Jump to content
Dogomania

Choroby bokserów


Miga

Recommended Posts

Witam wszystkich Boxerowiczow. Tez mam 11-letnia w maju skonczy juz 12. Z moja nie bylo az tak zle z chorobami chociaz kupiona byla z ogloszenia w miejscowej gazecie.Bylo wszystkiego po trochu.Na temat bąbli na uszach- jest to wynik trzepania uszami i przy tej okazii pękaja naczynka na uszku. Trzeba tylko ustalić przyczyne czemy trzepie,trzeba sprawdzić uszy u lekarza. Teraz przechodzimy z moja Sara zespol Cushinga i juz nie ma ratunku.Nasz wet nawet nie przeprowadza badan monitorujacych chorobe poprostu sprowadza dla nas lek,bardzo drogi,dla tego nie chce nas naciagac na jeszcze wieksze wydatki. Poprostu juz nie wyleczy choroba jest bardzo zaangazowana.
Chcem zeby znaliscie obiawy- na poczatku pies zaczyna baaardzo duzo pic i sikac dlugo i duzo i brzuch robi sie wiekszy niz powinen.
Przepraszam za pisanie bez ładu pisze i:placz:moje serce pęka,nigdy więcej nie będę miala psa.Trzymajcie sie.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WITAM JA OD 2TYGODNI MAM MŁODEGO BOKSERKA SKOŃCZYŁ ROK.MAM GO ZE SCHRONU.KIEDY PRZYJECHAŁ DO MNIE BYŁA OKROPNA BIEGUNKA PONAD TYDZIEN KUPY BYŁY STRASZNE,DOSTAŁ LEKI USTĄPIŁA BIEGUNKA POJAWJŁY SIE WYMIOTY PIES JEST SMUTNY NA SPACERACH DUZO SIKA I RAZ MOCZ JEST JAK WODA DRUGI RAZ MOCNO ŻÓŁTY MOCZ..DZIS MOŻE 2 RAZY NAPIŁ SIĘ WODY NIE CHCE JESC I KUPA PASKUDNA ZNOWU..JESTEM ZAŁAMANA..JAK MOGA OBIAWIĆ SIĘ PROBLEMY PO KLESZCZACH?PIES MIAŁ 3 KLESZCZE DZIŚ ZNÓW MIAŁ 3:shake:?NIE WIEM CO MYŚLEC A WIDZE ZE JEST NIE TAK?CZY MOŻE DZIAC SIE TAK OD USZÓW TZN.MA BRZYDKIE TROCHE JE WYCZYSCIŁAM ALE NIE DO KOŃCA BO GRYZIE..MĘCZY SIE SZYBKO?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[URL="http://codlapsa.pl/2013/03/06/piruet-smierci-jak-rozpoznac-skret-zoladka-u-naszego-psa/"]skręt żołądka[/URL] to też dość częsta przypadłość :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...