Jump to content
Dogomania

Pierwsze Polskie Pyrki juz sa!


PATIszon

Recommended Posts

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]a co to jest to bieganie (z psem) na orientacje?[/quote]dostajesz mapkę kompas i na czas biegniesz do celu zaliczając punkty kontrolne, biegasz np. po lesie. Zeby zaliczyć trase musisz mieć dowód ze zaliczyłaś wszystkie te punkty kontrolne, np. spisuje się jakiś kod, albo cos zbiera.
Przyznam ze takie bieganie z psem brzmi ciekawie:)

Link to comment
Share on other sites

Ale chyba tylko na lince/w kagańcu...
Biegałam kiedyś na orientację (brałam też parę razy udział w zawodach w biegach i marszach na orientację) i biega się po prostu po lesie, po chaszczach , nie tylko po ścieżkach. A wydaje mi się, że pies wg prawa nie ma wstępu do lasu, chyba, że właśnie w kagańcu, na smyczy/lince ...

Jak to się szybko stało, dopiero co temat był otwierany a one już lecą do nowych domków. Mam nadzieję, że niektóre zobaczymy w akcji na agilitowych zawodach!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

4 będą biegały agility, a kto wie, może Endi też, bo się interesują tym sportem.
Endi jechał z Bydgoszczy do Zakopanego, nie wymiotował, jadł po drodze 2 razy, załatwiał się tylko na postojach , biega po nowym domu, ciągnie swojego "braciszka", rocznego chłopca za nogawkę i wylizuje mu buzię z jogurtu, i zabierają sobie zabawki. Jak chce siusiu to piszczy pod drzwiami. To chyba jakiś okres promocji:cool3:

No ale w nocy trochę pomarudził, bo w końcu cały dzień przespał w samochodzie.

Link to comment
Share on other sites

[Neo&Anti;12008754]Kto śmiał straszyć pyraniami:mad:[/quote]

Jak to kto, ja. Najgorszemu wrogowi nie życzyłabym takiego szczeniaka, jakim był Vigo :diabloti:, poczynając od tego, że spał jakieś 4 godziny na dobę, przez pozostałe 20 drąc gębę, sikając gdzie popadnie i gryząc wszystko na swojej drodze, a na zupełnie nieprzewidzianych odpałach w duchu "żaluzje chcą mnie zabić" kończąc.

[QUOTE]Oxa madrą dziewczynką jest i basta.[/QUOTE]

Miejmy nadzieję, że rozum przeszedł na dzieci :) :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anza&Hacker']...a ja nie muszę mieć tej nadziei - ja wiem! :diabloti:

Moje maleństwo na pewno będzie bardzo błyskotliwym puppisiem :loveu:[/quote]

No akurat błyskotliwości to Vigo nigdy nie brakowało :razz: i nie brakuje do tej pory, w końcu jakieś zalety musi mieć :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Blyskotliwosc szczeniaka zazwyczaj odbierana jest przez wlasciciela jako ...grzecznosc inaczej :evil_lol:[/quote]
Spokojnie, spokojnie - potrafię przybrać pozę pt. jakie to zabawne, że puppiś znowu coś zbroił - one przecież są takie słodkie pośród kupy porozwalanych rzeczy z miną niewiniątka :bigcool:

[SIZE=1]...a poza tym Magda mi mówiła, że 'mała na pewno będzie grzeczna, [U]ale[/U] to pyrek' :diabloti:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anza&Hacker'][B]Magda[/B] - nikogo nie oszukasz! :diabloti:

Dołączam się do apelu - ZDJĘCIA, ZDJĘCIA, ZDJĘCIA!

[SIZE=1]Bo się podenerwujemy, zrobimy Ci nalot i zabierzemy puppisie jeszcze wcześniej :mad:[/SIZE][/quote]
A to już będzie naruszenie miru domowego, włamanie i porwanie. Za to się idzie siedzieć, drogie panie. Jeszcze przez parę dni pyranie zostają w Bydzi. Dajcie się jeszcze Magdzie nacieszyć, bo już jej smutno, że zostanie bez potworów, tj. tfu, chciałam powiedzieć szczeniaczków przeuroczych oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anza&Hacker'][B]Edyta[/B] - ale ja nie chce jej zabierać wcześniej puppisi... ale chce mieć zdjęcia z tego okresu maluchów! One codziennie się zmieniają i już do tego nie wrócą - Magda może je oglądać codziennie, a my co? - jak nam nie zrobi fotek i nie da to nigdy nie zobaczę mojego psiaka w tym wieku :-( - a przecież teraz są takie urocze :loveu:[/quote]
[B]Anza:[/B] luzik. Odniosłam się tylko do Twojej groźby karalnej ;), a nie do żądania zdjęć.Znowu się okazało, że mam specyficzne poczucie humoru i nikt mnie nie rozumie:placz:

Link to comment
Share on other sites

[B]Edyta[/B] - ale ja nie chce jej zabierać wcześniej puppisi... ale chce mieć zdjęcia z tego okresu maluchów! One codziennie się zmieniają i już do tego nie wrócą - Magda może je oglądać codziennie, a my co? - jak nam nie zrobi fotek i nie da to nigdy nie zobaczę mojego psiaka w tym wieku :-( - a przecież teraz są takie urocze :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Słuchajcie. Maluchy sa brzydkie, nieruchawe, grube, duże, brudzą rozrabiaja, nie grzeszą mądrością......
[/quote]

Wiedziałam ze z tym to była tylko zmyła

[QUOTE] Jak chce siusiu to piszczy pod drzwiami.
[/QUOTE]

Byłoby to za piękne i niesprawiedliwe. W końcu kazdy musi przejsc przez siuśki i kupki :eviltong:

Aaaaa i tylko musisz trzymac się jednolitej wersji. Albo są nieruchawe, albo rozrabiają ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...