Jump to content
Dogomania

Metarmofoza! Nie mam szczęścia. Za to mam chore uszy. Czy mam klaustrofobie?


Karolcia_ko5

Recommended Posts

[quote name='Ola la']no to jestem stracona:flaming::tard:
nie pozstala juz zadna nadzieja...brak mi tez slow bo opisac to jak bardzo zaluje swoich wczesniejszych slow....:shake::sadCyber::grab:

Stokrotko pochowaj me cialo chociaz...a wlasciwie zapewne jego strzepy:nerwy:[/quote]

:nono:"Żałuj, żałuj dziecko a może będzie Ci odpuszczone":diabloti: i nie trzeba będzie sprzątać resztek.:chainsaw: :megagrin: :roflt:

Otton Groźny jest też OTTONEM Łaskawym i Wyrozumiałym.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='stokrotka']:nono:"Żałuj, żałuj dziecko a może będzie Ci odpuszczone":diabloti: i nie trzeba będzie sprzątać resztek.:chainsaw: :megagrin: :roflt:

Otton Groźny jest też OTTONEM Łaskawym i Wyrozumiałym.[/QUOTE]

Żaluje szczerze...kajalam sie przed Ottonem Łaskawym... okazal sie dziś Ottonem Zmierzłym i poszczuł mnie swoimi nadwornymi diablami tasmańskimi:scared::nerwy::look3::bigcry:

Jestem w kazdym badz razie w jednym kawalku to nie bede cie fatygowac zbieraniem resztek ;)

Dobranoca Dworzanie i wladco Ottonie:-D

Link to comment
Share on other sites

Ottonku kochany dobranoc!
Dobrze,ze zima juz sie skonczyla...ida cieplejsze dni!jestem pewna ,ze kolejnej zimy w schronisku nie spedzisz!!!!!!!!!!!ale tak pewna pewna!

no nic Ottonku kochany dobranoc!:multi:
Kurcze Otton mnie zabije za to ,ze pisze o nim jak o szczeniaczku a nie o wladcy Wszechswiata:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stokrotka']:megagrin: :D :D :D Powiem to jutro/dzisiaj moim dzieciurom przy obiedzie, albo przy śniadaniu.[/QUOTE]

hehehee dobra bobra:evil_lol: dobrze ,ze nie wiedza gdzie sobie pomieszkuje bo zlinczowalyby mnie twe wyglodzone dzieciury :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stokrotka']Ola la nic im nie mówiłam, Bytom nie taki wielki znów.:cool3:[/QUOTE]
ale ja sie ukrywam Bytom jest jak dzungla:cool3: dzungla meneli i lumpow:evil_lol: niestety musze przyznac:lol:

[quote name='stokrotka']A Ciebie drogi Ottonie i Nasz Władco żegnam, bo padam z nóg.
W pracy dużo robory, po nocach siedzę, a dzisiaj na fitnesie ducha wyzionełam:huh:. Ale to dla Ciebie.(dobrze się podlizuję?:eviltong::evil_lol:)[/QUOTE]

i jaaaaaaaaa tak sie podlizywac!!!!!!!!!
ten fitness to dla siebie samej-dla zdrowka Ottonie nie ufaj stokrotce podstepnej ,ze to dla Ciebie!:helo:
:evil_lol:

Ja za to dla Ciebie zjadlam przed chwila stare racuszki:loveu: O Ottonie

spac takze sie zbieram

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola la']hehehee dobra bobra:evil_lol: dobrze ,ze nie wiedza gdzie sobie pomieszkuje bo zlinczowalyby mnie twe wyglodzone dzieciury :evil_lol:[/quote]

Ola la nic im nie mówiłam, Bytom nie taki wielki znów.:cool3:

A Ciebie drogi Ottonie i Nasz Władco żegnam, bo padam z nóg.
W pracy dużo robory, po nocach siedzę, a dzisiaj na fitnesie ducha wyzionełam:huh:. Ale to dla Ciebie.(dobrze się podlizuję?:eviltong::evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[I][quote name='Ola la']ale ja sie ukrywam Bytom jest jak dzungla:cool3: dzungla meneli i lumpow:evil_lol: niestety musze przyznac:lol:[/quote][/I]

Jak trzeba będzie to znajdziemy:diabloti:



[quote name='Ola la']

i jaaaaaaaaa tak sie podlizywac!!!!!!!!![/i]
[I]ten fitness to dla siebie samej-dla zdrowka Ottonie nie ufaj stokrotce podstepnej ,ze to dla Ciebie!:helo:[/I]
[I]:evil_lol:[/I][/quote]


Ottonie to dla Ciebie, Twoja świta musi jakoś wygl[I]ądać.:hmmmm:[/I]


[I][quote name='Ola la']Ja za to dla Ciebie zjadlam przed chwila stare racuszki:loveu: O Ottonie[/quote][/I][quote name='Ola la']

[I]spac takze sie zbieram[/I][/quote]


Oooooooooooo i kto to mówi, Ottonie uprzejmie donoszę, że Ola la zjadła te racuszki aby mieć dużo siły i aby ją brzuszek z głodu nie bolał.:eating: A nie dla Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Ottonie więc naszym zwyczajem, przed snem Cię podniosę. Dostojnie udaj się na pierwszą.:scared: A ja udam się na spoczynek, chodź nie wiem co z tego będzie, bo po piątkowym fitnesie mam katar i kinol zupełnie zatkany. Tak to jest jak się późnym wieczorem chodzi z mokrą głową i to o tej porze roku.:nono: Ty tak nigdy nie rób.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola la']O Ottonie wybacz,ze rankiem hańbie twoj wątek.......w nocy niestety bylam niczym zombie:placz:przebacz....
zraz Ci zrobie za to ogloszonko.
Stokrotka pewnie i tak Ci na mnie doniesie:placz:
dni moje są juz policzone....:placz:[/quote]

Kochany Ottonie donoszę, że [B]12:30 [/B]to nie jest rankiem, tylko w południe.:diabloti:

Ale na ogłoszenie czekamy z niecierpliwością :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stokrotka']Kochany Ottonie donoszę, że [B]12:30 [/B]to nie jest rankiem, tylko w południe.:diabloti:

Ale na ogłoszenie czekamy z niecierpliwością :loveu:[/QUOTE]

Osz ti:-o
Otonie przebacz:placz:

eno ja wstalam o 12 dla mnie ranek jest zawsze jak sie przebudze:evil_lol:nawet o 15:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...