Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='rokitnik']Spotkaliśmy się kilka razy na ringu. Moje shicki są po psach Vagabond vom Paenbruch i Fair Play Elsudan.[/quote]Nu to my z toba sie nie spotkali napewno:razz: chyba ze gdzies w zeszlym roku albo 2 lata temu:roll: rozumiem cie jak piszesz ze brak tobie wystaw:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']Nu to my z toba sie nie spotkali napewno:razz: chyba ze gdzies w zeszlym roku albo 2 lata temu:roll: rozumiem cie jak piszesz ze brak tobie wystaw:lol:[/quote]
Nie spotkałyśmy się na pewno na ringach. Ja wystawiałam swoje psiaki do 2002 roku. Teraz zacznę , może jeszcze w tym roku uda mi się pójść z maluszkiem w szczeniakach - na razie jeszcze nie mam shicka - a już robię plany:). A jak nie w tym, to na pewno w przyszłym będziemy biegać po ringach:multi:

Link to comment
Share on other sites

obserwuję przez cały czas wystawy i wiem, ze w ostatnich latach stawka shih tzu w Polsce bardzo się poprawiła. Mamy już psy, które bez jakichkolwiek kompleksów mogą być i są wystawiane z sukcesami za granicą. I to nie tylko psy, które przyjechały do Polski z innych hodowli, ale także te wyhodowane u nas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rokitnik']obserwuję przez cały czas wystawy i wiem, ze w ostatnich latach stawka shih tzu w Polsce bardzo się poprawiła. Mamy już psy, które bez jakichkolwiek kompleksów mogą być i są wystawiane z sukcesami za granicą. I to nie tylko psy, które przyjechały do Polski z innych hodowli, ale także te wyhodowane u nas.[/quote]Zgadzam się z tobą:evil_lol: Myśle ze w tym roku stawka bedzie jeszcze wieksza.Duzo szczeniakow pojawi się i jusz pojawilo sie na ringach z polskich hodowli.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']ups:oops: chodzilo mi nie tylko o klase szczeniat:lol:[/quote]witam zgadzam się odnośnie szczeniaczków i młodziezy bedzie miło pojawiać się na wystawach bo bedzie dużo naprawdę ładnych Shih-Tzu w tym roku na ringach ,sporo z hodolwi krajowych(po importach) ale też wiem że zobaczymy niedługo pieski z importu-są aktualnie zbyt młode zeby brać udział w wystawach a niektóre wystartują od klasy młodzieży.Bedzie super !

Link to comment
Share on other sites

ostatnio straszna "cisza " na tym forum .Chciałem podzielić się z Wami swą radością . Mam już u siebie w Elblągu swoje sunie , które dziś przyjechały do mnie z Bydgoszczy:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: . Zaczynamy ciężką pracę , co by się nie powstydzić psów na światówce :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slaweknowicki']ostatnio straszna "cisza " na tym forum .Chciałem podzielić się z Wami swą radością . Mam już u siebie w Elblągu swoje sunie , które dziś przyjechały do mnie z Bydgoszczy:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: . Zaczynamy ciężką pracę , co by się nie powstydzić psów na światówce :multi:[/quote]to super gratuluję cieszę się ze się spotkamy w Poznaniu na wystawie do Polski na wystawę przyjedzie Eventing Star bo zaraz po wystawie bierze pieska do UK,a wiem od Niego ze czekał Pan na swoje sunie,znając Pański talent wiem ze będą jak zwykle super przygotowane,Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slaweknowicki']ostatnio straszna "cisza " na tym forum .Chciałem podzielić się z Wami swą radością . Mam już u siebie w Elblągu swoje sunie , które dziś przyjechały do mnie z Bydgoszczy:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: . Zaczynamy ciężką pracę , co by się nie powstydzić psów na światówce :multi:[/QUOTE]


Na zawsze już zostają z Tobą w Elblągu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orasek']Na zawsze już zostają z Tobą w Elblągu?[/quote]
To juz starsze psy a raczej suki ( jeden 10 letni drugi 8 letni ) przyjechały do mnie na "wakacje" takie dłuższe wakacje ( do listopada).Rapsodia ma kuracje odchudzającą i przy okazji chcę doprowadzić jej włos do normalnego stanu . Młodsza sunia przyjechała dla towarzystwa no i z centru odnowy biologicznej tez będzie korzystać ;)

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam te wszystkie teksty na mój temat i jakoś mnie wcale nie zdziwiły.
Wyłaczając tekst moderatora.Jakoś tak się na różnych forach(nie tylko "psich") przyjęło,że moderator jest od mediacji,łagodzenia czy też zamykania tematów,które schodzą na "złą drogę'.Ale pierwszy raz spotykam się z moderatorem,który z nieznanych mi powodów robi dokładnie to co zarzuca innym.

