Jump to content
Dogomania

Marcelek za TM. :(


Martali

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znaczy na razie, dopóki nie wydobrzeje siedzi na osobności od psiaków i kotów i odpczywa. Jak przechodziliśmy z nim obok piesków to nie rzucał się na nie czy coś. Wydaje mi się że było mu to 'obojętne' ale nie wiem jakby się zachowywał gdyby stanął oko w oko z jakimś psem.

Przepraszam, że bez szczegółów.. :oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martali']Znaczy na razie, dopóki nie wydobrzeje siedzi na osobności od psiaków i kotów i odpczywa. Jak przechodziliśmy z nim obok piesków to nie rzucał się na nie czy coś. Wydaje mi się że było mu to 'obojętne' ale nie wiem jakby się zachowywał gdyby stanął oko w oko z jakimś psem.

Przepraszam, że bez szczegółów.. :oops::oops:[/quote]
nie masz za co przepraszać.nie da sie przeciez wszystkiego zaobserwować od razu.poobserwujesz go następnym razem;)
Mam nadzieje ze nie będzie agresywny do zwierząt i znajdziemy mu szybko dobry domek!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']tylko że jest łagodny do ludzi i że został źle bardzo potraktowany...?kurcze, zaraz zerkne na pierwszy post, bo może przeoczyłam więcej;)[/quote]

a ja myślę, ze nawet z takimi zdjęciami i informacjami można mu robić ogłoszenia.
Nie wiadomo, kiedy Martali będzie miała możliwość zrobienia psu lepszych zdjęć.
A jeśli chodzi o stosunek do psów, to zawsze można na poczatku zacząć szukać domu bez psów. Może się taki trafi.
Stosunek do kotów.. to będzie ciężko ze sprawdzeniem.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Marcelku ...pokazuj się





nie wiem czy tu już to było[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Red][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f938/cieple-zimowe-kubraki-dla-psow-bezdomnych-ktos-jeszcze-chetny-126514/"]CiEPŁE ZIMOWE KUBRAKI DLA PSÓW BEZDOMNYCH-KTOŚ JESZCZE CHĘTNY?[/URL][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Marcelku ...pokazuj się





nie wiem czy tu już to było[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Red][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f938/cieple-zimowe-kubraki-dla-psow-bezdomnych-ktos-jeszcze-chetny-126514/"]CiEPŁE ZIMOWE KUBRAKI DLA PSÓW BEZDOMNYCH-KTOŚ JESZCZE CHĘTNY?[/URL][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
martali, koniecznie wejdź na ten wątek i poproś o kubrak dla psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...