Jump to content
Dogomania

Scooterek już w nowym domu!


warsawmoo

Recommended Posts

[quote name='graynew']Na jaka mine :cool3: to przeciez cudowny stan a potem taki cud natury bedzie :evil_lol:
No a z takimi genami jak Twoje Warsawmoo to juz jak dwa cudy :p

A Ciotka Energy dobrze Ci zyczy i wie co mowi :cool1:

Scooter po dom bo sie tu wszystkim juz zbiera na inne tematy. CO my zrobimy jak Scooterek znajdzie wreszcie swoich cudownych ludzi gdzie my bedziemy wypisywac te wszystkie "madrosci"?:roll:[/QUOTE]

O widzisz Warsawmoo Graynew się ze mną zgadza:evil_lol:
Fakt, gdzie my będziemy takie fajne rozmowy prowadzić:p

Skuterek szukaj domku, bo tu na wątku fajnie, ale najfajniej będzie jak już dupke będziesz grzać w domku i łóżeczku swojego pana:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='graynew']Na jaka mine :cool3: to przeciez cudowny stan a potem taki cud natury bedzie :evil_lol:
No a z takimi genami jak Twoje Warsawmoo to juz jak dwa cudy :p

A Ciotka Energy dobrze Ci zyczy i wie co mowi :cool1:

Scooter po dom bo sie tu wszystkim juz zbiera na inne tematy. CO my zrobimy jak Scooterek znajdzie wreszcie swoich cudownych ludzi gdzie my bedziemy wypisywac te wszystkie "madrosci"?:roll:[/quote]

Wy mnie tu ciotki niedługo do palpitacji serca doprowadzicie :razz:, albo moje mięśnie brzucha do stałego przykurczu ze śmiechu :megagrin::D:laugh2_2::roflt::roflt::roflt:
A o miejsca naszych cudownych opowieści się nie martw graynew- jak już Scooterek będzie grzał tę doopcię w swoim wymarzonym domku, założymy wątek pt. "Misio Torbacz i nauka jazdy na nartach". :cool3: :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']
Scooter po dom bo sie tu wszystkim juz zbiera na inne tematy. CO my zrobimy jak Scooterek znajdzie wreszcie swoich cudownych ludzi gdzie my bedziemy wypisywac te wszystkie "madrosci"?:roll:[/quote]

Graynew...uwierz mi, też się nad tym faktem głęboko zastanawiam, gdzie my te nasze "mądrości":evil_lol: będziemy pisać:niewiem::mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warsawmoo']Wy mnie tu ciotki niedługo do palpitacji serca doprowadzicie :razz:, albo moje mięśnie brzucha do stałego przykurczu ze śmiechu :megagrin::D:laugh2_2::roflt::roflt::roflt:
A o miejsca naszych cudownych opowieści się nie martw graynew- jak już Scooterek będzie grzał tę doopcię w swoim wymarzonym domku, założymy wątek pt. "Misio Torbacz i nauka jazdy na nartach". :cool3: :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

O widzisz Graynew nie ma co się martwić, już nam Warsawmoo znalazła możliwość kontynuacji naszych konwersacji :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Skuterek po domek bo nam się fajny wątek szykuje:lol:
A tek w ogóle to co z tym serduszkiem?

Link to comment
Share on other sites

[B]Kochani, zajrzycie tu i pomóżcie, Ariel błaga o pomoc:-(
[/B] [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/fpr-zwp-lodz-ariel-obraz-psiego-nieszczescia-prosimy-o-pomoc-finansowa-133774/"]*FPR-ZwP* - Łódź,Ariel - obraz psiego nieszczęscia, prosimy o pomoc finansową!![/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warsawmoo']
Scooter, oprócz łapki, ma chore serducho - ale jeden z tych moich wetów od łapki jest kardiologiem, więc wszystko pod kontrolą. Już się nie martw! :loveu:
Ufff. Chyba wszystko ... ???[/quote]

żeby nie było, że panikę sieję:roll:
Ale Warsawmoo pisze, że serducho jest pod kontrolą, ja tak tylko pytałam, jakie to konkretnie schorzenie:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']A to cos sie dzieje z serduchm Scootera?? Choinka wydawalo mi sie ze uwaznie czytam watek a sie nie doczytalam :-o

Scooter na pierwsza strone poranny spacerek cwiczymy raz dwa.[/quote]

Olaboga cioteczki! Czyżby mi to gdzieś umknęło? To Wy nic nie wiecie ..?
O ile dobrze pamiętam, Scooter ma powiększoną prawą komorę serca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']No tak, ale czy i na ile to jest groźne?
Hopaj Skuti:loveu:[/quote]
Byłam przy badaniu Scootera przez kardiologa. Schorzenie nie jest grozne. Scooter nie dostal nawet na to leków. Przy jego trybie poruszania się nie ma szans na przeciążenia :shake:, chociaż nie wiadomo, jak to będzie postępowało z wiekiem, dlatego osoba przyjmująca Scootiego do siebie do domu powinna mieć świadomość o jego przypadłości. Na razie jest wszystko ok. Mały szaleje jakby miał motorek w doopce, szczególnie na śniegu :loveu:. Szkoda, że zaraz zniknie ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warsawmoo']Byłam przy badaniu Scootera przez kardiologa. Schorzenie nie jest grozne. Scooter nie dostal nawet na to leków. Przy jego trybie poruszania się nie ma szans na przeciążenia :shake:, chociaż nie wiadomo, jak to będzie postępowało z wiekiem, dlatego osoba przyjmująca Scootiego do siebie do domu powinna mieć świadomość o jego przypadłości. Na razie jest wszystko ok. Mały szaleje jakby miał motorek w doopce, szczególnie na śniegu :loveu:. Szkoda, że zaraz zniknie ...[/QUOTE]

To dobrze, że nie groźne i miejmy nadzieję, że nic się z wiekiem nie zmieni:lol:
Szkoda, że zaraz zniknie:razz:Warsawmoo Ty mnie nawet nie denerwuj tym swoim paskudnym śniegiem, dzisiaj zamiast 20 min. to prawie 1,5 godziny jechałam do pracy:diabloti:A w ogóle to chyba leczysz bioderko:eviltong::evil_lol:
I bardzo dobrze, że idzie wiosna:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']To dobrze, że nie groźne i miejmy nadzieję, że nic się z wiekiem nie zmieni:lol:
Szkoda, że zaraz zniknie:razz:Warsawmoo Ty mnie nawet nie denerwuj tym swoim paskudnym śniegiem, dzisiaj zamiast 20 min. to prawie 1,5 godziny jechałam do pracy:diabloti:A w ogóle to chyba leczysz bioderko:eviltong::evil_lol:
I bardzo dobrze, że idzie wiosna:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

Ale ja tym razem nie chciałam śniegu dla siebie tylko dla Scooterka :oops: Przeciez pamiętam, jak mnie już za to objechałyście :roll: [SIZE=1](żmije:eviltong: - szkoda wam tych nart:evil_lol:, a przecież graynew tłumaczyła, że to samo dobro:evil_lol:)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warsawmoo']Ale ja tym razem nie chciałam śniegu dla siebie tylko dla Scooterka :oops: Przeciez pamiętam, jak mnie już za to objechałyście :roll: [SIZE=1](żmije:eviltong: - szkoda wam tych nart:evil_lol:, a przecież graynew tłumaczyła, że to samo dobro:evil_lol:)[/SIZE][/QUOTE]

A pewnie, że szkoda:eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...