Jump to content
Dogomania

Hodowle ON lub DON - zachodniopomorskie/lubuskie/wielkopolskie


amaja

Recommended Posts

Witajcie,

jestem tu nowa:) jeśli będę zadawała głupie pytania to nie krzyczcie:)

W przeciągu kilku miesięcy chcę kupić owczarka niemieckiego długowłosego - tylko na własny użytek (to pomysł na teraz,może jak się dokształcę to będę się rozwijać wystawowo - na razie się uczę :)

Czy moglibyście polecić mi hodowlę owczarków, z której warto skorzystać w zachodniopomorskim, lubuskim lub wielkopolskim?

Pozdrawiam ze Szczecina i dziękuję za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Wiesz , jest duzo hodowli , ale nie będę Ci polecac żadnej bo to Ty musisz zweryfikowac , masz czas , internet , poczytaj pooglądaj , podzwon i sama wybierz kilka i wtedy pojedz i zobacz, tu uslyszysz zaraz , że tylko FCI , że tylko tam zdrowe i dobre , a ja uważam , że musisz poszpewrac i w tych FCI krotkowłosych i w tych klubowych dlugowłosych, jest w czym wybiewrać , uwież mi , a kierowanie sie tylko opiniami marginalnej spoleczności forum to nie tędy droga przy zakupie przyjaciela na dlugie lata, każda z tych osob ma swoje zdanie i inną hodowle , taką ktorą sama zna , a to nie oddaje stanu faktycznego , życzę owocnego szperania , w każdej mozna trafic na peta , a ja nie chcę brac odpowiedzialności jak cos bedzie nie tak, a nie znam hodowli ktora ma pakt z diablem i wypuszcza same perelki:razz:

Link to comment
Share on other sites

Jaka hodowla ?
Napewno spełniajaca wymogi SV:
ED
HD
DNA
IPO
AD

Pies to inwestycja na jakies 15 lat, po co kupowac psa z jakiegos klubu gdzie wymaga sie jedynie HD i cierpiec pozniej, ze jest chory, a rodzice nie mieli zrobionych wszystich badan ?
Badania zawsze daja jakas, chocby najmniejsza pewnosc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...