Jump to content
Dogomania

Yanusia i Melcia moje kochane małpiszonki :-)


Yana

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Mam to samo z Krosiem:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
[URL]http://img39.imageshack.us/img39/1453/obraz003oxq.jpg[/URL][/QUOTE]

oh te boksery :evil_lol: rano jak wstaję, to ratlerek już łapkami przebiera, żeby iść na spacer, a ta tyłkiem się odwraca i nie chce wstawać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sventata']Na DB był Lordzik tak jak Madzia z Yaną... Powiem szczerze, że oglądam psy i widze pare fajnych, ale cóż z tego skoro większość właśnie nimi suki kryje. Są psy o doskonałym Fenotypie, natomiast Genotyp :/ nie koniecznie.[/QUOTE]

poprzedni post usunęłam, pomyliłam psy :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita']No dla mnie najlepszą partią bokserską w okolicy jest Guess di Casa Vernice:razz: może nie jest sam w sobie cud miód i orzeszki(ale nie można mu również szczególnie wiele zarzucic), jego rodowód:mdleje:dla mnie - super! . Uwielbiam hodowlę d'Jandilla, Daniela matka Guessa- suka jak marzenie:loveu:. Brat Guessa Gladiator to ojciec całej plejady gwiazd z hod Nor Dom w tym Germiony - tegorocznej Zw.Św. i rasy!. A Jego siostra Great Promise:mdleje::evil_lol:.
Cała hodowla Via Aveling jest oparta na córce Danieli- Forza Romie w tym Via Aveling Dragonda- tegoroczna zw Atibox-u, A Zw.Świata Brait's Flash to czyja córka:cool3:-no Danieli oczywista:diabloti:.
Dla mnie linia Danieli ( [B]Saviero di Soragna[/B]) to najlepsza aktualnie bokserska linia:loveu: no ale wiadomo - każdy ma inne zdanie:diabloti:.
Po co szukać gdzieś daleko jak się takiego psa ma pod nosem:evil_lol:
no właśnie, jest tylko jeden powód- zeby nie mieć tego samego co większość:p jednak pies jest tutaj i wiele naszych hodowli nim kryje lub będzie kryło ( np. Alfa Hara jak pewno wiesz).
Ale ja i tak pokryłabym swoją sukę właśnie nim:diabloti: a co mi tam:diabloti:

Wiesz ja dużą wagę przywiązuję do rodowodów, trochę mniejszą do wyglądu psa- wiadomo pokraka nie może być:evil_lol: ale jakieś mankamenty mogę przemilczeć jak ma super rodowód.

Świetny rodowód ma również mieszkający w naszym kraju młodziutki Lord dels Segadors ale nie za bardzo słychać o nim na wystawach, ani nie widziałam go na żywo, więc Ci go nie polecę( choć rodowodami pasowali by do siebie):p

A z zagranicznych psów...
Yana jest po Veronique?

Pamiętam że to Twoja decyzja , a ja tak sobie piszę bo to lubię:evil_lol:
Ja w w przyszłym roku również będę szukała chłopaka, ale nie dla bokserki tylko dla bostonki :)[/QUOTE]

tak wiem, że ostatnio Veronka z Alfa Hara była nim kryta, ale jak rozmawialam z hodowczynią, to ona bardziej do Yany widziałaby Hannibala. Ja się aż tak nie znam, początkująca jestem, więc chętnie słucham różnych zdań :p oba psy widziałam, jedynie na zdjęciu, ale Hannibal chyba bardziej mi się podoba :lol:

