Jump to content
Dogomania

czy maltańczyk to dobry wybór?????


fifi08

Recommended Posts

na wiosne tata obiecał mi kupić maltańczyka ,tatko nie ma nic przeciwko lecz mama ma jedno ale i to ale u niej oznacze że jak będzie piesek to nigdzie nie bende jeździć :-(jestem zła i jak ją mam przekonać na kupno ???czy przez inernet pezpiecznie jest kupić psa ???czy ktoś może mnie oszykać ????:mad:kocham te pieski :loveu: jestem szczęśliwa że będe go mieć i że przynajmiej tatko za mnią stoi???? za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje!!!:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze co znaczy kupić psa przez internet!?
Nigdy ale to nigdy nie kupuj psa drogą internetową, to nie zabawka i nie rzecz...
Po drugie, jeśli chcesz mieć psa zdrowego i bez problemów, psychicznyh i fizycznych, to zakup psa z [U]hodowli z rodowodem[/U]. Na forum na pewno znajda się osoby które polecą Ci sprawdzoną hodowle.
Jeśli będziesz chciała zaoszczędzić za kupnie psa, z wielkim prawdopodobieństwem, potem wydasz na jego leczenie. W każdym wątku tego typu, chyba każdy dogomaniak Ci to powie.

Więc nie bądź w gorącej wodzie kąpana, i rozważ bardzo dobrze tą decyzję.

Mając psa też można wyjechać na wczasy, jest z tym trochę więcej kłopotu, ale obecnie jest coraz więcej miejsc gdzie można przyjechać z psami ;)

Jeśli to twój pierwszy psiak, a z twojego opisu wnioskuję że tak, to dokładnie wszystkiego się dowiedz na temat danej rasy.
Psiak to nei wydatek jednego rzędu, trzeba kupowac karmę, szczepić odrobaczać, kiedy choruje trzeba go leczyć, i przede wszystkim TRZEBA MIEĆ DLA PSIAKA WIELE CZASU! Psiak nie moze bezczynnie siedzieć jak pluszak na kanapie ;)

Życzę Ci dokonania właściwej decyzji i wiele radości z posiadania psiaka! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...