Jump to content
Dogomania

a ja mam nietoperza


carmen24

Recommended Posts

Nade mną chyba jakieś fatum krąży 10 lat temu zielony fiat 125p przejechał mi owczarka nizinnego, bokserke trzy lata temu oddałam psim aniołkom bo chorowała na nerki i ważyła w końcowym stadium 5 kg a teraz zastanawiam się czy EMKA to był dobry wybór(może powinnam była kupić sobie patyczaka albo rybki);-( moje biedactwo wydrapało sobie pół sierści i pewnie cierpi ( a ma dopiero 3,5 miesiąca) ponoć to nużyca ale w klinice nic jej nie przepisano oprócz obroży na insekty itp i 2 zastrzyków wzmacniających buuuuuuuu. Niech mnie ktos przytuli. Jest ze mną odkąd miała 5 tygodni a teraz muszę patrzeć jak łysieje i cierpi

Link to comment
Share on other sites

nie martw się jak przyniosłam mojego boksia tea miał nużycę i też dostał obrożę, teraz ma 10 lat i już nigdy więcej choroba się nie powtórzyła, a sunia mojego taty też miała nużycę ale miała jakieś specjalne [śmierdzące]kąpiele, powtórek też nie było

Wszystko będzie dobrze zobaczysz :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ale jeżeli jest to szczeniak metrykowy to kto zrobił przegląd tak wcześnie (powinno się robić po ukończeniu 6 tygodnia a nawet w 7-8 tyg i dopieor wtedy woklno wydawać szczeniaka :evil:

Chyba, ze kupiłaś nie od hodowcy tylko od rozmnażacza :evil:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...