Jump to content
Dogomania

yoreczki


marzena32

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tanio to Ci kundelka sprzedadzą na targowisku.Nawet z gratisem w postaci parwowirozy czy grzybicy np...
A drogie są dlatego,że ich hodowla wymaga nakladów.Zakup Yorka to początek.Odpowiednia karma,kosmetyki,ewentualny fryzjer,szczepienia,ubranka to dopiero wydatek.
Na dogo trafiają się Yorki lub baaardzo podobne malizny do adopcji:)
Kto szuka ten znajdzie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='marzena32']czy powie mi ktoś dlaczego te maleństwa sa TAKIE DROGIE?:placz:nie dawno straciła, sunie i nie stać mnie na tak drogiego pieska,czy jest ktos kto tanio sprzeda?:-([/quote]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/yorkogrzywacz-sprzedany-jako-yorczek-trafil-do-mordowni-pilnie-dt-u-missieek-128818/#post11567754[/url] tutaj za darmo york (prawie york) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Yorki są modne (oby jak najkrócej!) i to też się nakłada na taką cenę :cool1:

Są inne rasy psów, tańsze, łatwiejsze w utrzymaniu...

Nie wiem, co Ci się nie podoba w bidzie, którą pokazała Agata :shake: Ten pies potrzebuje domu!

BTW
Czy twój pies był z rodowodem? Bo bardzo mnie to zainrygowało. O ile mi wiadomo, yorki zawsze były drogie :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

A tak właściwie to do ilu ty chcesz zł. yorka? Bo jak ja patrzyłam na allegro (bo też zamierzam kupić ale dopiero na wiosne) to jest w woj. mazowieckim z papierami. Dam ci linka :):
[url=http://www.allegro.pl/item518582202_york_rodowodowy_piesek_okazja.html]YORK RODOWODOWY PIESEK okazja!!!!! (518582202) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
I z jakiego woj.? Bo jak tak bardzo ci zależy to spokojnie do 1400zł znajdziesz z metryką :) wejdź w allegoro lub ale gratka i poszukaj :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marzena32']:roll:mój piesek nie musi mieć papierów,[B]ważne by była yorkiem [/B]bo wszyscy tesknią w domu za nasza sunia,która pies zagryzł:-(najbardziej dzieci moje tęsknią.Mam nadzieje że znajdzie sie tu ktoś kto ma do oddania lub sprzedania tanio sunie[/quote]
I tak yorkiem nie będzie. Bo będzie bez rodowodu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roxi-malina']A tak właściwie to do ilu ty chcesz zł. yorka? Bo jak ja patrzyłam na allegro (bo też zamierzam kupić ale dopiero na wiosne) to jest w woj. mazowieckim z papierami. Dam ci linka :):
[URL="http://www.allegro.pl/item518582202_york_rodowodowy_piesek_okazja.html"]YORK RODOWODOWY PIESEK okazja!!!!! (518582202) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]
I z jakiego woj.? Bo jak tak bardzo ci zależy to spokojnie do 1400zł znajdziesz z metryką :) wejdź w allegoro lub ale gratka i poszukaj :)[/quote]
dziekuję za link,śliczny psinka ,ale nie stać mnie na niego:-(

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[QUOTE]do yorka to ten psiak nie podobny:razz:i wcale nie jest to smieszne:-( pytała, powaznie! za swojego zapłaciłam tylko za cesarke i szczepienia,czy juz nikt tak nie sprzedaje?:shake:[/QUOTE]
Ale ja mówię całkiem poważnie.
Ten piesek jest cudny, wykąpać, wyczesać i cudny będzie:)


Dlaczego zależy Ci tak bardzo na "yorku" ? Myslę, że Twoje dzieci ucieszyłyby się z kundelka. Tyle piesków szuka domów, są w schroniskach i domach tymczasowych.

PS. Do ilu zł chcesz kupic yorka?

