Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][quote name='komar']ooo;P to ja nie bede brał gitarry skoro ty bierzesz:P licze na to że się podzielisz:D:D
[/B]
A co do miejsc hmm... Ja bez psa;P wy bez psów więc jeżeli wasze bagaże nie zajmą całej objętości auta to wejdzie jeszcze jedna osoba + pies (ale ta osoba jedzie z psem z przodu);)

Najwyżej kogoś do dachu sie przywiąże;D Ja bagaż bede miał bardzo mały;)[/quote]

nie wiem do kogo był kierowany post, dla sprostowania Dogomanka bierze gitarke, na której ja se bede pykolic :loveu: ach Dogomanka, Winko dla Ciebie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiapron']my jedziemy w 4 pociągiem na pewno-wjeżdzamy do Wrocka o 12:45 (+jeden pies),dlatego 2 z nas na pewno będą musiały wsiąść do busa bo sie nie zmieścimy[/QUOTE]

jeżeli wasze bagaże nie zajmą dużo miejsca to sie wszyscy zmieszcza;)

zawsze możecie wziąść bagaże na kolanka;D

EDIT: ALbo po prostu osoby chętne niech dadzą mi znać (jak da rade to teraz) na gadulcu (8095347) lub na privie;)

I coś wymysle;) Ale jutro mnie już nie ma;)

Link to comment
Share on other sites

no na to wychodzi;) aczkolwiek właśnie patrze na rozkład jazdy busików:D poczekacie sobie do 15:30;P albo sie ładnie usmiechniecie do mnie;P


EDIT: podjedziecie do Sobótki a ja już was zgarne bo to 6 km od zlotu;) do Sobótki jest więcej autobusów;)

[url]http://www.polbus.pl/uploads/images/70/Linia_522.html#table1[/url] tu jest rozkład;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dog']Twoja, Twoja.. :loveu: mam nadzieje, że dasz radę ją przytachać :multi: :evil_lol:[/quote]
dam dam.;pp jakoś dam.:diabloti:


[quote name='basiapron']ja proponuje wywalić komara z auta to bedziemy mieć jedno miejsce więcej:) a ile ten samochód mieści? będziemy musieli ustalić kto wsiada-zrobimy losowanie:) w sumie ja bez psa jestem to mogę ustąpić,bez psa łatwiej do busa wejść, prawda kondomanko (bo ty też bez psa:) )[/quote]
Ja moge busem jechać,bo tak jak Ci pisałam na gadu chciałam się spotkać jeszcze z taką dziewczyną we Wrocławiu więc o tej 15 moge jechać spokojnie.;pp

[quote name='Dog'][/b]
za to z gitarą, miejsce być musi,:evil_lol: toż to taki delikatny instrument :loveu::loveu:[/quote]
o tak tak.:loveu: :eviltong:
[quote name='basiapron']gitara może pojechać samochodem bez osoby:eviltong:[/quote]
nie może,boje się o nią!:mad::diabloti:
[quote name='basia bonnie']Dog i Komar :evil_lol:[/quote]
a ja?:placz: ja też umiem..tzn. tak jakby.:diabloti:

[quote name='basiapron']my jedziemy w 4 pociągiem na pewno-wjeżdzamy do Wrocka o 12:45 (+jeden pies),dlatego 2 z nas na pewno będą musiały wsiąść do busa bo sie nie zmieścimy[/quote]
ja z Tobą możemy jechać busem.:evil_lol::eviltong:

[quote name='Dog'][b]

nie wiem do kogo był kierowany post, dla sprostowania Dogomanka bierze gitarke, na której ja se bede pykolic :loveu: ach Dogomanka, [B]Winko dla Ciebie :diabloti:[/B][/quote]
winko? to ja się pisze.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

mam kombi;) ale takie średniej wielkości;P


P.S: Brać gitare czy jedna nam starczy??:)

Ale Olku to nie jest PKS tylko autobus podmiejski;P czyli zwykły autobus z nr 512 tylko kursujący w długie trasy i kosztujący odpowiednio więcej;P

[url]http://www.polbus.pl/galeria[/url] ----> tak wyglądają te "busiki"

[url]http://www.polbus.pl/uploads/images/69/linia_512.html[/url] -----> rozkład jazdy autobusu na miejsce zlotu;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...