Jump to content
Dogomania

Suczka w typie Border Teriera szuka domku i miłosci. ma dom!


Benita

Recommended Posts

Dzis skontaktowałam sie z opiekunka. Malutka biega sobie z pieskami po ogrodzie. Jest ulubienica "Głowy Rodziny". Jest bardzo karna. Podam Wam przykład : latała sobie po ogrodzie a na parapecie siedział kot. Balbinka go zobaczyła i w te pedy do niego. Opiekunka tylko krzyknęła, że nie wolno i Balbinka posłusznie zawróciła. Wydaje mi sie, że pies docenia to że został zabrany ze schroniska i boi sie starcic tego co ma obecnie. Jednak pełnia szczescia byłoby gdyby miała tę jedyna rodzinke, któa by była tylko dla niej a ona tylko dla nich.:shake: Moze jest taka rodzinka gdzieś na swiecie ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Benita']Dzis skontaktowałam sie z opiekunka. Malutka biega sobie z pieskami po ogrodzie. Jest ulubienica "Głowy Rodziny". Jest bardzo karna. Podam Wam przykład : latała sobie po ogrodzie a na parapecie siedział kot. Balbinka go zobaczyła i w te pedy do niego. Opiekunka tylko krzyknęła, że nie wolno i Balbinka posłusznie zawróciła. Wydaje mi sie, że pies docenia to że został zabrany ze schroniska i boi sie starcic tego co ma obecnie. Jednak pełnia szczescia byłoby gdyby miała tę jedyna rodzinke, któa by była tylko dla niej a ona tylko dla nich.:shake: Moze jest taka rodzinka gdzieś na swiecie ?[/quote]
Prawie idealna sunia,ale bez domku:-(gdzie jestes jej rodzino ?

Link to comment
Share on other sites

No moze nie idealna, bo jest suczka dominujaca. Siusia prawie jak piesek i nie wiem co by było gdyby była na podwórku z sukami. jednak z psami dogaduje sie bardzo dobrze. Może ktos ma z Was jakis swój system propagowania piesków i znajdowania dla nich domku. Bo jak była w schronisku to wszyscy chcieli pomagac byle ja tylko wydostac a obecnie ... Co zrobic ?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Benita']No moze nie idealna, bo jest suczka dominujaca. Siusia prawie jak piesek i nie wiem co by było gdyby była na podwórku z sukami. jednak z psami dogaduje sie bardzo dobrze. Może ktos ma z Was jakis swój system propagowania piesków i znajdowania dla nich domku. Bo jak była w schronisku to wszyscy chcieli pomagac byle ja tylko wydostac a obecnie ... Co zrobic ?:roll:[/quote]
Benita i takie jest zycie:roll:,allegro,ogłoszenia,watek niewiele mozna zrobic,to taki podstawowy system,pewnie ktos zna lepszy ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='morisowa']ogłaszać
porządnie ogłaszać - na dużej liczbie stron, regularnie odnawiać, dawać do gazet. Wątek i allegro to trochę mało. No a potem to już kwestia szczęścia.
gdzie sunia jest ogłaszana?[/quote]
No własnie,kwestia szczescia:roll:ale probowac trzeba...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Przepraszam, ale miałam ostatnio troche problemów i brak czasu uniemozliwił mi sledzenie watka sunieczki. Jednak to nie znaczy , że nie działamy. Po krótce :
Na allegro kolezanka wystawiła ogłoszenie malutkiej. Wczoraj dostałam telefon. Jest rodzinka chetna ja zaadoptowac, ale nigdy nie brałam w tym udziału. Mam watpliwosci i musze je rozwiac. Boje sie , czy malutka nie wyladowała by do budy na podwórko. Ludzie mieszkaja koło Mławy. Mam w tej chwili urlop i chciałabym tam pojechac ale nie sama. Czy ktos z wiekszym doswiadczeniem chciałby mi towarzyszyć ? Prosze o jakies sugestie, jak sprawdzic ten domek. Dysponuje samochodem i wybrałabym sie któregos dnia.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[COLOR=red][B]Słuchajcie : Sunieczka ma dom od wrzesnia !!!![/B][/COLOR] Całe szczescie , że to tak wyszło jak wyszło. Okazało się, że prawdopodbnie ludzie chcieli ja na podwórko do budy. Jednak znalezli sie ludzie, którzy do hoteliku przywożą pieska i ten oto piesek zakochany był w naszej damie. Cały czas bawiły sie razem. Po sugestii właścicielki hoteliku właściciele sie zgodzili wziąc Balbinke. Tłumacząc to w satyryczny sposób iż Bosman tez ma prawo miec przy sobie kobietę swojego zycia. Jestem z tym Państwem w kontakcie. Super ludzie, warunki rewelacyjne ( dom z ogrodem pod Warszawą ) i do tego bedzie blisko mnie. Poza tym odebranie odbedzie sie dopiero w pierwszych dniach wrzesnia bo wyjeżdżaja na na urlop i nie chca Balbvinki znowu potem oddawać do hoteliku na czas wyjazdu a planując urlop nie spodziewali sie tego , że im sie rodzinka powiekszy. Wiec by zaoszczedzic jej dodatkowych przezyc, chca juz na stałe wziac ja po urlopie.
[COLOR=red][B]Boże jaka ja jestem szczesliwa !!!![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...