Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='lonka']P.Sławku dawno pana nie bylo na forum :wink: zastanawiam się nad codikiem.Może jego zglosze[/quote]
Witam witam
to fakt dawno mnie tutaj nie bylo ale ... ile codik ma miesięcy?
ja za niebawem będę zgłaszał swoja "babinkę" czyli Rapsodię w weteranach oczywiście , ale zastanawiam się , czy nie przepisać jej na championy , w sumie ząbki ma i kondycja wystawowa też niezłą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slaweknowicki']mam pytanie
kot będzie wystawiał w poznaniu na międzynarodówce?[/quote]

no z dogo, to tak pisaliśmy wychodzi na to że bedzie Yaki, ja (raczej z samą Julią w młodzieży.... dopiero jutro wysyłam zgłoszenie i cały czas sie zastanawiam czy jest sens, żeby Demi też ciągać :wink: ), Lonka z Codim. Na stronce Bohemi jest napisane, że bedą więc pewnie większośc klas też obsadzą :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']Codik ma 19 miesiecy i idzie do posredniej.Czekam na papiery i Lonke bym powystawiała w czempionach.Rapsodia też mogła by być w czempionach czemu nie.[/quote]

a kiedy wyslalaś wniosek o championa?? bo w sumie zgloszenia są do wtorku, ale jak bys napisała, ze doslesz dypolm to może uznają :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yaki']Witaj Slawku ,bardzo sie ciesze ,a na pomoc bardzo ,bardzo licze i juz sie ciesze.
A jak sie maja dzieci FARII,juz pewno duze ,ile one juz maja tygodni?[/quote]
pani Mario możecie przyjechać do mnie do poznania dzien wczesniej
chetnie przygotuje pieski od podstaw do wystawy sam jestem ciekaw czy uda mi sie cos zakombinowaz z wlosem bolsa ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yaki']Witaj Slawku ,bardzo sie ciesze ,a na pomoc bardzo ,bardzo licze i juz sie ciesze.
A jak sie maja dzieci FARII,juz pewno duze ,ile one juz maja tygodni?[/quote]
A jeśli chodzi o szczeniaki farii to niestety z ósemki zostało siedem maluszków wczoraj miały robiony przeglad , we wtorek skoncza siedem tygodni i i sa sliczne :krótkie ,mają ładne szyjki szerokie klatki ladne zgryziki i co mnie bardzo ucieszylo czesc z nich ma "amerykanskie glowy" (krotkie zadarte kufy) ogolnie miot bardzo udany a co do rapsodii , to juz swoje w championach "wychodzila" wiec pewnie pojdzie w weteranach , chociaz strasznie mnie kusi wystawienie jej w championach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina'][quote name='lonka']Codik ma 19 miesiecy i idzie do posredniej.Czekam na papiery i Lonke bym powystawiała w czempionach.Rapsodia też mogła by być w czempionach czemu nie.[/quote]

a kiedy wyslalaś wniosek o championa?? bo w sumie zgloszenia są do wtorku, ale jak bys napisała, ze doslesz dypolm to może uznają :wink:[/quote]Lonka skonczyła w Częstochowie (ustawowe miesiace :wink: )więc na wniosek troche poczekam.Lonka nie jedzie do Poznania,niech odpocznie trochei nabiera sił :wink: Jedzie tylko Codus.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slaweknowicki'][quote name='Yaki']Witaj Slawku ,bardzo sie ciesze ,a na pomoc bardzo ,bardzo licze i juz sie ciesze.
A jak sie maja dzieci FARII,juz pewno duze ,ile one juz maja tygodni?[/quote]
pani Mario możecie przyjechać do mnie do poznania dzien wczesniej
chetnie przygotuje pieski od podstaw do wystawy sam jestem ciekaw czy uda mi sie cos zakombinowaz z wlosem bolsa ...[/quote]


Bardzo dziekuje za zaproszenie jeszcze sie odezwe w tej sprawie.
A RAPSODIA jak bedzie wystawiona w championach to to bedzie moja faworyta na CACIBA.
Szkoda tego jednego szczeniaczka Farii ,ale to i tak bardzo duzy miot ,a ze piekny no to po takich pieknych rodzicach spodziewalam sie tego.
A moze jakies zdjecia.....prosze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yaki'][quote name='slaweknowicki'][quote name='Yaki']Witaj Slawku ,bardzo sie ciesze ,a na pomoc bardzo ,bardzo licze i juz sie ciesze.
A jak sie maja dzieci FARII,juz pewno duze ,ile one juz maja tygodni?[/quote]
pani Mario możecie przyjechać do mnie do poznania dzien wczesniej
chetnie przygotuje pieski od podstaw do wystawy sam jestem ciekaw czy uda mi sie cos zakombinowaz z wlosem bolsa ...[/quote]


Bardzo dziekuje za zaproszenie jeszcze sie odezwe w tej sprawie.
A RAPSODIA jak bedzie wystawiona w championach to to bedzie moja faworyta na CACIBA.
Szkoda tego jednego szczeniaczka Farii ,ale to i tak bardzo duzy miot ,a ze piekny no to po takich pieknych rodzicach spodziewalam sie tego.
A moze jakies zdjecia.....prosze.[/quote]



zdjęcia wyślę , ale nie dziś .Jutro pojadę do bydgoszczy po swój aparat , tam mam zdjęcia , więc niebawem zamieszcze je na forum

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-k']na forum zawitał nasz jeden rodzynek :wink: i jest nadzieja na nowe fotki :angel: [b]Lonka[/b] super :lol: coś ostatnio mało cię widać na forum???? :o[/quote]

jest nadzieja nawet na dużo fotek :wink: :wink: bo także od nas :P

dziś mała próbka, reszta jutro :wink:
[img]http://img164.imageshack.us/img164/9231/obraz98919pf.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-k']na forum zawitał nasz jeden rodzynek :wink: i jest nadzieja na nowe fotki :angel: [b]Lonka[/b] super :lol: coś ostatnio mało cię widać na forum???? :o[/quote]A dziękuje Aniu,szczególnie na tej wystawie zrobiła pierwszy raz inny kok Loniuni i mysle że przy nim zostane.A nie było mnie bo od zeszłego tygodnia mam urwanie glowy w pracy i jeszcze trzeba bylo przygotować pieski.A w tym tygodniu miałam dodatkowa prace i mogłam tylko na chcwle zajżyc na dogo.Jutro moja córusia ma urodziny,okrągła datac 10 lat,więc mam troche jutro pracy :wink: Carotina czekam na pokaz mody :D :o

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...