Jump to content
Dogomania

BARAK - lepszy, niż ten amerykański :-))


sleepingbyday

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sleep :angryy: ja Ci piszę że nosi Twój wisiorek bo nie mam sumienia mu go zamienic , a Ty mi tu z Tozem wyjezdzasz:mad:.


Jestem Ci wdzięczna że zabrałaś go z ulicy i trafił do mnie , dlatego niech ma gówniaż pamiatkę po Tobie bo pewnie Cię juz nie pamięta:evil_lol: , a mi to nie przeszkadza. Jak zrobię mu swój to będzie nosił dwa . A teraz ode mnie ma łańcuszek na szyję , jak idę z nim ulicą to wszyscy się patrzą bo na jego czarnej siesści bardzo fajnie to wygląda :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']oj, bo nie ma kiedy pojechać, cos sie takiego dzieje z weekendami :roll:.
ale pojade obiecuję. i oby mnie poznał, drań, bo jak nie, to....[/quote]



Jakieś groźby ?:mad::mad: Pod adresem Baraczka :angryy: Ja mu to pokażę , i on przeczyta:lol: i nawet jak Cie pozna to uda że Cię nie zna :cool1:

Link to comment
Share on other sites

A tak wogóle to kupiłam sobie nowe buty i wczoraj Baraczek je zjadł . Idiota żre tylko moje buty , znowu zostałam z jedną parą klapek na lato. Jak kiedyś miała buty do wyboru do koloru to teraz na palcach jednej ręki mogę je policzyć :-( Dziś znowu został sam w domu jak mi coś zeżre to go dziś :snipersm:

Link to comment
Share on other sites

SBD, jak będziesz jechała do Baraczka, to wiesz, co masz zabrać w prezencie dla marlenki :evil_lol::evil_lol:? A Ty marlenka pisz, co Barak zmajstrował dzisiaj, niech SBD odkupuje, skoro go tak wychowała :eviltong:?

Baraczek kochany :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...