Jump to content
Dogomania

no i świnka tez sie doczekała domu:):):)


Lulka

Recommended Posts

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nazwa mi cos swita, a to nie tam sa kojce?

gdzies bylo tak ze babka wyjechala a psy zamknieto w garazu czy jakiejs wiacie ciemtej i tam siedzialy...ale to mogly byc plotki :roll:

ech...moze jakas cioteczka chcialaby swinke na dozycie na płatny tymczasik? sunia fajna bardzo jest i ciepło domowe dobrze by jej zrobiło ...

Link to comment
Share on other sites

trudno powiedziec ile Rozi ma lat, zębów prawie nie ma, tzn ma takie starte na maxa, ale za to oczy ma młode, bystre, nie zaszły tak jak u starych psów

stara sprawa te kręgi, niestety boli, bo tam przechodzą nerwy wszystkie...
pani doktor jak zobaczyla zdjecia to stwierdzila, ze gdyby nie to ze ten pies tu stoi to by myslala ze nie zyje :-(

jak pogoda sie zmienia jest gorzej, wlasnie jak jest tak wilgotno to Rozi zle bardzo sie czuje :-(

ma allegro, ale jak umiesz zrobic jakies takie odlotowe to bardzo poprosimy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mosii']kochani a jak ona zachowuje sie w stosunku do innych psów??[/quote]

ona chyba psow troche sie boi, unika ich, siedziala w boksie z samcem i wetka dala ja do oddzielnego, bo podobno ja meczyl. Kulila sie w kącie jak do niej podchodził, może się boi, ze bedzie ja bolec....nie wiem....w kazdym razie jest wycofana

Link to comment
Share on other sites

byłam dziś u świniaczka, leżałą sobie w kącie, w pierwszym momencie podeszla do mnie, bo myslala ze ja to Karolina jej opiekunka, ale jak zobaczyla ze ja to ja ...to dała dyla w kacik....biedna...wole nie myslec co przeszla, w ogole nie chciala isc ze mna na spacer :shake:

Swinka dostaje rimadyl w tej chwili, żeby jej nie bolało.

A od jednej cioteczki dostałą worek karmy na stawy - dzieki kochana :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...