Jump to content
Dogomania

CWC Inowrocław 19.04.2009


Różyczka

Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='KaRa_']Mam jedno wolne miejsce w samochodzie na wystawę do Inowrocławia ;)[/quote]

na sobotę czy niedzielę ??

[quote name='KaRa_']Inowrocław jest jednodniową wystawą;) w niedziele;)[/quote]

a no widzisz to wystawiamy w ten sam dzień :p ja bym się w takim razie pisał na składkę na benzynę, bo już miałem jechać pociągiem :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzia_K']Czy ktoś wie, kiedy będą stawki?:mad:[/quote]
Dzisiaj mają otwarty oddział, wiec albo dzisiaj dadzą albo w ogóle :shake: Tak czy siak będę do nich dzwonić dzisiaj i sama wypytywać niż czekać bo mogą dać a mogą nie dać bo w sumie nie jest to ich obowiązkiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzia_K']Fakt, nie mają takiego obowiązku...ale by mogli uchylić rabka tajemnicy, nie? Choćby dla zaspokojenia naszej wstrętnej, ludzkiej ciekawości:razz:;)[/quote]
Dokladnie ;)
Mam nadzieje,ze uda mi się dzisiaj dodzwonić do oddziału gdyż nawet jeszcze nie mam numerka, a wątpię aby na ostatnia chwile wysyłali.

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj odebbrałam z poczty potwierdzenie zgłoszenia, ale niemile się rozczaroowałam. Zgłaszałam psa chyba jako jedna z pierwszych ( zmieściiłam się w pierwszej setce zgłaszających ), ale nie doczytałam reguł opłat...i zamiast 70 zł, niestety muszę uiścić 100 PLN:diabloti:> Pierwszy raz niestety spotkałam się z taką sytuacją, bo przeważnie liczył się termin zgłoszenia, a nie termin opłat. No...ale cóż.....
Numerka oczywiście nie otrzymałam :(

Link to comment
Share on other sites

Oj...nie zawsze. Przykładem sa choćby Katowice. Było kilka terminów uzaleznionych od platnosci. Oczywiscie w dniu wystawy opłaty są najwyższe, ale zgłaszając psa w pierwszym mogłam uiścić opłatę przed samą wystawą.
Ale nie ma co dywagować, tylko trzeba zapłacić:evil_lol:
Niezmiernie się cieszę na tą wystawę, bo to moje rodzinne strony ;)...chociaż aktualnie mieszkam na poludniu :lol:
Poza tym słyszałam o inowrocławskich wystawach wieeeeele dobrego. Mam nadzieję, że pogłoski przerodzą się i w tym przypadku w prakktykę ;)
A...i służę foceniem, bo czekając na odbiór mnie przez TZ będe miała sporo czasu ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darvin']ja już od nich wyciągnąłem siłą :lmaa: [/quote]

hehhee...a mówią, że życie z psami uspokaja...a tu sama agresja ;):lol:
My też w champ. Na potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia sa ilości psów w rasie i poszczególnych klasach ;)
Z kim się spotkkamy na 9 ringu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darvin']pewnie z Panem Burskim :P takie ładne ma wyżły niemieckie, może któregoś weźmie ze sobą :p ja mogę Wam kiwać z 10 ringu :eviltong:[/quote]
spotkanie w sensie "pomijając" sędziego, którego spotkamy na bank :P
Wpadniemy na 10 pokibicować szarej eminencji ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...