o Lordziku pisałam post wcześniej

Yana nie jest córką Veronki, tylko jej przyrodnią siostrą :evil_lol: mają wspólną mamusię Telimenę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']oh te boksery :evil_lol: rano jak wstaję, to ratlerek już łapkami przebiera, żeby iść na spacer, a ta tyłkiem się odwraca i nie chce wstawać :evil_lol:[/QUOTE]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]I jeszcze patrzy na mnie z wyrzutem:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']tak wiem, że ostatnio Veronka z Alfa Hara była nim kryta, ale jak rozmawialam z hodowczynią, to ona bardziej do Yany widziałaby Hannibala.
[B][I][COLOR=blue]Ja Yany na żywo nie widziałam, a po zdjęciach to tak trochę ciężko dopasowywać :grin:[/COLOR][/I][/B]
Ja się aż tak nie znam, początkująca jestem, więc chętnie słucham różnych zdań :p oba psy widziałam, jedynie na zdjęciu, ale Hannibal chyba bardziej mi się podoba :lol:
[B][I][COLOR=blue]ale i szczeniąt po nim o wiele, wiele więcej:p[/COLOR][/I][/B]
o Lordziku pisałam post wcześniej
[B][I][COLOR=blue]szkoda bo cenny byłby w hodowli [/COLOR][/I][/B]

Yana nie jest córką Veronki, tylko jej przyrodnią siostrą :evil_lol: mają wspólną mamusię Telimenę[/QUOTE]

[B][I][COLOR=blue]No tak właśnie mi cos nie pasiło:evil_lol:, a ona jest po Balu v. Haus Romeo[/COLOR][/I][/B]

[B][I][COLOR=blue]to jeszcze polecam dla Was Roque St.Cruz v. German Dream :)( mi podoba się bardziej od Hannibala :D)[/COLOR][/I][/B]

[B][I][COLOR=blue]Pozdrowionka![/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]No tak właśnie mi cos nie pasiło:evil_lol:, a ona jest po Balu v. Haus Romeo[/COLOR][/I][/B]

[B][I][COLOR=blue]to jeszcze polecam dla Was Roque St.Cruz v. German Dream :)( mi podoba się bardziej od Hannibala :D)[/COLOR][/I][/B]

[B][I][COLOR=blue]Pozdrowionka![/COLOR][/I][/B][/QUOTE]

nie znam, ale lecę poszukać w necie :razz:

Link to comment
Share on other sites

widziałam zdjęcia na stronce :lol: ładne psy, chociaż mi się osobiście bardziej spodobał się Future, tylko on jest pręgus :roll: ma bardzo ładną sylwetkę, taką kwadratową, bardzo lubię takie :loveu: a Roque wydał mi się odrobinę przydługi :razz:
pewnie się czepiam, ale wiesz narzeczony dla córeczki musi być cud, miód, malina, much nie siada :evil_lol: no i na dodatek musi uzupełnić braki mojej małpy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']widziałam zdjęcia na stronce :lol: ładne psy, chociaż mi się osobiście bardziej spodobał się Future, tylko on jest pręgus :roll:
[COLOR=Blue][I][B]No właśnie mówiłaś o żółtkach:diabloti:[/B][/I][/COLOR]
ma bardzo ładną sylwetkę, taką kwadratową, bardzo lubię takie :loveu: a Roque wydał mi się odrobinę przydługi :razz:
[COLOR=Blue][I][B]A bo fotki jakieś starawe maja, takie jak był całkiem jeszcze młody:diabloti::evil_lol:
Nie będę Cię przekonywać o brzydocie Heraklesa, a piękności Roque, bo oba są wielkiej urody:loveu:w jednym podoba mi się to , w drugim tamto w sumie remis:lol:.
[/B][/I][/COLOR]pewnie się czepiam, ale wiesz narzeczony dla córeczki musi być cud, miód, malina, much nie siada :evil_lol: no i na dodatek musi uzupełnić braki mojej małpy :diabloti:[/QUOTE]
[COLOR=Blue][COLOR=black]Nie mówisz chyba że ona jest przydługa- no cośty ( chociaż każdy pies to czasem pewnie na wystawach usłyszy raz lekko przydługi, raz kwadratowy, nawet od tego samego sędziego, ehhh...:evil_lol:)
Brakuje mi u niej jedynie takiego wyskoku, nie wiem czy wiesz o co mi chodzi:cool3: . Takiego wyskoku brakuje również trochę Guesso-wi, dlatego nie bardzo do siebie paszą. Do Yany pasują psy z pięknymi przestrzennymi profilami :D a wtedy dzieci bedą mioooodzio:loveu:
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita']
[B][COLOR=#0000ff]Nie będę Cię przekonywać o brzydocie Heraklesa, a piękności Roque, bo oba są wielkiej urody:loveu:w jednym podoba mi się to , w drugim tamto w sumie remis:lol:.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=black]Hannibala chyba :evil_lol: ale Herakles też jest cudny [/COLOR][/B]



