Jump to content
Dogomania

legowisko


olinafm

Recommended Posts

Na czym śpią Wasze psy? Jakie legowiska polecacie?
Mój chyba już wyrósł ze swojego łóżeczka i muszę mu kupić nowe. Tak sobie przeglądam allegro w poszukiwaniu legowiska i niektóre są naprawdę fajne (aż sama bym mogła w nich spać :lol:). Najbardziej podoba mi się takie z poduchą w środku, dół ma pokryty czymś antypoślizgowym, chyba na tyle ciężkie że ciężko będzie je psu przestawiać. Tylko zastanawiam się co Cujo by na nie powiedział, bo on jest taki dzikus że sam musi sobie pościelić, swój kocyk -przed położeniem się kopie przez dobre 5-10 min, a potem w takim kołtunie się kładzie (a czasem tylko głowę albo stopy, a reszta śpi na ziemi).

Ps. nie wiem czy wiecie, ale dla psów nawet są legowiska podgrzewane (chyba kaszą gryczaną z mikrofalówki), w kształcie kabrioletu, żeliwne łóżeczka, miniaturki kanap, itp :roll:
a w jednym sklepie znalazłam nawet różowe szlafroki dla psów :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

z innych osobliwości dla psów ostatnio widziałem na yorku bluzę Z KAPTUREM :lol: (nałożonym na dodatek :lol: ).

Nasza bokserka śpi na dużym grubym i ciepłym kocu złożonym "na cztery" i sobie to bardzo chwali :p. Podobało mi się jak kiedyś gdy nie mogła przez pół dnia wejść do pokoju w którym przebywaliśmy całą rodziną wkurzona przeniosła swój kocyk dwa piętra niżej żeby mogła spać właśnie pod tym pokojem i "nadzorować" co się dzieje :).

pozdr
lukasz

Link to comment
Share on other sites

moje psy mialy najpierw takie piankowe lozeczko ale kiedys wpadly na pomysl ze warto sie nim poprzeciagac no i sie troszke zepsulo :diabloti:

teraz od 5 lat mam takie plastikowe a w srodku kolderka,
na czas szczeniakow to wlasnie maluchy w nim urzeduja - juz 5 miotow przetrwalo i dalej wyglada dobrze ;)

a tak naprawde to psy wola spac w lozku :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Proszę o radę. Chcę kupić mojej mini sznupce porządne legowisko, znalazłam na allegro to

[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=554689307"]Legowisko Plamka kolekcja ZIMA rozm.05 - PRODUCENT (554689307) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

i zastanawiam się jaki rozmiar wybrać - czy 05 nie będzie za duży? :hmmmm:

Moja Rikki ma dopiero 3 m-ce i wiem, że jeszcze urośnie, ale ile i jakie legowisko będzie dla niej najlepsze (nie za małe i nie za duże)?:roll:

Zaznaczam, że kupię dopiero kiedy jej wyjdą stałe zęby i przestanie być taka "zgryźliwa".:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jest nawet polska firma,która produkuje podgrzewane legowiska dla psów, w sensie elektryczne:)Jak ktoś ma chorego zwierzaka to idealne tutaj link:
[url=http://www.rsp.com.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=31&category_id=9&option=com_virtuemart&Itemid=42]Radiotechniczna Sp

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam!
Mojemu śr.sznaucerowi zrobiłem sam legowisko,powinno być ciężkie ,żeby pies nie bawił się nim.Podłoże materiał sztywny brezent wyścielony trawą morską przepikowany,doszyte bandy 20 cm. wys., mat.len,wyścielone trawą morską,dodatkowo wyłożone materiałem len,żeby się nie wycierało i do prania,podłoże też materiał lniany.
Dla psów legowiska muszą być chłodne,ekologiczne!
groomer:multi:

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze na około pół metrowej bandy powinnien być rozłożony drut kolczasty, a całość przytwierdzona do podłoża śrubami, aby pies nie bawił się nim.

I aby mieć pewność, że jest ekologiczne dodatkowo polecam wysłać je do brukseli - tam jest główna siedziba Europejskiej Organizacji Ekologicznych Posłań Robionych Własnoręcznie (w skrócie EOEPRW).
Tam zostanie poddane szeregowi testów, i jeśli będzie spełniało wymagania, wraz z legowiskiem otrzymamy certyfikat jakości ISO 98365723804621 :)

Jakby ktos miał jakieś pytania, zawsze odpowiem
Rzecznik EOEPRW
Włodzimiesh Majtershakowynoholikajic.

Link to comment
Share on other sites

Witam!
" Black Stars" nie denerwuj się ,mój miał 25 kg, a jak miał z gąbki to się bawił, a po miesiącu fruwały strzępki.Chyba wiesz, że dla pucu nie piszę.
Bądź O.K. jednym z nielicznych prawidłowo myślących.
Pozdrawiam.
combs Spratt's O.K.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...