Jump to content
Dogomania

Środki pielęgnacyjne


Aszunia

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tigrunia']Tez na początku używałam Hery - nie było tak źle ale potem też dostała łupieżu :mad: Teraz używamy Vulpes i jest ok ;)[/quote]
Ja osobiście jako gromer kosmetyków Hery nie polecam , natomiast Bio-grom , JSB i Alsystem jest ok. Jednak w pewnych firmach są różne linie kosmetyków tj. JSB używam dla moich szamponu i maseczki oczyszczającej,oraz oleju palmowego i lakieru z pendzelkiem do włosków przy oczkach, a z bio-gromu kupuje pod papiloty - jest super:loveu:
[B]Vita Oil[SIZE=-1]TM[/SIZE][/B]

to opracowana przez laboratorium firmy BIO-DERM doskonale wchłaniający się preparat odżywiający i chroniący włosy, pozwalający utrzymać szatę w doskonałej kondycji wystawowej. Odżywka stworzona na bazie czystych olejków kosmetycznych, zawiera naturalny olej pszeniczny, lanolinę i witaminę E. Preparat zapewnia głębokie odżywianie, wzmacnia włosy, przywraca naturalną sprężystość. Zapobiega matowieniu, splątywaniu i kołtunieniu się sierści. Posiada właściwości antystatyczne. Stosowanie preparatu pomaga w odbudowie zniszczonych zbyt częstymi zabiegami kosmetycznymi włosów psów wystawowych. Sierść staje się błyszcząca i łatwa do czesania. Nawilża skórę chroniąc ją przed wysuszeniem i złuszczaniem. Używany do papilotowania psów długowłosych. VITA OIL posiada przyjemny zapach, nie powoduje podrażnień, nie zawiera alkoholu i silikonu. Odżywka nie zmienia naturalnego koloru i struktury sierści. Doskonale rozpuszcza się w wodzie, jest łatwa do zmycia szamponami BIO-GROOM.

Przyjazny dla środowiska, ulega biodegradacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']Poprostu nie jestem do nich przekonana tymbardziej że miałam z nimi złe doświadczenia, jednak nie zaprzeczam że są pieski które mają piękny włos po tej firmie.[/quote]


Nie przekonuje mnie ten argument, niestety. Ja uzywam ich od poczatku czyli od kiedy był moj york szczeniakiem, i nie ma zadnych sensacji, łupiezu itp. Włos jest po kapieli ładny.Ja polecam te kosmetyki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tinka']Nie przekonuje mnie ten argument, niestety. Ja uzywam ich od poczatku czyli od kiedy był moj york szczeniakiem, i nie ma zadnych sensacji, łupiezu itp. Włos jest po kapieli ładny.Ja polecam te kosmetyki.[/quote]
Z kosmetykami tak jest - jednym pasują, innym nie
Ja kupiłam Hery jak dostałam maludę i po 2-3 kąpielach zauważyłam, że ma łupież.
Kupiłam kosmetyki przeciw łupieżowi - zaleczyłam... i znowu wykąpałam 2x w Hery - łupież się pojawił na nowo.
Potem dostałam Bio Groom - wszystko było ok, ale że miałam jeszcze Hery i chciałam go zużyć wykąpalam małą w nim i......łupież:angryy:
Dlatego wiem, że te kometyki nie odpowiadają mojej suni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Hery to badziew! Piszę to z pełną odpowiedzialnością. Jednocześnie kupiłysmy zestaw Hery z 2 koleżankami, czyli w sumie dla 3 yorczków. Masakra co się zrobiło z ich włosiem. Pierwsze 2-3 mycia ok, później włosy stały się watowate, fruwające i niemozliwe do rozczesania. Czesałam moją mało 2 razy dziennie i za każdym razem tragedia, kołtun na kołtunie wszędzie a w szczególności pod szelkami. Byłam już gotowa ogolić ją żeby zaoszczedzić jej tych przyjemności czesania, koszmar. Złapałam za telefon i okazało się że moje koleżanki mają dokładnie ten sam problem.
Zadzwoniłam do Vulpesa do pani Ilony, dobrała mi zestaw kosmetyków i wiecie co? Rewelacja. Po pierwszym myciu było już lepiej, w tygodniu spryskiwałam włoski rozcieńczoną odżywką również Vulpes, teraz jesteśmy po 3 kapieli i wreszcie czesanie mojej ślicznoty stało się przyjemnością dla nas obu. Żadnych kołtunów, żadnej waty, włosie nie fruwa. Nigdy więcej Hery! Nie polecam nikomu, szczerze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja uzywam aktualnie Hery ale rzeczywiscie przereklamowane..Uzi ma w prawdzie blyszczacy zdrowy wlos ale Hery nie radzi sobie z kołtunami mimo, że niby ma sobie radzic..
Zainteresowało mnie to IV San Bernard..co jeszcze konkretnie poleciłybyście z tej firmy? Chętnie wypróbuje.

[quote name='iberia']Ja też polecam IV San Bernard dla nas rewelacja!!!![/quote]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mam to z pewnej strony:

[B][COLOR=DarkRed]Najlepszy szampon[/COLOR][/B]

[COLOR=DarkRed][IMG]http://republika.pl/blog_jn_956762/1913660/tr/s_3420.jpg[/IMG]



[/COLOR] [B][COLOR=DarkRed]Dr Seidel CHAMPION



-profesjonalny szampon dla psów o długiej i miękkiej sierści 150 ml seidledługi Szampon dla psów o sierści długiej, miekkiej i jedwabistej sierści. Np. dla yorków, shih- tzu , lhasa apso, chart afgński, seter.[/COLOR]

[/B]
Co o tym myślicie. O szamponach dr Seidel? Czy szampony dr Seidel są do częstego użycia? jeszcze jest z dr seidel taki szampon YORK co o tym myslicie? I o innych dr seidel?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...