[COLOR=blue][COLOR=black]Nie mówisz chyba że ona jest przydługa- no cośty ( chociaż każdy pies to czasem pewnie na wystawach usłyszy raz lekko przydługi, raz kwadratowy, nawet od tego samego sędziego, ehhh...:evil_lol:)[/COLOR]
[COLOR=blue]Brakuje mi u niej jedynie takiego wyskoku, nie wiem czy wiesz o co mi chodzi:cool3: . Takiego wyskoku brakuje również trochę Guesso-wi, dlatego nie bardzo do siebie paszą. Do Yany pasują psy z pięknymi przestrzennymi profilami :D a wtedy dzieci bedą mioooodzio:loveu:[/COLOR]
[/COLOR][/QUOTE]

nie, nie Yana nie jest absolutnie przydługa, jej kwadratowa, zwarta sylwetka, to jej największy atut, co zgodnie podkreślają sędziowie. Poprawić chciałabym kolor, na trochę ciemniejszy, trochę białych znaczeń i lepsza kufa :roll:

a o co chodzi z tym wyskokiem :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']nie, nie Yana nie jest absolutnie przydługa, jej kwadratowa, zwarta sylwetka, to jej największy atut, co zgodnie podkreślają sędziowie. Poprawić chciałabym kolor, na trochę ciemniejszy, trochę białych znaczeń i lepsza kufa :roll:
-
a o co chodzi z tym wyskokiem :razz:[/QUOTE]

[COLOR=Black]Teraz Ci nie pokażę bo jestem w robocie, a tu nie mogę nic kopiować:razz:
Mi u niej tego jedynie brakuje:loveu:, ale to nie jest wada- żebyś wiedziała:cool3:. Dla mnie Yana jest właśnie zwarta, krótka:loveu: kolor i znaczenia no po tatusiu ma :) , wiesz sią tego plusy- pewno nie będziesz miała białych szczeniąt :), zresztą lepszy pies o gorszym kolorze ale cały ok, niz z wadami nawet o super kolorze.
A głowa, no wszyscy dążą do ideału:evil_lol:-jakby nie było głowa jest u boksera najważniesza:loveu: ( po wyglądzie ogólnym oczywista)


... a i nie zapominaj że ja ją tylko kilku zdjęciach widziałam, a zdjęcia często mylą, więc może jej tego wyskoku na żywo nie brakuje :cool3: :evil_lol:


[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][COLOR=black]Teraz Ci nie pokażę bo jestem w robocie, a tu nie mogę nic kopiować:razz:[/COLOR]
[COLOR=black]Mi u niej tego jedynie brakuje:loveu:, ale to nie jest wada- żebyś wiedziała:cool3:. Dla mnie Yana jest właśnie zwarta, krótka:loveu: kolor i znaczenia no po tatusiu ma :) , wiesz sią tego plusy- pewno nie będziesz miała białych szczeniąt :), zresztą lepszy pies o gorszym kolorze ale cały ok, niz z wadami nawet o super kolorze.[/COLOR]
[COLOR=black]A głowa, no wszyscy dążą do ideału:evil_lol:-jakby nie było głowa jest u boksera najważniesza:loveu: ( po wyglądzie ogólnym oczywista)[/COLOR]


[COLOR=black]... a i nie zapominaj że ja ją tylko kilku zdjęciach widziałam, a zdjęcia często mylą, więc może jej tego wyskoku na żywo nie brakuje :cool3: :evil_lol:[/COLOR]

[/QUOTE]

hmm...no to pewnie nia ma tego wyskoku :evil_lol: jest rzeczywiście krótka, ale mi się to akurat podoba:eviltong:

kolorek... ja własnie chciałam takiego boksia całego rudego z czarną maską, dla mnie takie są najpiękniejsze, a tu mi potem na wystawach mówią, że jest mniej efektowna przez brak tych znaczeń :placz:
i dowiedziałam się, że większosć woli ze znaczeniami, więc chciałabym, żeby szczeniaki miały te znaczenia :roll:
ale jak mówisz zaletą jest to, że nie powinno być białasków :razz:

ale jakbyś mogła potem wkleić psa z "wyskokiem" to byłabym wdzięczna, chciałabym dokładnie zobaczyć o co chodzi

