Jump to content
Dogomania

Jaki naprawdę jest Pixel? dom tymczasowy jedyną bramą do normalnego życia..


Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo się cieszę, mam nadzieję, ze Pixel dzieki Wam będziej miał łatwiej w drodze do swojego domu.
Biorąc pod uwagę, że to wątek psa z problemami to napiszę Wam o moim psie. Otóż mój psiur to prawdziwy macho i nienawidzi zdrobnień. Nie mogę do niego mówić pieseczek, czy daj łapkę/łapeczkę bo od razu się wścieka. Warczy, rzuca mi złowrogie spojrzenie i od razu odchodzi. Jak przychodzi do nas potulić się i jak przez przypadek wyrwie mi się, że pieseczek kochany przyszedł...to obraża się i z warkotem wycofuje się "na pozycje" Jego spojrzenie zdaje się mówić "jak możesz do mnie w ten sposób".
Jego ulubione zwroty to : koleś, szeryf, macho, twardziel i inne z tej serii.
W sumie na razie mnie to bawi ale domyślam się, że może być w tym jakieś drugie dno. A może już kiedyś spotkałyście się z takim zachowaniem. Nie pomylę się jak napiszę, że mój pies to taki przewodnik stada

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Ogólnie nie lubi czułości, chyba że on sam ma na nie ochotę, ale to też bardzo umiarkowanie
[/QUOTE]
A my uwielbiamy głaskac, czulic się. Nie zawsze wpasujemy sie z naszymi intencjami w psa dla którego nie jest to naturalne zachowanie.
On już nie jest szczeniakiem, on dorasta, on staje sie dorosłym. A my dalej traktujemy go jak misiastego szczeniaczka.
A przeciez majac dzieci, doskonale wiesz ze matczyna czulosc i okazywanie jej tak samo w wieku dorosłym byłaby przyjęta z niechęcia albo wrogim nastawieniem dziecka, szczególnie nastolatka.

A tak wogóle to psy staja sie bardziej miziaste po kastracji. Ponoc faceci jak im przestaja już buzowac hormony też staja sie wrażliwsi, bardziej rodzinni i uczuciowi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Pako uwielbia lizać człowieka. Robi to od małego i z wielkim poświęceniem, wg zasady jak coś robisz-rób porządnie. Mój mąż to znosi dzielnie, ja natomiast nigdy tego nie lubiłam i go odganiałam. Może to sobie tak zapamiętał. Bardzo pamiętliwa z niego i obrażalska bestia.

Pixelku przepraszam, że wątek Ci zasmiecam :oops:

Link to comment
Share on other sites

No Pixel...........idziesz do wojska :evil_lol:

Toffina ja nie mogę do mojego psa mówić... wiesz tak jak się mówi do małego dziecka "ćwierkając"- wtedy "toczy pianę z pyska" :evil_lol: On lubi takie twarde brzmienie. Jako ciekawostkę napiszę, że w hodowli nazwali go Teddy Bear :evil_lol:- chyba to już musiało go ostro wkurzyć

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[QUOTE] potem sobie pochodziliśmy po okolicy, szkoda że tam nigdzie żadnej łąki albo parku:shake: [/QUOTE]

To gdzie Ty byłas? Napewno w schronie we Wrocławiu? :mad: :evil_lol:

Jakbys poszła na prawo stojac tyłem do bramy schronu w kierunku wiaduktu to tam zaraz jest olbrzymi połac zieleni, ciągnącej sie az do ul.Grabiszyńskiej.
TAm sa same łaki i drzewa i parki. ;)

[QUOTE] w sumie bardziej go interesowała sytuacja na ulicy niz np. smakołyk ktorym chciałam go poczęstować.[/QUOTE]
Chyba dawno nie miał takiej frajdy coby popatrzec na cos wiecej niz kraty.
Szkoda tych wszystkich psiaków i to ze muszą jak więźniowie siedziec w przepełnionych boksach tylko ze za niewinnosc.

Pixel nie wykaze w tej chwili dominacji, o ile wogóle ją ma, to dopiero moze pojawic sie w nowym domu po jakimś miesiacu.
Ostatnio wyciagnełam taka fajna książke o jeżdziectwie i jest tam takie madre zdanie. Ze jezeli musimy ukarac konia i nawet jesli zrobimy to własciwie, to sumienie mówi ze kara nalezy się temu kto tak wychował konia.
Ale to tak samo pasuje do psa.
Toffina nastepnym razem postaram się dołaczyc do Was, coby pokazac Wam tą piękną okolice i zieleń :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...