Jump to content
Dogomania

Dyskusje na temat Spisu ONków


aneta79

Recommended Posts

[COLOR=darkgreen][B]Dyskusja na temat tego wątku: [/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f45/owczarek-moim-psem-zobaczmy-ilu-nas-jest-129368/[/URL][/COLOR]
[COLOR=darkgreen]Proszę wszelkie wypowiedzi pisać tutaj, tamten wątek ma być tylko zbiorem psów. Zachowajmy czytelność wątków.[/COLOR]
[B][COLOR=#006400]----------------------[/COLOR][/B]

wpisujcie dane swoich psów;wiek,imię,maśc oraz miejsce zamieszkania miasto i czy jesteś hodowcą czy milośnikiem mile widziana fotka KERA WIEK 8LAT MAŚĆ CZARNO PODPALANA KONIN jestem miłośnikiem ONKÓW fotka KERY na NASZA KLASA ANETA STELMASZYK [MITULSKA]KONIN w galerii ZAPRASZAM;)

Link to comment
Share on other sites

A może zamiast na naszej klasie to tu wrzucisz zdjęcia? Bo nie każdemu się chce wyszukiwać, szczególnie jakby każdy miał tak wklejać ;)

Jak się już za coś zabierać, to porządnie ;)
Nie lepiej tak?

Imię:
Typ:
Maść:
Data ur.
Miasto:
I futaj fotka?

[B]Przykładowo:[/B]

Imię: Rocky
Typ: Długowłosy Owczarek Niemiecki
Maść: Czarno podpalana
Data ur. 26.06.2005
Miasto: Kraków

[IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/3904182/36/other/std/0db226acbd.jpeg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

taki temat juz jest.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f45/ilu-jest-tu-owczarkarzy-5801/[/URL]
ja w kwestii formalnej:evil_lol:
otoz jesli ktos pisze ze ma owczarkan iemieckiego to oczywiscie jest ot pies danej rasy.
czy wiec to ma byc wyliczenie psow w typie rasy razem z onami?donami?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ayshe - temat jest podobny, tutaj autorce jak mniemam chodziło o konkretny spis a nei rozmowy o wszystkim i o niczym jak w tamtym temacie ;)

Co drugiego punktu, chodziło także jak mniemam o ogólny zarys ONków i psów w typie. Więc nie widzę problemu, żeby kazdy wkleił swoją pociechę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ale po kiego?:cool3::evil_lol:spis...hmmm....
no dobra juz zmilcze:lol:.[/quote]
Dla zabawy? Wiele tematów na forum jest bez głębszego sensu, ale jeżeli nie łamią regulaminu nie będe w nie ingerować. Niech sobie są, mi się taki spis podoba, zawsze można ciekawe fotki pooglądać albo inne psy. Taki zbiór osobliwości poniekąd ;) Jeżeli komuś taka zabawa się nie podoba, można w niej nie uczestniczyć ;)


[quote name='ayshe']no moze....fotki onkarzy z placu czyli jak uwalic siem mozna:evil_lol:.tyle ze np po gsdowcach nie widac bo my w tkaich ciuchach antyonkowych chodizmy:diabloti: [/quote]
Możesz zakąłdać ;)

[COLOR=darkgreen]ps. wątek rozdzielam, aby tu zostawić sam spis psów.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ale po kiego?:cool3::evil_lol:spis...hmmm....
no dobra juz zmilcze:lol:.
no moze....fotki onkarzy z placu czyli jak uwalic siem mozna:evil_lol:.tyle ze np po gsdowcach nie widac bo my w tkaich ciuchach antyonkowych chodizmy:diabloti:[/quote]
hehehe ja z natury piegowata jestem ale juz dzis cala w piegach bylam , takich z blocka oczywiscie . Dzis mloda artystka fotograficzka byla na zajeciach i "natrzaskala nam suuuperasnych zdjec np. Majka w locie :loveu:, i moj nowy fajowy nabytek Demi 7 mies. (po Cedricu von Amur i Hyrze von kleine Birke )Demi jest bardzo podobna w pracy do Arsy .

Link to comment
Share on other sites

chodzi mi o to jak jest na forum owczarek.pl tam wszyscy któży mają owczarki niekoniecznie z rodowodem mają swój spis ONKÓW a ja bym chciała żeby tutaj też tak było :multi: ale nie chce się tam logować bo DOGOMANIA jest fajna:roll: czekam na nowe posty WŁAŚĆICIELE ONKÓW ŁĄCZMY SIĘ A MOŻE BYŚMY POMYŚLELI O JAKIMŚ ZLOCIE? CZEKAM NA ODPOWIEDZI:loveu:POZDRAWIAM ANETA & KERA

Link to comment
Share on other sites

anashar-alez ja tylko sobie komentuje.komentarz tez nie lamie regulaminu forum jesli nie jest obrazliwy.:lol:.
po prostu wyrazam swoje zdanie na temat spisu onkow ktore tez czesciowo sa nieonkami[wiec powinien byc komentarz:w typie rasy bo walczymy z pewnymi problemami wszyscy,rowniez z tym ze jak ktos chce ona to kupi sobie pisz pan ona i tez mowi ze ot on... dobra...zmilcze....].wolno mi:diabloti:.
aneta79:bardoz fajny zlot onkarzy szykuje sie we wrocku;).przyjezdzaja czescy pozoranci...to prawdziwa okazja do fajnego spotkania onkarzy.przy pracy.:p.
takie spotkania to prawdziwa frajda dla psow i dla ludzi.
dorplant-nooo czarna ,blotna dekoracja na twarzy to naprawde moocna rzecz:D
ostatnio cwiczak plywaaal.moje psy byly uwalane po czubki uczow.no ja tez.trudno nie byc:)
patryzlam na nie z politowaniem i postanowilam ze nie ma co wycierac tylko wanna od razu.
umylam psy ipatrze w lustro a ja cala geba po prostu nakropkowana jak dalmatynczyk.a siezastanawialam dlaczego kobieta w windzie sie na mnie gapi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...