Link to comment
Share on other sites

Lord jest psem przebadanym, ze świetnymi wynikami zdrowotnymi- Hz-0, HD-A,Sp-0 ;)
Po prostu jeszcze wystawowo nie spełniał warunków do uzyskania reproduktora-to bardzo młodziutki piesek.
Gratuluję rejestracji przydomka-mi odrzucono już 2 podania, więc tym bardziej cieszę się,że Wasza hodowla już "sformalizowana" :lol:
Co do wyboru przyszłego tatusia- zdecydowanie polecam wgląd w rodowód Yany i przyszłego tatusia -bez rozważania modnych linii czy nie daj Boże ilości zdobytych CWC :lol::lol:

Bardzo ciekawym, pasującym rodowodem i obiecującym psem jest C.Diego Mamba (imp.Francja) mieszkający w hodowli Maximus Deus (Cz) :))
Tylko że pręgowany :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwia i boksery']To absolutnie nieprawda!!
Lord jest psem przebadanym, ze świetnymi wynikami zdrowotnymi- Hz-0, HD-A,Sp-0 ;)

[B]sorry, w takim razie coś źle zrozumiałam w rozmowie lub pomieszałam psy :oops:[/B]

Po prostu jeszcze wystawowo nie spełniał warunków do uzyskania reproduktora-to bardzo młodziutki piesek.
Gratuluję rejestracji przydomka-mi odrzucono już 2 podania, więc tym bardziej cieszę się,że Wasza hodowla już "sformalizowana" :lol:
Co do wyboru przyszłego tatusia- zdecydowanie polecam wgląd w rodowód Yany i przyszłego tatusia -bez rozważania modnych linii czy nie daj Boże ilości zdobytych CWC :lol::lol:

[B]wybór tatusia konsultuję z hodowczynią, która ma wieloletnie doświadczenie i doskonale zna rodowód Yany[/B]

Bardzo ciekawym, pasującym rodowodem i obiecującym psem jest C.Diego Mamba (imp.Francja) mieszkający w hodowli Maximus Deus (Cz) :))
Tylko że pręgowany :P[/QUOTE]

przydomek jakoś udało mi się zarejestrować za pierwszym razem, nawet nie wiedziałam, że są takie problemy, wszystkie nazwy najpierw sprawdzałam na stronce, ale i tak nie dostałam przydomka, który był na pierwszym miejscu tylko na drugim

Link to comment
Share on other sites

Yana ma nową przyjaciółkę - pluszową myszę :evil_lol:

ześwirowała na jej punkcie :evil_lol: biega z nią, podskakuje, potrząca, zaprasza do zabawy. Wszystko jednak musi być pod kontrolą bo inaczej mysza szybko byłaby w strzępkach :diabloti:

[IMG]http://img203.imageshack.us/img203/7103/obraz039y.jpg[/IMG]

[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/6654/obraz049j.jpg[/IMG]

[IMG]http://img265.imageshack.us/img265/7868/obraz056.jpg[/IMG]

[IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5510/obraz057rp.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']a tu mi potem na wystawach mówią, że jest mniej efektowna przez brak tych znaczeń :placz:
i dowiedziałam się, że większosć woli ze znaczeniami[/QUOTE]

Yana.. Mi mówią, że mua sucz ma za duzo bialych znaczeń- tak więc jeszcze sie taki nie urodził co by każdemu dogodził :).
No i dziecko mi dorasta :placz: baba w każdym calu. A Yanusia też taka słodzinka, wycałować w Fafelki :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sventata']Yana.. Mi mówią, że mua sucz ma za duzo bialych znaczeń- tak więc jeszcze sie taki nie urodził co by każdemu dogodził :).
No i dziecko mi dorasta :placz: baba w każdym calu. A Yanusia też taka słodzinka, wycałować w Fafelki :oops:[/QUOTE]

he, he... no właśnie nie ma ideału :evil_lol: ja się tym oczywiście nie przejmuję, Yanę wybierałam dla siebie wg własnego gustu i nawet nie myślałam wtedy o wystawach i hodowli ;)

wstaw jakieś zdjęcie Woxy, zobaczymy jak zmężniała... lub zbabiała raczej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwia i boksery']
Bardzo ciekawym, pasującym rodowodem i obiecującym psem jest C.Diego Mamba (imp.Francja) mieszkający w hodowli Maximus Deus (Cz) :))
Tylko że pręgowany :P[/QUOTE]

