Jump to content
Dogomania

Porzucona sunia BARDZO tęski


żabusia

Recommended Posts

Mam wielką prośbę. Mam na tymczasie sunię, która przeraźliwie tęskni za właścicielem. Szanse na to, że do niego wróci są prawie żadne (najprawdopodobniej została porzucona jak wiele innych).

Ona z kolei za każdym razem, gdy jest wypuszczana na dwór potwornie skomle i biega jak szalona wokół domu (uspokaja się po jakiejś minucie).

Po drugie, wzięta na smycz bardzo silnie ciągnie, trudno ją wręcz utrzymać.

I po trzecie, wciąż próbuje uciec. Raz, jej się to udało, wybiegła za bramę i ruszyła z piskiem z kopyta. Myślałam, że już po niej bo pobiegła w stronę 4-pasmówki. Cudem po pół kilometrowej gonitwie ją złapaliśmy a nie zginęła tylko dlatego, że wieczorem samochodów jest mało.

Czy ona z czasem zmieni swoje zachowanie? Oprócz niej mam w domu inne suki (większość to znajdy lub oddane mi) i nigdy tak nie było. Owczarzyca, którą mamy bo jej rodzina przeniosła się do Stanów, miała traumę przez jakieś 4, 5 dni (praktycznie nie wychodziła ze swojej budy - przyjechała z budą, porządni ludzie chyba Mormoni bo tak dziwnie wyglądali). A tu straszna rozpacz i to już jakiś czas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...