Jump to content
Dogomania

Środki pielęgnacyjne


Aszunia

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='Lucyna W']Witam i mam pytanie a czy Ktos z Was probowal Kosmetyki Dr Lucy dla Yorkow -Seria zielona?
Serdecznie pozdrawiam
Lucyna W[/quote]
Ja mam szampon Easy Brush i spray, ale muszę dokupić jeszcze jakąś odzywkę po kąpieli.

Co do Hery Nodkowi bardzo podrasowały szczególnie odżywka po kąpieli i spray'e do rozczesywania tez były fajne, bardzo ładnie włos nabłyszczały, ale szkoda tylko, ze były pod ciśnieniem.

Próbowałam tez BIO-GROOM szampon i odzywka i mam podobne wrażenia jak po Hery, chociaż włos zdawał ni sie po nich minimalnie gorszy.

Link to comment
Share on other sites

Witam
Nam już się kończy szampon i odżywka/ firma Khara- super/ i muszę coś kupić. Dużo piszecie o różnych preperatach dlatego mam dylemat co kupić. Sunia nie jest psem wystawowym ale też chcemy żeby wyglądała fajnie. Jaki ma rodzaj włosa nie wiem bo i skąd. Wykąpana wygląda milutko i puszyście. Mieszkam koło Krakowa ,doradżcie co kupić żeby nie przepłacić i po czym włos jest miły w dotyku a przede wszystkim gdzie mam to coś kupić. Jaki sklep jest najlepszy i gdzie mogą nam coś doradzić. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bazylia']Używam kosmetyki firmy Jean Pierre Hery. Jestem z nich zadowolona. Konkretnie stosuję szampon Essentiel Proteine, odżywkę Caresse Brillance oraz preparat Demelant Eclat.



Hmm... muszę spróbować. Jak tylko skończy mi się szampon Hery, to kupię ten dla dzieci. Spróbuję też innej odżywki, żeby mieć lepsze porównanie. Póki co polecam fimę JP Hery.

Pozdrawiam[/QUOTE]
[B][I][COLOR="Red"]A czy naprawde po tym szamponie nic nie bendzie , a jakom odrzywke po umyciu stosowac[/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlena']Witam wszystkich.Mam prośbę.Czy ktoś mógłby podać mi adres przyjemnego sklepiku w Bydgoszczy z dobrymi kosmetykami.Nie chodzi mi o internet ale o miejsce gdzie można wszystko dotknąć no i porozmawiać.Jeżeli jest takie miejsce to proszę.Dziękuję. Marlena[/quote]
Hmm.. no cóż - ja osobiście nie kupuję w sklepach kosmetyków, ale podjedź na 3 Maja tam jest dość duży sklep no i na Śniadeckich mają duzy wybór. W marketach nic nie dostaniesz :shake: Ani w Galerii ani w CH Glinki :shake:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki.Ja do tej pory korzystałam z internetu a byłoby miło zobaczyć wszystko "na żywo".Na wystawach niestety nie ma czasu albo jesteśmy tak zmęczeni,że po prostu nam się nie chce.Jeszcze raz dziękuję.Nie jestem co prawda często w Bydgoszczy ale ulice zanotowałam.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlena']Dzięki.Ja do tej pory korzystałam z internetu a byłoby miło zobaczyć wszystko "na żywo".Na wystawach niestety nie ma czasu albo jesteśmy tak zmęczeni,że po prostu nam się nie chce.Jeszcze raz dziękuję.Nie jestem co prawda często w Bydgoszczy ale ulice zanotowałam.Pozdrawiam.[/quote]
Nie wiem czy dostaniesz tam kosmetyki renomownych firm :shake: Na pewno mają Hery :cool1:
A skąd jesteś Marlenko?

Link to comment
Share on other sites

Witaj Tigrunia.Jestem z Inowrocławia.Co do HERY to odpada.Najlepiej ISB i Vulpes (wiem nie ma w sklepach) .Najlepsze włosy są po all systems ale niestety dziewczyna ma uczulenie.Chciałam przejrzeć kosmetyki do wykończenia szaty bo to co wypróbowałam sprawdza się u psa a u suki niestety nie .Jeszcze raz dzięki.Pzdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Używam mniej znanych kosmetyków ale uważam, że bardzo dobrych. Mają genialny olej do papilotów przeżroczysty i wchłaniany przez włos a nie tylko oblepiany. Po szamponie i odżywce po raz pierwszy udało mi się pieknie rozczesać długie włosy. Firma nazywa się Jean Peau, bardzo wydajne wszystkie kosmetyki, szampony i odżywki rozcieńczamy 1:8 a olej jest z pompką i pięknie rozpyla mgiełkę.
Nadmienię, że próbowałam wielu dostępnych u nas produktów i niestety nie było firmy, która miałaby kilka produktów dających super efekty, a mam hodowlę, więc mam porównanie na kilku psach.

Sedrecznie polecam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagódka&Uzi']To bedzie ok na włos yorka?
[URL="http://animalia.pl/produkt,5137,161,1_All_Systems_Super_Rich_Protein_Lotion__250_ml.html"]1 All Systems Super Rich Protein Lotion 250 ml - profesjonalne kosmetyki - czystość - dla psów [/URL]
Zmieniam w końcu Hery na coś innego.[/quote]

Tu masz strone producenta [URL="http://www.1allsystems.pl/Products.asp"]AllSystem[/URL] .
Tam jest przewodnik jakich kosmetyków najlepiej używać dla poszczególnych ras.;)
My mieliśmy kiedyś [B]Botanical Conditioner[/B] i [B]Hemectant Oil[/B].Są ok.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Ja byłam zadowolona z pierwszego wypustu na rynek z następnych niestety nie :shake:
Generalizując #1 All System's ma swoich zwolenników i przeciwników ja stoję osobiście na środku nie jestem ani na tak ani na nie ;)
To co jednemu pomoże innemu może zaszkodzić
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...