Jump to content
Dogomania

Kurs Instruktorów


Fellini

Recommended Posts

Witam Wszystkich [IMG]http://www.belgi.com.pl/images/smiles/zz0012.gif[/IMG]

Mam przyjemność zaprosić na wewnętrzny [COLOR=red]Kurs Instruktorów[/COLOR],który odbywac sie będzie w Katowicach.

Kurs organizowany jest przez Zakład Szkolenia Psów-Marek Fryc, będzie to 38 spotkań podzielonych na zajęcia teoretyczne oraz praktyczne.

Kurs rozpoczyna się[COLOR=red] 8 lutego 2009[/COLOR] roku o godzinie 12.oo

Wszystkich zainteresowanych szczegółami, zapraszam na stronę:
[URL="http://www.marekfryc.pl/"]www.marekfryc.pl[/URL]
Informacji można także zasięgnąć dzwoniąc pod numer: 601515707

[URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=14d35ef476c52f2a"][IMG]http://images27.fotosik.pl/319/14d35ef476c52f2am.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ok, ok fajnie, ze ktos cos robi, ale czy TO jest organizowane z ramienia ZK ?

No i tak troche odchodzac bezposrednio od tego kursu - ostatnio duzo tego typu kursów sie pojawia, ludki po kilku mies szkolenia dostaja papier ( mniej lub wiecej wazny) i zajmuja sie psami ... a co z doswiadczeniem, wiedza zdobywana na roznych placach, co z wyszkoleniem wieluuu roznych, trudnych psów ...
Nowy biznes sie znalazł - ludzie chca sie szkolic i chca łatwo dostawac uprawnienia ( nie zawsze wartosciowe).

Fajnie by było jakby ZK wymagajac stazu itp było w stanie jeszcze załatwic kursy dla tych co zaczynaja i chca za pare lat ( po stazu) przystapic do egzaminu.
Teraz jedynie sie wymaga nie dajac nic w zamian.
Podobnie jak ze szkoleniami zwiazkowymi dla psów ...

Ale to tylko moje prywatne zdanie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M@d']Warto dodać gdzie to szkolenie... ;)
Jak rozumiem z danych kontaktowych na stronie www chodzi o Katowice (?)[/quote]

[quote name='Fellini']Mam przyjemność zaprosić na wewnętrzny [COLOR=red]Kurs Instruktorów[/COLOR],który odbywac sie będzie w Katowicach[/quote]

[quote name='Axusia']Ok, ok fajnie, ze ktos cos robi, ale czy TO jest organizowane z ramienia ZK ? [/quote]
Mam wrażenie, że ZK nie organizuje żadnych kursów.

[quote name='Axusia']Nowy biznes sie znalazł - ludzie chca sie szkolic i chca łatwo dostawac uprawnienia ( nie zawsze wartosciowe). [/quote]

Trudno dziwić się ludziom, że chcą sprzedać swoją wiedzę i doświadczenie, jeżeli ZK się od tego odcina. Na kurs do Fryca zapisałabym się z przyjemnością, gdyby nie ta odległość. Znam zresztą ludzi, którzy z Warszawy jeździli z psem do Marka na szkolenie. Jak widać, są ludzie do których warto jeździć i tylko można się cieszyć, że akurat ten człowiek chce szkolić również instruktorów. Papier nie jest tu ważny, zresztą nie będzie raczej miał formalnego znaczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Axusia'] Fajnie by było jakby ZK wymagajac stazu itp było w stanie jeszcze załatwic kursy dla tych co zaczynaja i chca za pare lat ( po stazu) przystapic do egzaminu.
[/QUOTE]
Moim zdaniem fajnie by było, gdyby ludzie przestali czekać aż ZKwP, państwo, rząd, itp. coś za nich załatwi, tylko jeśli chcą coś osiągnąć i mają konkretny cel to sami się postarali i włożyli w to trochę wysiłku.


A wracająć do kursu, to znalazłam filmik z psem[URL="http://www.youtube.com/watch?v=5LTy9zcmCN8"]Athena Sk Sion[/URL] szkolonym przez M. Fryca (akurat do sportu).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Również Pamir Paka Wilkołaka (przew. M. Kaps), 2-krotny Mistrz Polski IPO-3 był trenowany w szkole M. Fryca.[/QUOTE]

O sukcesach sportowych więcej można przeczytać na stronie [url=http://www.marekfryc.pl]Marek Fryc K9 dog training center[/url] w zakładce O nas - Historia.

Link to comment
Share on other sites

[B]Witam![/B]
Mam nadzieję,że odpowiadając na pytania, które padły powyżej, nieco rozjaśnię sprawę tak tego, konkretnego kursu, jak i sprawę tzw "papierów".
1. Jeśli chodzi o miejsce, oczywiście Kurs odbywać się będzie w [B]Katowicach[/B].

2. W sprawie doświadczenia oraz osiągnięć Marka Fryca, serdecznie zapraszam do odwiedzenia strony [B][URL="http://www.marekfryc.pl"]Marek Fryc K9 dog training center[/URL][/B]
Jest to oficjalna strona Ośrodka,na której znajdują się wszelkie informacje dotyczące osoby Marka, psów z którymi pracował i pracuje, a także rezultatów tej pracy, czyli licznych tytułów jakie zdobywali zawodnicy przez lata istnienia Ośrodka.

3. Kwestia tego, jakie daje uprawnienia ów kurs: otóż jest to kurs wewnętrzny. Nie daje uprawnieni ZKwP - jednakowoż pragnę w tym miejscu zwrócić uwagę na bardzo istotną kwestię,że uprawnienia nadane przez ZKwP,są także uprawnieniami wewnętrznymi stowarzyszenia.


