Jump to content
Dogomania

Czego York jeść NIE powinien


meja

Recommended Posts

[quote name='bajaderka55']Nie wolno dawać yorkowi rodzynek,winogron,cebuli i innych rozdymających produktów oraz awokado ,które jest trucizną.[/QUOTE]

co do winogronu ja daję. A moja koleżanka ma hodowle i jedna jej ciężarna suka york aż drżała jak chciała winogronu. I dawała jej dużo przez całą ciążę. Urodziła zdrowe pieski, było ich 4. To było już gdzieś 3 lata temu. Pieski i ich mamą żyją do tej pory :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='york']co do winogronu ja daję. A moja koleżanka ma hodowle i jedna jej ciężarna suka york aż drżała jak chciała winogronu. I dawała jej dużo przez całą ciążę. Urodziła zdrowe pieski, było ich 4. To było już gdzieś 3 lata temu. Pieski i ich mamą żyją do tej pory :)[/QUOTE]

yhy a 2 letnie dziecko jak wypije pol puszki piwa to mozliwe ze nic mu sie nie stanie...mojej sąsiadki dziecko tak wypiło już nie raz i jakos mu nic,czy to znaczy ze wolno dawac dzieciom piwo? bo chcą/lubią?
alkohol jest dla dzieci szkodliwy tak jak czekolada/winogrona dla psów...to że akurat ktoremus sie nic nie stało nie znaczy ze akurat naszemu nic nie bedzie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 2 months later...

czekolada przeciez to jest trucizna dla psa !!!! moza zapytac lekarza co i ile powinien jesc pies czy to york czy to kundelek jak wyzej ktos napisal ze kundelk to moze a york to nie pies to pies co to za rasizm !!! sucha karma a na niej jest napisane ile i jak wiekowo, oprocz psiak powinnien dostawac mieso ja ogolnie nie jestem zwolenniczka suchej daje tylko wieczorem i to malo a przewaznie puszki z miesem i to dobre bo przeciez to moj przyjaciel moja rodzina i go kocham a ogolnie mam 4 i w tym yorka staruszka ...gotuje takze dwa razy w tygodniu ryz lub makaron z miesem z kurczaka lub indyka i daje marchew , jablko , banan

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...