Jump to content
Dogomania

Ada juz w wymarzonym ds !!!!!!!!


funia

Recommended Posts

  • Replies 728
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Helga72']Funiu trzymam ją w kojcu ale jak wychodzę i ona to widzi to wolę zamknąć ją w domu coby za mną nie poleciała i nie wsiąkła :shake: zaledwie kilka dni dzieli ją od wyjazdu dlatego wolę dmuchać na zimne nie chce, żeby coś się przydarzyło . Wolę pilnować Adulca niedobrej cholery bo jak gdzieś się ruszę to ona za mną :eviltong: wystraczy ,że nie zauważę pojadę i resztę już wiesz :evil_lol:[/quote]

No ,tak rozumie:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Bidulka. Kiedy się przenosi?:shake:Jeśli ktoś moze coś zaproponować innego to bardzo proszę :roll:plan jest taki wyprosiłam u Helgi przed świetami jeszcze 2 tyg.dla Ady i w tym czasie musimy sie zmieścić:-o

Link to comment
Share on other sites

Więc jeszcze raz
[COLOR=DarkRed]DEKLARACJE STAŁYCH WPŁAT NA HOTEL W JAROCINIE DLA ADY

[COLOR=Black]funia - 50zł
Lady swallow-20zł
stonka 20zł
funi siostra- 20zł
funi znajoma-20zł
Torusia- 10zł
[/COLOR]-----------------------------
mamy już 140zł brakuje tylko 60zł
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieje ,że wszyscy zdajemy sobie sprawe z wybitnie promocyjnej ceny za tak dużego psa,mam nadzieje ze ada szybko znajdzie dom ,bo czułabym sie źle tak obciążając dziewczyny,dla mnie w tej chwili znalezienie dla niej domu jest priorytetem(lunka na domek i tak musi poczekać do wyzdrowienia)więc prosze nie zapominajcie o adzie,wszystkie ogłoszenia mile widziane,wyslałam pw do helgi ,chciałabym mieć dokładną charakterystyke suni,przede wszystkim chodzi o inne suki,ewa ma cztery swoje i lunke,która wymaga w tej chwili szczególnej opieki,ada nie powinna zostawać u nich dłuuuuuuuuuugo(chociażby ze względu na cene ale i na sama ade)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...