Link to comment
Share on other sites

A może poczekaj trochę i pozbieraj pieniądze? Albo może zdecyduj sie na inną rasę np. labrador albo, jeśli już musi być to mała rasa to może sznaucera albo
Shih-tzu bo naprawdę trudno będzie ci znaleźć PRAWDZIWEGO yorka (z metryką) za mniejszą sume niż 1000zł ;) ale nie przejmuj sie tym bo naprawdę york to nie najpiękniejsza rasa (choć ja też ją lubie :)) a poza tym teraz mamy strasznie zimną zimę a yoreczki są strasznie delikatne i jeszcze zachoruje czy coś a trzymanie go przez pare miesięcy w domu nie ma zbytnio sensu ;)
A jeśli piesek ma być tylko, dlatego że dzieci tego chcą to może naprawdę zdecyduj sie na inną bardziej odpowiednią rasę dla dzieci np. właśnie labradora sama go mam i to naprawdę b. dobra rasa dla dzieci (nie reaguje na żadne zaczepki typu ciąganie, i jest bardzo cierpliwa) a co najważniejsze dla ciebie jest dużo tańsza w utrzymaniu i ogólnie zakupienie tego psa jest tańsze (nie musisz z nim chodzić do fryzjera, chodzić tak często do weta, kąpać raz w tygodniu, używać specjalnych szamponów i odżywek, czesać codziennie, kupować lub szyć ubranka itp.)! A poza tym to to wcale nie są ani gorsze ani mniej kochające psy niż yorki.
Naprawdę zastanów sie nad tą lub inną rasą :)

Link to comment
Share on other sites

No fakt ze schroniska będzie za darmo :)
Ale w schronisku nie mają tylko kundelków :) jak byłam ostatnio z wolontariatem szkolnym to był szczeniaczek rasy spaniel (jakiś bez serca właściciel porzucił biedaka na ferie bo wkońcu za psa sie płaci :shake:) wiedz może faktycznie pojeździj trochę po schroniskach bo czasami ludzie pozbywają sie psów nawet rasowych a szczególnie w okresie wakacje lub ferie :shake:. Ale biorąc psa ze schroniska trzeba wziąć pod uwagę 1 bardzo ważną rzecz:
psy takim psie potrzebne jest dużo roboty: odrobaczyć, zaszczepić na wszystko, możliwe że pies będzie chory (też właśnie z powodu kosztownego leczenia czasem ludzie sie psów pozbywają) a ty tego nie zauważysz, trzeba go odpchlić itp. a przy psu rasowym (z metryką) zaraz po kupnie odrobaczanie, szczepienie, odpchlenie i taki pies nie ma zadnych chorub genetycznych :)
Ale naprawdę pojeździj po schroniskach poszukaj czegoś w necie i naprawdę jeśli tak bardzo nie chcesz psa z schroniska to lepiej zastanów sie nad inną rasą bo york PRAWDZIWEGO nie kupisz za sume mniejszą niż 1000zł ;)

Link to comment
Share on other sites

Marzena, napisz do [B]Gienia[/B], ona da Ci namiary na babkę, która zajmuje się adopcjami yorków. Nie są to szczeniaki ale pieski porzucone, które też zasługują na ciepły dom.

[QUOTE] A ja polecam kundelka ze schroniska :smile:
Od wyboru do koloru. + za darmo..
Na pewno znajdziesz coś małego i kudłatego, glowa do gory ;-)[/QUOTE]

Przyganiał kocioł garnkowi.:cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_B']Yorka raczej w schronisku nie bedzie ;)
ale jakis inny, maly, kudlaty psiak z pewnością tak[/QUOTE]

No yorka to na bank nie będzie (no chyba, że jakimś cudem) ale jakaś inna mniej popularna i tańsza rasa może sie znaleźć (ale to też rzadko).
Pojeździj poszukaj a na pewno coś odpowiedniego dla siebie znajdziesz ;) (choć wątpię aby to był york)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wszystko,właśnie znalazłam swojego yoreczka:razz:znalazła sie pani która chętnie sprzeda bardzo tanio.Była to ciąża nie planowana i nie ma co z maluszkami zrobic,jadę dziś po maleństwo:multi:jak widzicie nie każdemu zależy tylko na kasie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marzena32']Dziękuję za wszystko,właśnie znalazłam swojego yoreczka:razz:znalazła sie pani która chętnie sprzeda bardzo tanio.Była to ciąża nie planowana i nie ma co z maluszkami zrobic,jadę dziś po maleństwo:multi:jak widzicie nie każdemu zależy tylko na kasie:eviltong:[/quote]

Mam nadzieję, że to będzie 100% york.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...