Jump to content
Dogomania

Szpilka co szybsza jest niż piłka


dbsst

Recommended Posts

[quote name='Alicja']........ ale Matylda jet oki:cool2:[/QUOTE]
uffff

[quote name='Aleks89']Małgośka to mi się kojarzy tylko z Mostowiakówną z M jak miłość:lol:

A Matylda jest super takie ponadczasowe i rzadko spotykane:)[/QUOTE]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye: TO TY :crazyeye:
odebrało mi mowę i nawet nie odpowiem na twój post :p

[quote name='Alicja']:shock: ogladasz to to :shock:??? urzekła mnie twoja historia:diabloti:[/QUOTE]

hahahaha

[quote name='anetta']Hahaa, też się zdziwiłam :lol:

Dobrze że nie Gosia, od szkoły średniej, potem praca....mam jakiś uraz do tego imienia :evil_lol: Wszystkie Gośki które znałam były jakieś nie halo :diabloti:

Imię Matylda kojarzy mi się od razu z tą dziewczynką z filmu i z Damięcką :lol:[/QUOTE]

Ale Aneta zdziwiłaś się, że Olek o przepraszam Aleks89 ogląda M jak coś czy, że to on w odświeżonej wersji :evil_lol:

a mi się Matylda kojarzy z takim filmem co go oglądałam w dzieciństwie i od tego czasu jestem wierna temu imieniu :roll:

[quote name='Aleks89']Ala-oglądam.:angryy:Masz coś?[/QUOTE]

i co jeszcze oglądasz Sz jak Szpilka widzę, że również Cię pasjonuje ------- ach jestem wzruszona czuje się jak motylek z nadwagą ale motylek :evil_lol:

[quote name='Vectra']to streść co na polu walki , bo nie oglądałam z pół roku :([/QUOTE]

i TY oglądasz....................

musze znaleźć sobie jakiś serial hmmmm zima idzie zadupie niech będzie o miłości

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 26.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dbsst

    8189

  • Alicja

    3447

  • malawaszka

    1035

  • Maga100

    877

[quote name='Alicja']ja nie :grins:

Proszę w skrócie o so tam biega , oprócz tego ze tekturowe pudełka atakują :)[/QUOTE]

[quote name='Aleks89']Nie powiem ,bo i tak NIE ZROZUMIESZ ZAWIŁEJ AKCJI!!!!:lol:[/QUOTE]

[quote name='Alicja']no tak :lol:.... idę pooglądać Pingwiny z Madagaskaru:diabloti:[/QUOTE]

cóż za zażarta debata......
o Pingwiny ja oglądam nawet powtórki powtorek mam serial mam mam mam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Śmiejcie się śmiejcie :-( Odchodzę :-([/QUOTE]
jasne taki czuły delikatny to przez te seriale!!!!
[quote name='Vectra']Przepis na życie :cool3:[/QUOTE]

czy to pierwszy sezon??? czy juz miliard dwudziesta seria??

załamujecie mnie ja oglądam serial Smoleńsk never ending story

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']to ta tragikomedia z udziałem tego z Muppetów :diabloti:??[/QUOTE]
Muppety ogladałam ;)
[quote name='Vectra']3 serie , 4 nagrywają :cool3: bardzo fajny film !!! komedia romantyczna , świetna obsada aktorska.
Obejrzyj sobie chociaż jeden odcinek ;) szczególnie fragmenty Beatki i Żabci :evil_lol:[/QUOTE]
TVN!!!!

Link to comment
Share on other sites

chciałam powiedzieć hura to mogę zacząć od poczatku ale przypomniało mi się, że nie mam neta z kabla aaaaaaaaa


tak postanawiam wszem i wobec, że zacznę oglądać jakiś serial dla dorosłych nie bajki.....................


aaaaaaaaaaaależ dostaje po kręgosłupie i innych mało przyjemnych miejscach-----co za babsztyl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']Hahaa, też się zdziwiłam :lol:
Dobrze że nie Gosia, od szkoły średniej, potem praca....mam jakiś uraz do tego imienia :evil_lol: Wszystkie Gośki które znałam były jakieś nie halo :diabloti:
Imię Matylda kojarzy mi się od razu z [B]tą dziewczynką z filmu i[/B] z Damięcką :lol:[/QUOTE]
Mnie bardziej z ta dziewczynka z filmu "Matylda". Oglądałam juz chyba 3-4 razy i za każdym razem bylo mi dobrze;)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Śmiejcie się śmiejcie :-( Odchodzę :-([/QUOTE]


Obiecujesz, czy straszysz ?

[B]dbsst[/B] masz rację z tym bocianem. Niestety jak człowiek mógł, nie miał z kim... itd :shake: No nic czekam na lepsze wieści od endokrynologa:mad:
Kup swemu menowi książkę pt.: [I]"Tata rządzi, czyli 63 zasady szczęśliwego ojca"[/I] - Andrew Clover. Ja kupiłam swojemu menowi. W końcu ma dwójkę synów, niech poczyta i się doszkoli :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Mnie bardziej z ta dziewczynka z filmu "Matylda". Oglądałam juz chyba 3-4 razy i za każdym razem bylo mi dobrze;)

pzdr.[/QUOTE]

t a dziewczynka była super i umiała czarować

[quote name='Alicja']Ja jeszcze miałam w dzieciństwie książeczkę pt Matylda :)[/QUOTE]

i czego się z niej nauczyłas kontynuuj

[quote name='Agga']Obiecujesz, czy straszysz ?

[B]dbsst[/B] masz rację z tym bocianem. Niestety jak człowiek mógł, nie miał z kim... itd :shake: No nic czekam na lepsze wieści od endokrynologa:mad:
Kup swemu menowi książkę pt.: [I]"Tata rządzi, czyli 63 zasady szczęśliwego ojca"[/I] - Andrew Clover. Ja kupiłam swojemu menowi. W końcu ma dwójkę synów, niech poczyta i się doszkoli :eviltong:[/QUOTE]

a jest 63 zasady jak nie palnąć sobie w łeb czyli uroki macierzyństwa bez ściemy :evil_lol:
[quote name='Vectra']nie uwierzysz o kogo bym rozbiła dwa dni temu swoje auto :shake:


o stadko dzików :mdleje: doliczyłam się 9 sztuk :evil_lol:[/QUOTE]

buuuuuuuuuuuuuhahahahaha wysłałam aż smsa do sąsiadki Magi

i jak czułas się tak blisko z przyrodą??? robią wrażenie idąc i patrząc na ciebie jak na okaz z zoo co hahahahaha
ja wczoraj wieczorem idąc w mgle czułam sie jak w horrorze o wielkim dziku ludojadzie hahahahaha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...