Jump to content
Dogomania

Sport - dogtrekking


IraKa

Recommended Posts

Wysłałam linka mojemu TZ, kiedyś biegał bardzo dużo na orientację, ma nawet jakieś puchary;) A teraz ciągle wspomina że musi zacząć biegać znowu - tyle że od poniedziałku:evil_lol: Nie powiem i mnie się podoba, ale kurcze nawet ta krótsza trasa:crazyeye: chyba nie dałabym rady, ja, bo psy podejrzewam że nawet by się nie zasapały:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Też nie wiem czy dam radę ale chociaż na jedną imprezę zamierzam się wybrać. Zwłaszcz że spacerkiem można się przejść. Może uda mi się gdzieś wstrzelić między wystawami i agility.
A kompasu to dopiero zamierzam się nauczyć:oops:
Będzie wesoło, najwyżej wyjdzie się z innej strony lasu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wpisowe jest. Informacja na pewno będzie podana na stronie w odpowiednim czasie. Na poprzedniej imprezie obowiązywały takie ceny:
[QUOTE]9. Opłaty startowe:
15 zł - ulgowy koszt uczestnictwa w Zlocie na pod warunkiem zapisania się do 18.09.2008
25 zł - normalny koszt uczestnictwa w Zlocie
Wpisowe należy uiścić w dniu Zlotu.[/QUOTE]

Imprezy jednodniowe. Ale z tego co się orientuję zawodnicy przyjeżdżają dzień wcześniej co by prosto z samochodu na trasę nie ruszać. Odprawa była o 9.30, start 10.00

Asia miło mi że wierzysz w moje możliwości bardziej ode mnie:lol:. Może wybierzesz się ze mną ? Nie ma to jak pozytwywny doping kogoś o nie zachwianej wierze:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joanna G']Gosiu dla ciebie ambulans , a dla mnie karawan odrazu :evil_lol:[/quote]

Kto wie może już i ambulans by nie wystarczył:lol:
Ale pomysł ogólnie podoba mi się, musiałabym spróbować kilka razy przejść się na jakiś dłuższy spacerek, żeby potem karawan nie był potrzebny.
Asia może specjalnie dla nas zmontują jakąś trasę ekstra - 5 km np:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']
Asia może specjalnie dla nas zmontują jakąś trasę ekstra - 5 km np:evil_lol:[/quote]


O na 5 km to ja jeszcze bym się zdecydowała ,bo na więcej to juz raczej nie .

Irenko no wiem ,że mnie widziałaś w Poznaniu , ale nie wiem jakie są Twoje wnioski :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...