Jump to content
Dogomania

CACIB-Wieselburg/AT, 4-5.4.2009 r.


Asiaczek

Recommended Posts

A mnie się podoba. Oczywiście, nie na tyle, żebym chciała miec w domu jamnika...:lol:

Ale, jak zobaczę na własne oczy jamnika trikolora, to kto wie...?
Moze na starośc se fundnę? [B]aro[/B] - ale czy to kolor uznany? Pytam się i o pręguski i o trikolorki.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']A mnie się podoba. Oczywiście, nie na tyle, żebym chciała miec w domu jamnika...:lol:

Ale, jak zobaczę na własne oczy jamnika trikolora, to kto wie...?
Moze na starośc se fundnę? [B]aro[/B] - ale czy to kolor uznany? Pytam się i o pręguski i o trikolorki.

Pzdr.[/quote]

Tu jest pewien problem z nomenklaturą. Ale o tym już w realu, bo sprzątać muszę ;) Tygrysie tak, marmurki oczywiście, a co do reszty, to ponoć jakieś zmiany we wzorcu były w ostatnich latach.
ps.
"fundnę se na starość" - no nie słyszałem żeby ktoś planował zakup psa z pięćdziesięcioletnim wyprzedzeniem... ;)
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']Tu jest pewien problem z nomenklaturą. Ale o tym już w realu, bo sprzątać muszę ;) Tygrysie tak, marmurki oczywiście, a co do reszty, to ponoć jakieś zmiany we wzorcu były w ostatnich latach.
ps.
"fundnę se na starość" - no nie słyszałem żeby ktoś planował zakup psa z pięćdziesięcioletnim wyprzedzeniem... ;)
pzdr.[/quote]
Oj, jaki Milaczek z Ciebie!;):lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote]
Dzięki!
Tak, z polskimi psami tez trzeba się liczyć, nawet w Austrii! Ciekawe jak innym rasom poszło w W.?

W niedzielę były tez wystawiane polskie czarne terriery rosyjskie...

Pzdr.[/quote]

Witam Was, gratulacje :multi:dla całej Polskiej ekipy, choć po niewczasie :oops:, my też zaszaleliśmy właśnie w Ruskich Terierach moja suka Argus Electra CONTESSA CACA i CACIB , a konkurentkę mileliśmy przednią, tym bardziej ciesze się, i podciągnięty dalej ChA, no nic pózniej będziemy popychac dalej . Fakt pogoda jak marzenie hale również , ale na naszych z Polski wielu nie wpadłam, może dlatego, że nie znam wielu dogomaniaków :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Argus Electra']Witam Was, gratulacje :multi:dla całej Polskiej ekipy, choć po niewczasie :oops:, my też zaszaleliśmy właśnie w Ruskich Terierach moja suka Argus Electra CONTESSA CACA i CACIB , a konkurentkę mileliśmy przednią, tym bardziej ciesze się, i podciągnięty dalej ChA, no nic pózniej będziemy popychac dalej . Fakt pogoda jak marzenie hale również , ale na naszych z Polski wielu nie wpadłam, może dlatego, że nie znam wielu dogomaniaków :oops:[/quote]

Gratulacje !!

Link to comment
Share on other sites

heh widać byłas jedną z tych, z którymi miałam okazję chwilę zamienić kilka słów, fajnie

Pamiętam, że rozmawiałam z kimś przy włoskim stoisku groomerskim Antonelli - dłuższą chwilkę, i psy tej Pani dużo powygrywałay , ale trudno jest mi osadzić ją wsród dogomaniowej braci :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Argus Electra']heh widać byłas jedną z tych, z którymi miałam okazję chwilę zamienić kilka słów, fajnie

Pamiętam, że rozmawiałam z kimś przy włoskim stoisku groomerskim Antonelli - dłuższą chwilkę, i psy tej Pani dużo powygrywałay , ale trudno jest mi osadzić ją wsród dogomaniowej braci :oops:[/quote]
Ha, tak to ja!!!
Dla moich basków wystawa była baaaardzo udana, to fakt!
Do zobaczeni, bo na pewno jeszcze gdzies się na siebie natkniemy...:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Hah Asiaczku, alez ten świat jednak mały jest, albo net tak skraca dystanse ;), pewnie na siebie wpadniemy jeszcze nie raz , bo sporo jeżdzę na zagraniczne wypady

Hej hej Agata:multi:, jak wiesz, zazwyczaj owczary idą w innym dniu niż II gr , ale przyznaję, że nasz wspólny wypad do Kecskemet wspominam do dziś, i nie powiem tęskinię za taką szaloną babską wyprawą :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...