Jump to content
Dogomania

Katowice Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych 20-22.03.2009


Kasiko

Recommended Posts

[B]20.03.2009 - grupa III, V, VI, VII, BOG
21.03.2009 - grupa II, IV, VIII, BOG
22.03.2009 - grupa I, IX, X, BOG, [COLOR=#ff0000]BIS[/COLOR] [/B]

Miejsce: [B]Katowice, [URL="http://www.spodek.com.pl/_strony/dojazd.asp"]MOSiR "SPODEK"[/URL][/B]

[B]Serdecznie zapraszamy!!![/B]
Termin przyjmowania zgłoszeń[B] - 23.01.2009[/B]
[URL="http://www.zkwp.katowice.pl/application/pl/index.php"]ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY[/URL]

[B]OBSADA SĘDZIOWSKA[/B]

GRUPA III PIĄTEK
20.03

Gitty SCHWAB (LUX)
yokshire terrier

Link to comment
Share on other sites

Ja też zgłosiłam Ofiego to będzie 3-cia nasza wystawa i 1-sza Miedzynarodowa.... :crazyeye:
Wcześniej zaliczymy jeszcze Zieloną Górę, sędziną będzie p.Świętoń ponoć bardzo wymagająca sędzina, a zna ktoś panią Gitty SCHWAB, która będzie oceniać yorki w Katowicach?

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam wypowiedz nt. pani Gitty Schwab na innym forum
[B][SIZE=2]"BiP napisał:[/SIZE][/B]Gitty Schwab zwraca uwagę na formę fizyczną - umięśnienie przewija się w opisach. zwraca uwagę na zachowanie, sprawdza temperament. Wysokiej kultury osobistej, pracuje sprawnie i dokładnie."

[SIZE=2]Jeżeli sędzina zwraca uwagę na temperament to cool ponieważ Ofi ma temperament za dwa yorkasy ;)[/SIZE]
[SIZE=2]Kupiłam mu kropelki dr Bacha i mam nadzieję, że do marca się utemperuje :cool3:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Są to ekstrakty kwiatowe pisał o nich Fischer w "Okiem psa"
[URL="http://drbach.pl/index.php/t/zwierzeta"]Centrum Terapii Bacha - ekstrakty (esencje) dr Bacha, Bach Flower Remedies, Gabinet Psychoterapii, Igor Pietkiewicz[/URL]
Stosuję je dopiero od stycznia i narazie nie widzę jakiejś drastycznej poprawy ale kropelki trzeba stosować przez dłuższy okres.

Chce jeszcze kupić w karusku psie feromony kojace DAP w sprayu i kropelki uspokajające Serene, jest to naturalny środek uspokający w sytuacjach stresowych.

Na wiosnę ruszam znowu z pozytywnym szkoleniem i mam nadzieję, że wszystkie te środki razem zamienią mojego gremlina w spokojnego i pewnego siebie yoreczka :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Komunikat na stronie związku:

[B]NADAL PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA [/B]
[B]Z powodu dużej ilości zgłoszeń nie możemy przyjmować więcej psów w rasach:[/B]
[B]LABRADOR RETRIEVER[/B]
[B]YORKSHIRE TERRIER [/B]


Ciekawe ile yorków zostało zgłoszonych, ale będzie masakra...
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasiko']Komunikat na stronie związku:

[B]NADAL PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA [/B]
[B]Z powodu dużej ilości zgłoszeń nie możemy przyjmować więcej psów w rasach:[/B]
[B]LABRADOR RETRIEVER[/B]
[B]YORKSHIRE TERRIER [/B]


