Jump to content
Dogomania

Kilka problemów - proszę o radę...


veeron1988

Recommended Posts

Kilka spraw, które mnie nurtują i spędzają sen z powiek...

[B]1.[/B] Ostatnio usłyszałam, że gdy piesek liże nas po rękach, liże różne rzeczy to znak, że brakuje mu jakiś witamin. Mój Eto'o liże wszystko i wszystkich... Czy to może być związane z niedoborem witamin?
Jakie witaminki można dawać małemu yorkowi?

[B]2.[/B] Czytałam już wątek o swędzących uszkach, mam do tej kwestii jedno pytanie. Mojemu pieskowi brzydko pachną uszka czy to normalne?

[B]3.[/B] Kupujemy Etusiowi (5 m-cy) karmę ROYAL, ale nie gryzie tych "jagódek", zazwyczaj połyka w całości, w dodatku jeśli mu nie rozmoczę to potem istnieje prawdopodobieństwo, że zwróci to, co zjadł.
Może jest inna karma warta polecenia?

[B]4.[/B] Małym psiakom odradza się dawanie kości, ostatnio doczytałam się, że nawet duże psy powinny ich unikać, bo zawierają jakiś składnik szkodliwy dla nich. Czy wiecie o co chodzi?

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, mam nadzieję, że dowiem się czegoś nowego, czegoś co pomoże mi dbać o zdrowie mojego pupila. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

1.Witaminy, które możesz małemu Yorkowi podawć to np Bea Vital tonic firmy Bephar-jest on w kroplach i mozemy podawć je w wodzie, którą pije piesek.
2.Co do brzydkiego zapachu z uszu, uważam, że powinnaś skonsultować to z lekarzem, bo może byc to objaw choroby
3.Karma Royal dla szczeniąt yorkshire terrier jest bardzo dobra, a to że zjada nie gryząc może wynikać z łapczywości malucha, moje szczeniaki czasami także połykają :) zamiast gryźć
4.Kości po żadnym pozorem nie dawaj, można zrobić dużą krzywdę pieskowi.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='veeron1988']Kilka spraw, które mnie nurtują i spędzają sen z powiek...

[B]1.[/B] Ostatnio usłyszałam, że gdy piesek liże nas po rękach, liże różne rzeczy to znak, że brakuje mu jakiś witamin. Mój Eto'o liże wszystko i wszystkich... Czy to może być związane z niedoborem witamin?
Jakie witaminki można dawać małemu yorkowi?

[/quote]
Oooo widze że ktoś ma ten sam problem :crazyeye: To lizanie wszystkich i wszystkiego jest koszmarne. Nie robi tego z nudów :shake: więc dlaczego. Prosze napiszcie jakieś sugestie :loveu: Aha , nasza jest po sterylce , ma 2 lata.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='czarna_roza']Skąd ja znam to łapczywe połyknie... hehe... moj niestety suchą karme też polyka w calości ;/ pozniej ma problemy ze zrobieniem kupki :( dlatego poki co jestem zmuszona gotowac mu jedzonko (kurczak,ryż,warzywka)[/quote]

I raczej będziesz zmuszona robić to już zawsze:eviltong: Jeśli się nie nauczył już wcześniej to małe szanse.
Mój też często połyka karmę w całości, ale nie ma problemów z wypróżnianiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...