Jump to content
Dogomania

10 MIES HUSKY z ŁAŃCUCHA wykupiona od IDOTY w DS


jusstyna85

Recommended Posts

Dzisiaj schronisko było na interwencji- przeraźliwy obraz szczeniaka Husky na łańcuchu :(wystraszonego,przerażonego i błagającego o uwolnienie...:(

facet dobrowolnie nie chciał oddać psa-zażyczył sobie 300 zł od schroniska... za 250 zł wystawił na allegro...

POTRZEBNE NA JUŻ 250 ZŁ NA WYKuP 5 SUNI HUSKY

POTRZEBNY TEZ DT

JUTRO BĘDĄ ZDJĘCIA SUNI NA ŁAŃCUCHU...

"Ponad 3 tygodnie temu zgłoszenie o huskim trzymanym na łańcuchu bez wody jedzenia nikt działki nie odwiedza

Pojechaliśmy faktycznie młody pies lezy pod buda zmarnowany wiadro z woda przewrócone cisza nikogo nie ma.... ale pies zaniedbany nie jest nie wygląda na zabiedzonego

Straż Miejska ustaliła adres właścicila wysłaliśmy zawiadomienie bo nigdy go w domu nie było

Dziś zadzwonił do schroniska i co usłyszeliśmy

Pies ma co jesc jestem na działce 15 min dziennie nie chce kłopotów wiec psa nie puszczam jak raz puściłem to uciekł po co potem kłopoty przez psa.... na łańcuchu zle mu nie jest szczepienia ma .... Tłumaczyliśmy że męczarnią dla psa jest trzymanie przy tej budzie zero kontaktu z człowiekiem ale nie docierało... Więc zapytaliśmy czy psa nie chce oddać....

odpowiedział:

[B][COLOR=red]Tak chce ale nie za darmo JA GO KUPIŁEM ZA 300 ZŁ CAŁY ROK KARMIŁEM WIEC TO SIE MUSI ZWROCIC[/COLOR][/B]

Wspomnial że psa wystawił na allegro zaczełam dziś szukać i znalazłam

Ten pies nie może spedzić całego życia na łancuchu jest młodziutka co gorsze pewnie jak jej nie sprzeda teraz to jak pieniądze mu się zwróca pokryje sukę szczeniaki za pół darmo odda a ją wkońcu wyrzuci......

Czy to ze pies ma szczepienia nie jest głodny ma wode ale gnije na łańuchu przy budzie stając się psem agresywnym to nie powód by spa legalnie odebrać....... "
__________________


[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images48.fotosik.pl/50/262cef26b4450e40.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/wol_error.gif[/IMG]Ten obrazek został przeskalowany. Kliknij tutaj, by zobaczyć go w pełnym rozmiarze. Oryginalne wymiary obrazka 718x539, rozmiar 90KB.[IMG]http://images44.fotosik.pl/50/b19fa92602c1b7a4.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jusstyna85']Dzisiaj schronisko było na interwencji- przeraźliwy obraz szczeniaka Husky na łańcuchu :) wystraszonego,przerażonego i błagającego o uwolnienie...:(

facet dobrowolnie nie chciał oddać psa-zażyczył sobie 300 zł od schroniska... za 250 zł wystawił na allegro...

POTRZEBNE NA JUŻ 250 ZŁ NA WYKP 5 MIES SUNI HUSKY I DT :(

JUTRO BĘDĄ ZDJĘCIA SUNI NA ŁAŃCUCHU...[/quote]
Co za kraj a raczej ludzie, nie dość że szczeniak to jeszcze husky i to na łańcuchu :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolek68'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/23576.html"]jusstyna85[/URL] masz jego nick z allegro, dam mu popalić :mad:[/quote]


Psiaka kupiłyśmy...wybaczcie,ale aukcji nie podamy do czasu odebrania psa...to zbyt wielkie ryzyko... właśnie Justyna ze schroniska mi pisze,ze facet leczył sie psychiatrycznie:(

Pomóżcie...im wcześniej nazbieramy 250 zł,tym szybciej sunia będzie bezpieczna :(

Link to comment
Share on other sites

Kurcze,ale on tak bedzie cały czas znęcał się nad psami,bo zobaczy,że to czysty zysk:shake:
Co tu można zrobić,żeby juz nie wziął następnego psiny? Z psychicznym to chyba trzeba inaczej postępować niż z normalnym.On policji i organizacjom prozwierzęcym śmieje sie w twarz,no bo co mu zrobią?Przecież on głupek jest:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ponad 3 tygodnie temu zgłoszenie o huskim trzymanym na łańcuchu bez wody jedzenia nikt działki nie odwiedza

Pojechaliśmy faktycznie młody pies lezy pod buda zmarnowany wiadro z woda przewrócone cisza nikogo nie ma.... ale pies zaniedbany nie jest nie wygląda na zabiedzonego

Straż Miejska ustaliła adres właścicila wysłaliśmy zawiadomienie bo nigdy go w domu nie było

