Jump to content
Dogomania

Poszukuje stawek wyżłów węgierskich z katalogów


sylrwia

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Witam!
Ja również jestem pierwszy raz, ale muszę sprostować informacje zamieszczone poniżej. Jestem właścicielką hodowli Wspaniały Przyjaciel.
Pan Dariusz Piątek kupił u mnie pieska,którego matka nazywała się Idole de la Betoule, a moje nazwisko pisze się Horwath-Suszka. Ghost i Idola były sprowadzone z Francji, ponieważ w tamtym czasie w Polsce nie było szczeniąt tej rasy. Te pieski były moją własnością, niestety już nie żyją. Przed nimi miałam psa - Id Maltańskie Uroczysko,który w latach 70-tych miał dzieci z Cziką. U nas była jego córka Ceza ( jeżeli potrzebne są szersze informacje, to musiałabym poszukać dokumentów). Matkę mojego Ida sprowadziła pani Iza Dąbrowska z Węgier.
Teraz po raz trzeci odnawiamy hodowlę. Mam Zarię Moja Vizsla od pani Kingi Nogaś i Vadaszfai Morgo z Węgier. Psy zapowiadają się wspaniale.Pozdrawiam wszystkich Grażyna.



[quote name='narisowa']to kolega odgrzebał:
lublin krajówki wszystkie:
8 VI 1997 - brak wegrów
1998 - nie ma katalogu
13 VI 1999 - ring XII sedzia czesław kurowski pies w kl. młodzieży, nr katalogowy 520 - start wspaniały przyjaciel, ur. 26 IV 1998, pkr w przygotowaniu, nr rej. 6987/XXIV/98 o. ghost, m.tdole de la betoule, hod. grażyna hotwath - suszka, wł. dariusz piątek puławy
2000 - brak wegrów,
2001 - brak wegrów,
9 VI 2002 - ring VIII sedzia mirosław olejnik, suka w kl. otwartej, nr kat. 577 guorujfalvi gyongy (?) ur. 13 I 2000, pkr 9171, nr rej. (?), o.gyorujfalvi dini, m. csokolandy dorka, hod. mikola geza, wł. katarzyna zielińska otwock - te znaki zapytania były w katalogu !
2005 - nie było wegrów[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Witam
Błędy literowe są bardzo często wynikiem błędów zawartych w katalogach czy innych źródłach danych. Na stronie, którą stworzyłam poświeconej populacji węgrów w Polsce nie ma w tej chwili części danych brakuje ok.30 psiaków, do których danych dotarłam (otrzymałam od przychylnych osób) ale z braku czasu i innnych czynników zewnętrznych jeszcze nie umieściłam w opracowaniu dostępnym dla każdego. I właśnie jest tam też Id i jego rodzeństwo, psy Pani Izy oraz inne węgierki urodzone w latach siedemdziesiątych. Tak samo jak nie mam jeszcze opublikowanych danych wyżłów węgierskich szorstkowłosych także z przyczyn jak powyższe. Ale wszystko w swoim czasie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']a tegoroczne też chcesz? (mam Katowice, Opole i Bytom)[/quote]

Tak aktualne też zbieram.
Poprosze Katowice (juz raz mialam ale zgubilam) i Opole na sylrwia[malpa]wp.pl moze byc skan lub fotka kartki z katalogu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[B][COLOR=Blue][/COLOR][/B]Zaraz minie półmetek roku, czy mogę prosić o fotkę/skan z katalogu na sylrwia[@]wp.pl wyżłów węgierskich poniższych wystaw:

[B]...
CACIB Katowice
CWC Nowy Dwór Mazowiecki
CACIB Opole
CACIB Łódź
...
...[/B]

oraz może komuś wpadną w ręce stare katalogi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Zaraz minie półmetek roku, czy mogę prosić o fotkę/skan z katalogu na sylrwia[@]wp.pl wyżłów węgierskich poniższych wystaw:

[B]CWC Głogów
CACIB Katowice
CACIB Opole
CWC Wałbrzych[/B]

oraz może komuś wpadną w ręce stare katalogi :)[/quote]

te akurat mam ... tylko nie mam skanera :p może jak będzie lepsza pogoda zrobię foty.

teraz mogę jedynie napisać stawkę.
[SIZE=3]
[B]Głogów [/B][/SIZE]
[B]PSY [/B]
klasa młodzieży
Vadaszvai MORGO
[B]SUKI[/B]
klasa młodzieży
ZARIA Moja Vizsla
klasa pośrednia
DZINA Bohdanec
klasa championów
CEDRA z Blanenskych Iesu

[B][SIZE=3]Katowice[/SIZE][/B]
[B]PSY[/B]
klasa młodzieży
GARET GROF DOLINA MIRAGE
ZAGOJ Moja Vizsla
klasa pośrednia
Amigo Bella del Sol
klasa otwarta
Brown z Tisnovskych reviru
Loco z Pufiho parku
klasa użytkowa
Ch. PL. BG. Mł.Ch.PL.FT II FOLUSZ Z TAŁCHEJÓW
Part Akcezal
[B]SUKI[/B]
klasa młodzieży
GAMZA Dora
Rajka z Pufiho parku
klasa championów
Ch.CZ. Cedra z Blanenskych lesu

[B][SIZE=3]OPOLE[/SIZE]
PSY[/B]
klasa pośrednia
AMIGO Bellesa del Sol
ANDY
klasa otwarta
MADZIAR Z TARCHEJÓW
[B]SUKI[/B]
klasa otwarta
BARA od Varvazovskeho mostu
klasa użytkowa
ARISKA Majlera
klasa championów
CEDRA z Blanenskych lesu
CZUSZKA z Tałchejów
Vanda Banda LULU

[B][SIZE=3]WAŁBRZYCH[/SIZE]
PSY[/B]
klasa młodzieży
BYRON BAY od Kremence
[B]SUKI[/B]
klasa użytkowa
AURA z Bejsova

Link to comment
Share on other sites

[B]insomniaaaa[/B] no właśnie mi nie tyle na stawce co na pełnych danych psów (ur, rodzice, hodowca, adres wlasicieli i takie tam) zależy dlatego proszę o skan lub fotke.:roll: Niektore psy mam ale nie wszytskie, niektore psy czeskie/slowackie znam ale też nei wsyztskie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...