Jump to content
Dogomania

Pytam o klatke i szukam mini pudelki:):)


miska

Recommended Posts

Witam!
Witam czy ktos moze mierzyl swojego doroslego pupila(mieniaturke) i wie jakie ma rozmiary, jak sie wyciagnie?Chce kupic klatke a to wazna informacja ,poniewaz sa trzy rozmiary.Na koniec tego postu sprobuje wkleic linka z rozmiarami klatki ,no i z sama klatka.
Druga sprawa ...,ok marca chcialabym nabyc piekna sunie:crazyeye:, z hodowlii nie dam rady,chyba ze gdzies moza kupic na raty:),ale moze ktos wie gdzie sa spawdzone choc niekoniecznie hodowlane zrodla??:lol:[url=http://www.allegro.pl/item530946183_klatka_dla_psa_czarna_jedyna_na_allegro_63x43x50cm.html#gallery]KLATKA DLA PSA CZARNA JEDYNA NA ALLEGRO 63x43x50cm (530946183) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miska']ale moze ktos wie gdzie sa spawdzone choc niekoniecznie hodowlane zrodla??:lol:[URL="http://www.allegro.pl/item530946183_klatka_dla_psa_czarna_jedyna_na_allegro_63x43x50cm.html#gallery"]KLATKA DLA PSA CZARNA JEDYNA NA ALLEGRO 63x43x50cm (530946183) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote]

Niehodowlane=nierodowodowe?
Jesli tak to kupisz tam gdzie klatke , ale czy Ci to na pudla wyrosnie nie wiadomo, ale co tam, najwyzej dokupisz inna klatke.....:shake:

Link to comment
Share on other sites

przyznam się szczerze, ze przed zakupem mojego psa, zastanawiałam się nad psem bez rodowodu... bo taniej itd....
ale jak podzwoniłam po ludziach, to albo coś sciemniali, ze psa mają ale zjdęć nie mają, albo że to będzie miniaturka a matka z ojcem maja po 40cm...... I wciskali jeszcze inne kity....
Przedmówca ma rację ze pies bez rodowodu to pies któy nie jest rasowy, rasowo podobny....
Jeżeli już to poleciłąbym szukać u osob prywatnych, które mają psa do kochania a nie do robienia szczeniąt co cieczkę, może ktoś wśród znajomych ma pudelka i planuje szczenięta!
Może pomyśl nad pieskiem ze schroniska!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miska']ale moze ktos wie gdzie sa spawdzone choc niekoniecznie hodowlane zrodla??[/quote]
Marne szanse,ze ktoś na tym forum poleci Ci "niekoniecznie hodowlane źródła".
Przeczytaj i rozważ
[URL="http://www.stoppseudohodowcom.org/"]STOP pseudohodowcom! | STOP pseudohodowcom! Rasowy = Rodowodowy.[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miska']:razz:No kurcze prosze zmierzcie Waszego pupila,bo nadal nie wiem ,jaka ma byc klatka:razz:Nie bojcie sie, nie bede mojej slicznej w niej wiezic,ma to byc jej sliczny domek z otwartymi drzwiami:p:lol:[/quote]

podałam ci wymiary na stronie wcześniej jakie Ci spokojnie wystarczą na mianiturkę

Link to comment
Share on other sites

miska - można czasem kupić psa niehodowlanego ale rasowego i z rodowodem -z jakaś wadą niekoniecznie przeszkadzającą w życiu psa i wtedy jest znacznie tańszy.
Poza tym musisz śledzić ogłoszenia - ostatnio na allegro nawet widziałam rodowodowego pudla mini ponoć bez wad za 800pln z hodowli zarejestrowanej w ZK

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miska']:razz:No kurcze prosze zmierzcie Waszego pupila,bo nadal nie wiem ,jaka ma byc klatka:razz:Nie bojcie sie, nie bede mojej slicznej w niej wiezic,ma to byc jej sliczny domek z otwartymi drzwiami:p:lol:[/quote]

Nie musimy mierzyc miniatur, bo wzorzec doladnie mowi jaka maja miec wielkosc.
Pies w klatce nie musi sie wyciagac. Klatka/kenel maja byc przytulnym schronieniem, a jesli maja sluzyc do transportu to bezpieczniej jest jak sa ciesniejsze niz obszerniejsze.

Ja mam Clipera nr 2
Pudel ja uwielbia, ja z reszta tyz.
[img]http://www.emusklep.pl/images/produkty_big/transporter_marchioro_nr_2_clipper__cayman.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[B]miska[/B] lepiej poczekać, odłożyć kase i kupić pudla miniaturę z legalnej hodowli ZK.
Niedługo minie rok jak dostałam od TZ pudelka miniaturkę, bez rodowodu, nie z hodowli. Zapewniano TZ a on zapewniał mnie że pudelek będzie miał 30 cm a napewno nie więcej niż 35 cm. i co... miałam już plany kupię sobie torebeczkę żeby pieseczka w razie czego w niej nosić, kupię klatkę do samochodu itp. Dobrze że nie kupiłam... Lana ma 37cm :evil_lol: może to nie jest duża różnica od max wysokości w kłębie bo tylko 2 cm ale zawsze. A jak się wyciągnie to ma ponad 65cm:evil_lol: A do tego nie jest morelką tylko bladym kremikiem :evil_lol: bo jakimś cudem wypłowiała. Ale pomimo tego kocham ją całym sercem i jest najwspanialszą sunią pod słońcem.
A jak Lana była jeszcze malutka to sprawne oko fachowca czyli Cheritki stwierdziło że to miniatura nie będzie.
Dlatego jeśli chcesz pudelka miniaturkę to tylko i wyłącznie z dobrej hodowli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...