Dziś zadzwonił do schroniska i co usłyszeliśmy

Pies ma co jesc jestem na działce 15 min dziennie nie chce kłopotów wiec psa nie puszczam jak raz puściłem to uciekł po co potem kłopoty przez psa.... na łańcuchu zle mu nie jest szczepienia ma .... Tłumaczyliśmy że męczarnią dla psa jest trzymanie przy tej budzie zero kontaktu z człowiekiem ale nie docierało... Więc zapytaliśmy czy psa nie chce oddać....

odpowiedział:

[B][COLOR="Red"]Tak chce ale nie za darmo JA GO KUPIŁEM ZA 300 ZŁ CAŁY ROK KARMIŁEM WIEC TO SIE MUSI ZWROCIC[/COLOR][/B]

Wspomnial że psa wystawił na allegro zaczełam dziś szukać i znalazłam

Ten pies nie może spedzić całego życia na łancuchu jest młodziutka co gorsze pewnie jak jej nie sprzeda teraz to jak pieniądze mu się zwróca pokryje sukę szczeniaki za pół darmo odda a ją wkońcu wyrzuci......

Czy to ze pies ma szczepienia nie jest głodny ma wode ale gnije na łańuchu przy budzie stając się psem agresywnym to nie powód by spa legalnie odebrać.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolek68']wiesz dziewczyny z józefowa ostatnio zrobiły taką akcję gdzie zabrali psa draniowi i [B]ludź ma zakaz posiadania następnych...[/QUOTE][/B]

No tak,ale tamten ludź jest pewnie normalny i nie chcąc dostać mandatu dostosuje sie do zakazu.Ale ten jest psychiczny i jak od niego wyegzekwować mandat? Przecież do więzienia go nie zamkną,bo to czubek,a do szpitala psychiatrycznego pewnie tez nie,bo za mała szkodliwość społeczna czynu...:shake:
Tak,czy siak [B][COLOR="Red"]PIENIĄDZE NA WYKUP POTRZEBNE NA JUŻ[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Suczka ma pewnie około roku

Nie sądze by kupował nastepnego skoro ten jest kłopotem i chce sie go jakoś pozbyc facet choduje na tej działce jakieś Kury czy gołębie ozdobne by na nich czerpać zysk ziekawe tylko czy płaci podatki????

Ta suczka jest tam pewnie dlatego że ją kupił a pojęcia o potrzebach psa zero Ze raz spuszcozna uciekła to już jej nie spuszcza by nie mieć kłopotów Ten facet by skóre z człowieka zdarł myśli że jak zapłacił zaszczepił karmił to za darmo nie odda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna_wolontariat']Więc zapytaliśmy czy psa nie chce oddać....

odpowiedział:

[B][COLOR="Red"]Tak chce ale nie za darmo JA GO KUPIŁEM ZA 300 ZŁ CAŁY ROK KARMIŁEM WIEC TO SIE MUSI ZWROCIC[/COLOR][/B]
[/QUOTE]

To w jakim wieku jest ten psiak? Bo Justyna85 w pierwszym poście napisała,że sunia ma 5 miesięcy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna_wolontariat']Ponad 3 tygodnie temu zgłoszenie o huskim trzymanym na łańcuchu bez wody jedzenia nikt działki nie odwiedza

Pojechaliśmy faktycznie młody pies lezy pod buda zmarnowany wiadro z woda przewrócone cisza nikogo nie ma.... ale pies zaniedbany nie jest nie wygląda na zabiedzonego

Straż Miejska ustaliła adres właścicila wysłaliśmy zawiadomienie bo nigdy go w domu nie było

Dziś zadzwonił do schroniska i co usłyszeliśmy

Pies ma co jesc jestem na działce 15 min dziennie nie chce kłopotów wiec psa nie puszczam jak raz puściłem to uciekł po co potem kłopoty przez psa.... na łańcuchu zle mu nie jest szczepienia ma .... Tłumaczyliśmy że męczarnią dla psa jest trzymanie przy tej budzie zero kontaktu z człowiekiem ale nie docierało... Więc zapytaliśmy czy psa nie chce oddać....

odpowiedział:

[B][COLOR=Red]Tak chce ale nie za darmo JA GO KUPIŁEM ZA 300 ZŁ CAŁY ROK KARMIŁEM WIEC TO SIE MUSI ZWROCIC[/COLOR][/B]

Wspomnial że psa wystawił na allegro zaczełam dziś szukać i znalazłam

Ten pies nie może spedzić całego życia na łancuchu jest młodziutka co gorsze pewnie jak jej nie sprzeda teraz to jak pieniądze mu się zwróca pokryje sukę szczeniaki za pół darmo odda a ją wkońcu wyrzuci......

Czy to ze pies ma szczepienia nie jest głodny ma wode ale gnije na łańuchu przy budzie stając się psem agresywnym to nie powód by spa legalnie odebrać.......[/quote]
My, sory dziewczyny załatwiły takiego drania na zasadzie petycji i zdjęć, odebrały ale pilnują bo za każdym razem ma następnego :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']To w jakim wieku jest ten psiak? Bo Justyna85 w pierwszym poście napisała,że sunia ma 5 miesięcy[/QUOTE]

Jeżeli ta sunia ma ponad rok(no bo skoro on rok ją karmił),to pewnie też nie jest wysterylizowana,a skoro bez nadzoru,to może też być w ciąży...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...