ładny piesek, no ale pręgus :razz: a my mamy wstępne założenie, że hodujemy żółtki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Po Poznaniu coś wstawię. Ogólnie mam na swoją sucz Focha, coś jej sie pod sufitem pomerdało, wczoraj wskoczyła na stół i dorawała sie do ciastek :crazyeye:, nie interesował ją mój obiad- absolutnie, tylko CIASTKA!! Po czym mojej mamie prawie z buzi wyrwała!- Normalnie dzicz. Nie interesuje ją szynka, kabanosek, karma, tylko ciacho. A na spacerach szuka jabłek i sie nimi bawi- jak do szczęścia jej niewiele brakuje. Ale kolejna rzecz to chyba brakuje jej Ambiego. Codziennie razem boksy szalały po placu a teraz musimy sobie same radzić.

Pozdrawiam :)

P.S. Madzia Woxy tatuś to GARIBALDI Nostrum pręgus a urode odziedziczyła po babkach Lulu Benignus oraz Fin de Siecle Nostrum. Choć moja poprzednia suka była po rodzicach dość ciemnopręgowani a była zółtym rodzynkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sventata']Po Poznaniu coś wstawię. Ogólnie mam na swoją sucz Focha, coś jej sie pod sufitem pomerdało, wczoraj wskoczyła na stół i dorawała sie do ciastek :crazyeye:, nie interesował ją mój obiad- absolutnie, tylko CIASTKA!! Po czym mojej mamie prawie z buzi wyrwała!- Normalnie dzicz. Nie interesuje ją szynka, kabanosek, karma, tylko ciacho. A na spacerach szuka jabłek i sie nimi bawi- jak do szczęścia jej niewiele brakuje. Ale kolejna rzecz to chyba brakuje jej Ambiego. Codziennie razem boksy szalały po placu a teraz musimy sobie same radzić.

Pozdrawiam :)[/QUOTE]

a to powodzenia w Poznaniu :lol: ja jeszcze skoczę do Kielc i to chyba koniec na ten rok.

Moja uwielbia jabłka, na widok jabłek dostaje ślinotoku :evil_lol: nie możemy w domu jabłka zjeśc spokojnie, musimy się dzielić, za kawałek jabłka zrobi wiele :evil_lol:

na pewno jej brakuje Ambiego :shake: Yanka ma w sąsiedztkie kolegę boksera, którego uwielbia :loveu::loveu:(z wzajemnością zresztą). Razem wspaniale się bawią, po bokserzemu oczywiście :loveu::loveu: czyli na początku jest skakanie sobie po głowach, zapasy, szalone biegi, a potem wspólne leżenie, mizianie, mietolenie sobie uszu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwia i boksery']To absolutnie nieprawda!!
Lord jest psem przebadanym, ze świetnymi wynikami zdrowotnymi- Hz-0, HD-A,Sp-0 ;)
[COLOR=Blue][I][B]To dobrze, bo rodowód to on ma świetny:loveu:, strasznie mnie ciekawi Lordzik, od początku kiedy na stronce Dels Segadors dowiedziałam się że jest w Polsce:loveu: [/B][/I][/COLOR]
Po prostu jeszcze wystawowo nie spełniał warunków do uzyskania reproduktora-to bardzo młodziutki piesek.
Gratuluję rejestracji przydomka-mi odrzucono już 2 podania, więc tym bardziej cieszę się,że Wasza hodowla już "sformalizowana" :lol:
Co do wyboru przyszłego tatusia- zdecydowanie polecam wgląd w rodowód Yany i przyszłego tatusia -bez rozważania modnych linii czy nie daj Boże ilości zdobytych CWC :lol::lol:
[COLOR=Blue][I][B]Ilość zdobytych CWC świadczy o zapale wystawowym właściciela- no wiadomo:diabloti:. [U]Nie musi[/U] być oznaka jakości psa. Ale jednak wystawy specjalistyczne w tym Atibox, lub klubówki róznych krajów- to daje do myslenia że pies jest OK, jeśli dochodzi do tego fajny rodowód
no wtedy jest już całkiem dobrze :)

