Jump to content
Dogomania

Flat coated po matce goldence ?


bonkreta

Recommended Posts

Taką właśnie aukcję znalazłam dziś na Allegro. Nie wklejam linka, bo regulamin nie pozwala, ale łatwo można ją znaleźc przez wyszukiwarkę Allegro.

Cena - 600 zł. W sumie nieźle, jak na kundelka po rasowej matce. Napisałam już do Allegro (naruszenie zasad), ale może też to zrobicie ? Po kilku mailach dotyczących tej aukcji zostanie usunięta...

Link to comment
Share on other sites

Mysle ze nie ma co tego rostrzasac, bo jest to jedna z form reklamy, a to co oni sprzedaja to ich sprawa.

Mysle ze nia ma co robic igly z widly.

Sprzedaje sie tam duzo jak to nazwalas "kundli" i mysle ze nie ma co sie przejmowac. Jezeli jest ktos w stanie dac taka kwote to pies napewno bedzie mial dobre warunki.

A tak pozaty piesek wyglada przeslodko

Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście nie chciałabym kupić komputera na pentium 100 z naklejką Pentium 2G za cenę tego drugiego. A nie każdy zna się na tyle, żeby tego uniknąć. I nie uważałabym, że to sprawa sprzedawcy, że tak sprzęt reklamuje. Podobnie słodkiego kundla można mieć za darmo - i jestem przekonana, że nie od tego zależą warunki, w jakie pies trafi.

A jeśli ktoś, kto kupił za 600 zł psa rasowego za rok przekona się, że on rasowy wcale nie jest, niekoniecznie musi być różowo - chociaż może.

Link to comment
Share on other sites

W aukcji jest wszystko napisane wiec nie wiem po co sie unosic. Napisane jest ze ojcem jest Flat-Coated Retriever a matka Goldenka, wiec kazdy sobie moze to przeczytac i nie jest to niezgodne z prawem.

Nie jest napisane czy jest rasowy czy nie,dlatego nie wiem skad takie obuzenie. A kazdy moze wystawic co chce i za ile chce, o to wlasnie chodzi w aukcjach.

A jesli sie ktos nie zna to jego problem a takich rzeczy na allegro czy gdzie kolwiek indziej jest od groma. Sama musisz sie orientowac co kupujesz i ile moze cos takiego kosztowac. Taka jest roznica w kupowaniu przez internet.

Duzo juz bylo na ten temat rozmow o psach z rodowodem czy tez nie.

Jak juz powtarzam jest to jedna z form reklamy ktorej nikt nie moze zabronic

Link to comment
Share on other sites

Sorki, ale ten ktoś pisze, że to jest Flat Coated. A to nie jest Flat Coated. I dlatego jest to zwykłe oszustwo.

A to, że jest popularne, nie znaczy, że jest OK.

Nie jest natomiast napisane, kto jest ojcem - a po wyglądzie psiaka sądzę, że pies sąsiada, rasy popularnej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...