Jump to content
Dogomania

Moja Lala


Irena Anna

Recommended Posts

[LEFT] :multi:Witam wszystkich:multi:
[I]Mam malutka psine ma na imię Lala jest to kundelek -sunia.[/I]
[I]Straszna rozrabiara jest jeszcze malutka .Dopiero skoniczyła [2] miesiace .Jest po pierwszym szczepieniu czeka na drugie jeszcze nie wychodzi nadwór tylko wygląda przez balkon i szczeka .Gania po mieszkaniu [2] koty .Chce się nimi bawic i nie rozumie dlaczego koty niechca uczestniczyć w jej biegach.Było [7] szczeniaczków w miocie wybrałam najspokojniejsze szczenie-tak mnie się przynajmniej wtedy dawało .Śmiesznie wyglada ma śerści taką stercząca .uszy ochlapnięte jest czarna z białym krawatem .Wstawiłam kilka zdjęć mojej lali .Jestem tu od niedawna jeszcze się troche gubie .Ale mam nadzieje że z czasem nabiore wprawy .Moja psina jest mlekojadem .Uwielbia kasze manna na mleku ,biały ser ,naleśniki z serem .Ale i lepsze żeczy jej tez smakują .Suchy pokarm je ale woli jadać miękki.Miał być piesek rasowy ale mam kundelka i też się ciesze .Wytszymałam bez psa [6] lat .Ale jednak spacery z psem dużo dają .No i dlatego mam psiaka .[/I][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

[quote name='ola9338']Z tego co opisujesz piesek jest cudny , wiec czekam na zdjecie aby moc go zobaczyc:eviltong:[/quote]
:shake:No i mam problem okazało się ze zdjecia były zamałe ale teraz je powiększyłam mam nadzieje że teraz będą te zdjęcia opublikowane .:multi:
:oops:Moja psina to kundelek ale jak się rejestrowałam to zapisałam moją lale jako sznaucerka miniaturke bo jest bardzo podobna ma siersci sznaucera i niewiem jak mam to zmienić żeby mnie znowu nie skasowano zdjęc .ale jak ktoś ma ochote obejżeć pare zdjęc mojej lali to zapraszam na moje gg 7029924 tam w albumach sa zdjecia moich zwierzaków .i na mojej stronie www tez sa moje zwierzaki .:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[B]Irena Anna[/B], przeczytałam w dziale Administracja, że jesteś rozczarowana :razz:.
To chyba wynika z tego, że jeszcze nie poruszasz się zbyt pewnie po dogomanii. :)
Możesz założyć sobie galerię w tym dziale Grupa extra- kundelki jest [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f553/"]Galeria - Dogomania Forum[/URL] i sama wstawiać tam zdjęcia. Format i ilość zdjęć w jednym poście określa regulamin. :)
Wszyscy pewnie chętnie obejrzą Twojego pieska i będą zaglądać do Twojej galerii. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...