4. By odpowiedzieć na pytanie, dla kogo i po co,pozwolę sobie zacytować słowa Marka zamieszczone na Zaproszeniu:
[B]"Kurs ten kieruję do wszystkich posiadaczy i miłośników psów. Myślę, że przekazana Państwu wiedza pozwoli na lepsze zrozumienie potrzeb psa a tym samym przełoży się to na lepsze, codzienne funkcjonowanie z nim" [/B]

Z miłą chęcią odpowiem na wszelkie pytania
Jeszcze raz serdecznie [B]zapraszam[/B] :)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli jest możliwość udzielenie mi kilku informacji, to ja bardzo chętnie, jeśli nie to zadzwonię jeszcze ;)

1. Pierwsze, niedzielne zajęcia, w sumie spotkanie organizacyjne bez psa ?
2. Jest zaplanowane 38 spotkań, czytałam i teoria i praktyka. Z czego praktyka z własnym psem (który towarzyszy nam na każdym spotkaniu ?)?
3. Spotkania będą odbywać się w niedziele ? I jak czasowo wyglądają, mniej więcej orientacyjnie od której do której ?
4. Równie istotne, czy podaną kwotę kursu można rozłożyć na raty :cool3:

Dzięki ;)

Link to comment
Share on other sites

Ciesze sie, ze takie kursy sa organizowane, ale boje sie, ze ktos moze sobie za bardzo wiasc do serca nazwe i zaraz po kursie przyjdzie mu do głowy zaczac szkolic psy - a przeciez nie tylko taki kurs mu potrzebny, a doswiadczenie w pracy z psami, starty na zawodach ( to dopiero swiadczy o jego pracy z psem) i wiele wiele roznych seminariów gdzie poznaje sie rozne techniki.

Zycze powodzenia z kursem ;)

Link to comment
Share on other sites

Axusia
A co ty tak sie czepiasz? To chyba dobrze, ze ktos z wiedza i DOSWIADCZENIEM, chce przekazac swoja wiedze innym, a nie wielcy behawiorysci, ktorzy w zyciu pol psa nie wyszkolili, a organizuja kursy KORESPONDENCYJNE. W Polsce mozna w nawet nie wiedziec gdzie pies ma ogon, a gdzie uszy, zeby szkolic, wiec chyba jednak nalezy wspierac takie inicjatywy. ZK tez daje uprawnienia wewnetrzne i tez nie gwarantuje jakosci zdobytych umiejetnosci. Polska jest tak kiepskim krajem, jesli chodzi o zdobywanie wiedzy i umiejetnosci szkoleniowych (chociaz od kilku lat jest lepiej, kilka seminariow w roku z kazdej dyscypliny), ze nie rozumiem skad u Ciebie takie nastawienie. Typowo polskie zachowanie....zadeptac tych, co sie wybijaja ponad innych i robia cos wiecej, niz ogol ludzi...Ja bym bardzo chetnie wybrala sie na ten kurs, gdybym miala blizej. Wiedzy nigdy za malo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']Jeśli jest możliwość udzielenie mi kilku informacji, to ja bardzo chętnie, jeśli nie to zadzwonię jeszcze ;)
1. Pierwsze, niedzielne zajęcia, w sumie spotkanie organizacyjne bez psa ?
2. Jest zaplanowane 38 spotkań, czytałam i teoria i praktyka. Z czego praktyka z własnym psem (który towarzyszy nam na każdym spotkaniu ?)?
3. Spotkania będą odbywać się w niedziele ? I jak czasowo wyglądają, mniej więcej orientacyjnie od której do której ?
4. Równie istotne, czy podaną kwotę kursu można rozłożyć na raty :cool3:
[/QUOTE]

Spotkanie w niedzielę jest organizacyjne, więc bez psa. Zostanie na nim ustalone, w jakie dni - w tygodniu czy w weekendy - będą odbywać się spotkania i o której godzinie. Istotne jest, żeby termin pasował wszystkim uczestnikom kursu, więc dlatego nie ma sensu ustalać tego "z góry".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ifat']Spotkanie w niedzielę jest organizacyjne, więc bez psa. Zostanie na nim ustalone, w jakie dni - w tygodniu czy w weekendy - będą odbywać się spotkania i o której godzinie. Istotne jest, żeby termin pasował wszystkim uczestnikom kursu, więc dlatego nie ma sensu ustalać tego "z góry".[/QUOTE]

Super! Dzięki :), w takim razie jutro sobie zadzwonię :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam,że tak późno odpowiadam, ale problemy z netem mnie troszkę przerosły ;]

Pierwsze, niedzielne zajęcia to spotkanie organizacyjne,które odbywa się bez psów.
Zgodnie z zapowiedziami,zaplanowanych jest 38 godzin. Spotkania - teoretycznie miałby się odbywać 2 razy w tygodniu w dwugodzinnych blokach. Oczywiście - to są plany - wszystko zależy od tego, czy grupa będzie w stanie tak się umawiać na spotkania. Oczywiście - nie muszą to być te same dni tygonia - wszytsko jest do ustalenia na spotkaniu organizacyjnym :)
Podobnie jak z dniem tygodnia, sprawa wygląda z godzinami spotkań. Nie ma sztywno ustalonych godzin- wszystko do dogrania na spotkaniu organizacyjnym i na bieżąco - podczas kursu :)
No i kwestia najważniejsza - raty - istnieje taka możliwość. Szczegóły - do dorozmawiania bezpośrednio z Markiem :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...