Ciekawe ile yorków zostało zgłoszonych, ale będzie masakra...
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Ulala .. ale wyróżnienie :evil_lol: Dobrze, że nie jadę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[B][FONT=Arial]RING 11 SALA GIMNASTYCZNA[/FONT][/B][B][COLOR=white][FONT=Arial] [COLOR=black]2009[/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][B][FONT=Arial][COLOR=black]-03-20 107[/COLOR][/FONT][/B]
[B][I][COLOR=black][FONT=Arial][SIZE=3]Sędzia: Schwab Gitty[/SIZE][/FONT][/COLOR][/I][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Arial]YORKSHIRE TERRIER - 107 godz. 10:00[/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=black][FONT=Arial]PSY klasa Szczeniąt/Puppy Class - 3 - 1827-1829[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]klasa Młodzieży/Youth Class - 18 - 1830-1847[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]klasa Pośrednia/Intermediate Class - 7 - 1848-1854[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]klasa Otwarta/Open Class - 9 - 1855-1863[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]klasa Championów/Champion Class - 3 - 1864-1866[/FONT][/COLOR]
[I][COLOR=black][FONT=Arial]Wybór Najlepszego Dorosłego Psa w Rasie[/FONT][/COLOR][/I]
[COLOR=black][FONT=Arial]SUKI klasa Szczeniąt/Puppy Class - 6 - 1867-1872[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]klasa Młodzieży/Youth Class - 23 - 1873-1895[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]klasa Pośrednia/Intermediate Class - 19 - 1896-1914[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]klasa Otwarta/Open Class - 14 - 1915-1928[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]klasa Championów/Champion Class - 4 - 1929-1932[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]klasa Weteranów/Veteran Class - 1 - 1933[/FONT][/COLOR]

[URL="http://www.zkwp.katowice.pl/img/plan_wystawy.gif"]Plan sytuacyjny wystawy[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kropelki chyba działają bardziej na mnie niż na Ofiego :cool3:
W niedzielę w Zielonej Górze okaże się jakiego mam nie wychowanego psiaka ;)
Będzie moja kumpela z szelti, suczka działa uspokajająco na niego, potrafi bardziej zdominowac go i maluch jest grzeczny :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Ulala .. ale wyróżnienie :evil_lol: Dobrze, że nie jadę :evil_lol:[/quote]




w Katowicac zawsze jest masakra!!!! ciasno,duszno ciemno,niema gdzie stołka postawic ,nie wspomne o stoliku/dotyczy to ringu Yorkow/ moze w tym roku ringi beda gdzies indziej a nie w tej norze jak co roku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']No ja się pewnie wstydu najem w częstochowie,bo mój Cessi na wszystkie psy morde drze:evil_lol:, z ringu to mnie chyba wyrzucą:cool3:[/quote]


Napewno nie gorzej niż mój Ofi, przyjedz 2 godziny wcześniej na wystawę, żeby maluch zdążył się zaaklimatyzować, po godzinie zmęczyć się i przynajmniej trochę zobojętnieje na inne psy ;)

Mnie dzisiaj w Zielonej Górze Pani Świętoń nie wyrzuciła :multi: Ofi dostał ocenę bardzo dobrą i przykazanie nauki chodzenia na smyczy!
Opis sędziny jest bardzo obiecujący :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasiko']Napewno nie gorzej niż mój Ofi, przyjedz 2 godziny wcześniej na wystawę, żeby maluch zdążył się zaaklimatyzować, po godzinie zmęczyć się i przynajmniej trochę zobojętnieje na inne psy ;)

Mnie dzisiaj w Zielonej Górze Pani Świętoń nie wyrzuciła :multi: Ofi dostał ocenę bardzo dobrą i przykazanie nauki chodzenia na smyczy!
Opis sędziny jest bardzo obiecujący :)[/quote]
Masz humor ,jak byłam w Rzeszowie z Cessim to przez przeszło pół wystawy szczekał z małumi 15 minutowymi przerwami na odpoczynek,mam nadzieje że sędzia u mojego łobuza będzie równie wyrozumiały jak u twojego. Dziewczyny poradzcie mi coś wpgle nie chce chodzić na ringówce nos wtedy do ziemi ogon spuszcza i nie ma chodzenia jak powinien ,eh co ja mam robić:placz:. jeszcze nie wiem jak się zachowa bo w Częstochowie to będzie jego debiut

Link to comment
Share on other sites

Poprawne chodzenie na wystawie to podstawa, kumpela która trenuje psy poradziła mi jak mogę nauczyć Ofiego chodzić ładnie na smyczy.
Idziesz z pieskiem na spacer na krótkiej smyczy na obrózce i gdy piesek zaczyna ciągnąć stajesz się w miejscu, gdy piesek podejdzie do Ciebie dajesz mu nagródkę i głośno chwalisz. Idziesz dalej a gdy piesek zaczyna ciągnąć stajesz itd.....
Trzeba uzbroić się w cierpliwość, grunt to konsekwencja i systematyczność, właśnie zaczynam naukę ze swoim maluchem z ADHD :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...