tak jak właśnie u Diego Mambo- pies jest śliczny rodowód OK, a że ja wolę pręgusy, to jest całkiem w moim typie :D , teraz jeszcze muszę namówić kogo trzeba :diabloti:
[/B][/I][/COLOR]
Bardzo ciekawym, pasującym rodowodem i obiecującym psem jest C.Diego Mamba (imp.Francja) mieszkający w hodowli Maximus Deus (Cz) :))
Tylko że pręgowany :P[/QUOTE]

[COLOR=Black]No ale Yana właśnie nie chce pręgusa, gdyby nie to, byłby pewno na pierwszym miejscu w moich propozycjach:evil_lol:

Pozdrowionka
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']hmm...no to pewnie nia ma tego wyskoku :evil_lol: jest rzeczywiście krótka, ale mi się to akurat podoba:eviltong:
[COLOR=Blue][I][B]No bo taki powinien być bokser- krótki , zawarty o pieknej głowie i ruchu
..........................BLAZE OF GLORY Kett Box:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[/B][/I][/COLOR] kolorek... ja własnie chciałam takiego boksia całego rudego z czarną maską, dla mnie takie są najpiękniejsze, a tu mi potem na wystawach mówią, że jest mniej efektowna przez brak tych znaczeń :placz:
[COLOR=Blue][I][B]A ja zawsze chciałam żółtą sukę bez znaczeń z czarną maską, to było moje marzenie od nie pamiętam kiedy:evil_lol: a jakoś tak się zawsze składało że były pręgule i to ze znaczeniami:evil_lol: A teraz chcę tylko pręgule ze znaczeniami i tyle- no cóż kobieta zmienną jest:diabloti::evil_lol:[/B][/I][/COLOR]
i dowiedziałam się, że większosć woli ze znaczeniami, więc chciałabym, żeby szczeniaki miały te znaczenia :roll:
ale jak mówisz zaletą jest to, że nie powinno być białasków :razz:

ale jakbyś mogła potem wkleić psa z "wyskokiem" to byłabym wdzięczna, chciałabym dokładnie zobaczyć o co chodzi[/QUOTE]

Wiesz ja znowu w pracy jestem:oops:, ale pomyślę jak Ci to pokazać, bo pisać mi się nie chce:p


edit
A widziałaś na stronce klubowej jakie śliczne Alfa Harki się urodziły:loveu: cudności- same dziewuszki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

jeszcze nie widziałam, lecę popatrzeć :loveu:

w tym roku był też miot mamy Yanki - Telimeny... była taka śliczna dziewuszka, tak podobna do mojej Yany, aż mnie korciło, żeby ją wziąć :evil_lol: wiem, byłoby to zupełnie bez sensu, ale mieć takie dwie Yanusie :lol:
no ale sunia nie była na sprzedaż, bo miała zostać w hodowli, mam nadzieję, zobaczyć ją niedługo na wystawach :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwia i boksery']Bardzo ciekawym, pasującym rodowodem i obiecującym psem jest C.Diego Mamba (imp.Francja) mieszkający w hodowli Maximus Deus (Cz) :))
Tylko że pręgowany :P[/QUOTE]

Też miałam przyjmność podziwiać Diego na kilku wystawach. Piesek nie tylko cudny ale też o zrównoważonym temperamencie. Rodowody sobą, fotki sobą ale myślę, że ważne jest też branie pod uwagę charakteru, a do tego potrzeba by było przyjrzeć się kilku kandydatom osobiście. Szkoda Magda, że nie mogłaś być na klubowej albo światowej, tam na pewno znalazłabyś odpowiedniego partnera dla młodej.

ps. znalazłam w swoich zbiorach jeszcze takie ciacho:
[IMG]http://www.fototube.pl/pictures/poe92.jpg[/IMG]
BOB na Słowackiej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...