Jump to content
Dogomania

Sucha siersc


Katie

Recommended Posts

moj york ma troche sucha siersc na grzbiecie, jak temu zaradzic?
czesze go na sucho, nie wiem czy tak powinnam robic czy nie,
i jeszcze jedno pytanie, moj pies mial takie rany [2] na glowce i tam sie to zrobilo lyse i teraz odrasta, ale rude!!!!!!! nie wiem czy cos mu podawac na te siersc, czy tez nie......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katie']moj york ma troche sucha siersc na grzbiecie, jak temu zaradzic?
czesze go na sucho, nie wiem czy tak powinnam robic czy nie,
i jeszcze jedno pytanie, moj pies mial takie rany [2] na glowce i tam sie to zrobilo lyse i teraz odrasta, ale rude!!!!!!! nie wiem czy cos mu podawac na te siersc, czy tez nie......[/quote]
Przede wszystkim yorków nie czesze sie na sucho:-o.
Czym pieska kąpiesz,jakich kosmetyków używasz??
Od czego ma te ranki na główce?????

Link to comment
Share on other sites

juz tych ranek nie ma, zagoilo mu sie i teraz siersc odrasta, tylko, ze ruda!!!!!!, nie wiem czym to bylo spowodowane, byc moze spinka:/
uzywam tylko szamponu, dr.seidla dla szczeniat, bo taki kupilismy, ale jak ten sie skonczy [nie wiem kiedy to nastapi, bo jeszcze duzo zostalo] to zamierzam kupic, szampon i odzywke hery,
to co potrzebuje kupic, zeby go nie czesac na sucho, skoro tak sie nie robi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katie']Dlaczego nie bylas zadowolona z hery?
ja nie widzialam zlych komentarzy o tej firmie? skoro nie hery, to co?
zeby bylo w przystrpnej cenie, bo niektore kosmetyki, to przegiecie z cena....[/quote]

Myślę, że hery będzie w porządku. Zależy to indywidualnie od psiaka. Ja używałam długo hery i moje odczucie było bardzo pozytywne. Potem musiałam kupić innej firmy bo sie Uziemu włos zmienił. Ale z 1allsystem nie jestem osobiście zadowolona mimo iż dużo osób zachwala tą firmę. Po 1allsystem kołtunią się masakrycznie:evil_lol: Więc zależy od psa i odpowiedniego doboru kosmetyku. Jedna firma robi wiele różnych rodzajów. Jeden rodzaj może być zły inny dobry:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[quote name='Katie']moj york ma troche sucha siersc na grzbiecie, jak temu zaradzic?
czesze go na sucho, nie wiem czy tak powinnam robic czy nie,
i jeszcze jedno pytanie, moj pies mial takie rany [2] na glowce i tam sie to zrobilo lyse i teraz odrasta, ale rude!!!!!!! nie wiem czy cos mu podawac na te siersc, czy tez nie......[/quote]

Mój pies też ma bardzo suchą sierść:placz:
I także go czeszę na sucho..
Dlaczego yorki się czesze na mokro?? Czy to w czymś pomaga??;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...