Jump to content
Dogomania

Mioty 2009.


Paula&Goofi

Recommended Posts

Cawir jeśli Iwona z Justyną nie dostaną zawału to z pewnością ktoś z ich otoczenia .......... takiego nerwowego :evil_lol:
A Brocca pewnie urodzi jak już stwierdzą że ona pewnie wcale w ciąży nie jest tylko ma urojenia:lol: Mafia urodziła też w 66 dniu jak powoli zaczynałam ja doprowadzać do zawału Iwonę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gośka']Cawir jeśli Iwona z Justyną nie dostaną zawału to z pewnością ktoś z ich otoczenia .......... takiego nerwowego :evil_lol:
A Brocca pewnie urodzi jak już stwierdzą że ona pewnie wcale w ciąży nie jest tylko ma urojenia:lol: Mafia urodziła też w 66 dniu jak powoli zaczynałam ja doprowadzać do zawału Iwonę.[/quote]

Iwonka to biedna jest :drink1:

Teraz to się trzeba cieszyć, że Pudli tak mało, bo jak by każda suka taka była to ja dziękuje :mad:

Link to comment
Share on other sites

Ale takiej perfidii jak Queenie to nie miałyście :roll:
Pierwszy miot rodziła dopiero (!!!) w 69 dniu, drugi jak statystyka mówi w 61-szym, a trzeci zgoniła mnie z z wystawy w 59-tym (!!!).

Justynko - trzymam kciuki :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mamusia przed porodem :loveu:

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/9305/dsc07533.jpg[/IMG]

Obie przyszłe mamusie czekają na skurcze :loveu:

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/3530/dsc07534p.jpg[/IMG]

pierwszy maluszek :loveu:

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/3415/dsc07540.jpg[/IMG]

i juz większa gromadka :loveu:

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/3073/dsc07541.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']
Obie przyszłe mamusie czekają na skurcze :loveu:

[url]http://img197.imageshack.us/img197/3530/dsc07534p.jpg[/url][/QUOTE]
:Rose:

To jeszcze tylko imion brakuje.

Asia nie narzekaj bo swoje papiki będziesz miała zadaje się w tym roku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IraKa']:Rose:

To jeszcze tylko imion brakuje.

Asia nie narzekaj bo swoje papiki będziesz miała zadaje się w tym roku.[/quote]

Irenko nie narzekam , a niestety czarnuchów w tym roku mieć nie będę .
Moje plany spaliły na panewce , Negry właśnie ma cieczkę a ja nie mam kasy na zapłacenie za krycie . I tu ubolewam strasznie ,bo kawaler miodzio czeka i d..... Ale następna cieczka już za pół roku :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joanna G']Irenko nie narzekam ..[/QUOTE]
I dobrze, bo oczywiście zależy po co komu duży pudel i jak jest utrzymywany ale najlepiej 5 razy się zastanowić nabywając tego stwora;) Charakter mają super ale cała reszta to już zupełnie osobna historia.
I muszę powiedzieć że nic a nic nie zadroszczę kolejnym właścicielom , zwłaszcza białych pudelsów:eviltong: wręcz odwrotnie . Ale każdy na własnej skórze musi stwierdzić co mu najbardziej pasuje.

[quote name='Joanna G']... , a niestety czarnuchów w tym roku mieć nie będę .
Moje plany spaliły na panewce , Negry właśnie ma cieczkę a ja nie mam kasy na zapłacenie za krycie . I tu ubolewam strasznie ,bo kawaler miodzio czeka i d..... Ale następna cieczka już za pół roku :multi:[/QUOTE]

Co się odwlecze...

Link to comment
Share on other sites

Witam
Mam na chwilę kontakt ze światem wirtualnym, to powiem jak było.
Na początek pytanie, czy nie boicie się że Was myszy zjedzą , tak się z ciężarnych nabijać?
Brocca nas trochę przetrzymała z tym terminem porodu,więc ja od czwartku jak zombi chodziłam. Pierwsze obiawy porodu zaczeły się nad ranem we wtorek, przez cały dzień była niespokajna, drżała i trochę ziała, oczywiśćie to nie przeszkadzoło jej obszekać sąsiada. Wieczorem zjadła ostatni ciepły posiłek, znaczy się ukradła na dworze kotu mysz, co biedaczek miastowy z takim trudem upolwał. Znajomi co to widzieli mieli niezły ubaw widząc grubą ciężarówkę połykającą w locie mysz i drugiego wieloryba biegnącego za nią i krzyczącego, a myślałam że etap zjadania świństw minął już bezpowrotnie.O godzinie 11 zaczeły się skurcze(mysz widocznie pomogła), zadzwoniłam po Iwonę . Brocca łaskawie z urodzeniem pierwszego szczeniora poczekała na drugą właścicielkę i zaraz po jej przyjeździe, czeli 0 12.10 pojawił się na świecie pierwszy karakułek (maleństwo 500 gr ) Potem się juz posypały i chwilę po trzeciej było juz po wszystkim . Brokita super się spisała, prawie bez naszej pomocy. Teraz szcześliwą mamuśkę muszę na siku za uszy wyprowadząć z kojca,za nic w świecie nie chce ich zostawić samych.
Mam nadzieje, że zdjęcia będą wkrótce
pozdawiam justyna i brocca i ślepaki(to określenie mojej córci)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.:TULA:.']Witam
Mam na chwilę kontakt ze światem wirtualnym, to powiem jak było.
Na początek pytanie, czy nie boicie się że Was myszy zjedzą , tak się z ciężarnych nabijać?
Brocca nas trochę przetrzymała z tym terminem porodu,więc ja od czwartku jak zombi chodziłam. Pierwsze obiawy porodu zaczeły się nad ranem we wtorek, przez cały dzień była niespokajna, drżała i trochę ziała, oczywiśćie to nie przeszkadzoło jej obszekać sąsiada. Wieczorem zjadła ostatni ciepły posiłek, znaczy się ukradła na dworze kotu mysz, co biedaczek miastowy z takim trudem upolwał. Znajomi co to widzieli mieli niezły ubaw widząc grubą ciężarówkę połykającą w locie mysz i drugiego wieloryba biegnącego za nią i krzyczącego, a myślałam że etap zjadania świństw minął już bezpowrotnie.O godzinie 11 zaczeły się skurcze(mysz widocznie pomogła), zadzwoniłam po Iwonę . Brocca łaskawie z urodzeniem pierwszego szczeniora poczekała na drugą właścicielkę i zaraz po jej przyjeździe, czeli 0 12.10 pojawił się na świecie pierwszy karakułek (maleństwo 500 gr ) Potem się juz posypały i chwilę po trzeciej było juz po wszystkim . Brokita super się spisała, prawie bez naszej pomocy. Teraz szcześliwą mamuśkę muszę na siku za uszy wyprowadząć z kojca,za nic w świecie nie chce ich zostawić samych.
Mam nadzieje, że zdjęcia będą wkrótce
pozdawiam justyna i brocca i ślepaki(to określenie mojej córci)[/quote]

Justynka wstawiaj jak najwięcej fotek :D

a nie wiem czy juz przekazano ale w odwiedzinki sie już zapowiedziałam :loveu: może nie zapomne aparatu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...