Jakby moderator zechciał spokojnie czytać to by doczytał,że to nie ja pisałam do Goji,że nie uchodzi wystawiać psa o "różowych" wąsach,to nie ja pisałam o karpiowatym grzbiecie i braku powodów do radości z drugiej lokaty.Nie wiedziałam,że pisanie o kimś lub do kogoś-"droga,kochana,proszę szanownej"jest formą obrazliwą i jest przejawem polowania na daną osobę.Jeśli tak uważacie to ... .
Nie miałam również zielonego pojęcia,że pisanie o w sumie powaznych dla zainteresowanych sprawach chłodnym tonem pozbawionym lukru jest również formą obrażliwą.
Osoby,które uczyły mnie co to jest kynologia gdy jeszcze raczkowałam też nie lały miodku.Były po prostu rzeczowe!Najwięcej nauczyła mnie pewna Dunka,która w trzy godziny pokazała mi jak psa czesać i czym oraz jak go ustawiać.W tak krótkim czasie dowiedziałam się więcej niż przez trzy lata od polskich hodowców.To co wiedziałam zanim spotkałam Kate to było czyste podglądactwo i moje domysły.Potem pomogła mi zaprzyjażniona czeska hodowczyni.I o dziwo kupę ciekawych rzeczy dowiedziałam się od polskich i zagranicznych hodowców pudli.Bo pewne rzeczy dotyczą każdej bez wyjątku rasy.

Czyli są osoby,które chętnie się swoją wiedzą dzielą.I jestem zadowolona,że wszystkich tych ludzi spotkałam na mojej kynologicznej ścieżce.Darmo od nich wiedzę dostałam i darmo dalej ją przekazuję.Po to jesteśmy my doświadczeni już hodowcy,żeby ci co zaczynają nie mieli takich wpadek i rozczarowań jakie były czasem naszym udziałem.
Ale jak czytam to forum to się nie dziwię,że początkujący wystawcy co rusz wracają do stwierdzenia,że"ci starzy hodowcy i wystawcy robią cuda".
Absolutnie nie wycofuję się z tego co napisałam o typie amerykańskim i kanadyjskim.Bo jak na razie są to pomimo zewnętrznych podobieństw różne shih.Wystarczy "zdjąć" z nich to obłędne futerko żeby zobaczyć te różnice.Proponowałam osobny temat ale jakoś nikt się tym nie zainteresował.A przecież są to bardzo istotne dla hodowców rzeczy.Trzeba wiedzieć co się zyska,a co mozna stracić poprzez dolewanie nowej krwi czy też poprzez łączenie różnych typów.

Dla tych co do mnie pisali w sprawie "gumkowania"włosa jak będę na wystawie to nie ma sprawy pokażę.Tylko proszę zabrać ze sobą dużą ilość gumek,szczotkę i grzebień.Zaskoczyło mnie tylko jedno- zainteresowanie duże z innych ras,a shih tylko jedno.
Pozdrawiam i ciekawe co przeczytam na swój temat w sobotę(bo dopiero wtedy tu zajrzę).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath']Championy 2006
[IMG]http://img399.imageshack.us/img399/3150/championy035512x3843hi.jpg[/IMG]
[IMG]http://img157.imageshack.us/img157/2341/championy036512x3848iy.jpg[/IMG]
[IMG]http://img520.imageshack.us/img520/8256/championy029512x3841gs.jpg[/IMG][/quote]Dzieki za fotki.Widac jakim pieknym,elegantskim i efektownym psem jest Magnat!!!!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']Dzieki za fotki.Widac jakim pieknym,elegantskim i efektownym psem jest Magnat!!!!!!:loveu:[/quote]super zdjęcia ! Magnat to piekny pies lecz moją uwagę przyciągnął młodziutki Flash zapowiada się oszałamiająco,sądzę ze wsród młodych psów wkrótce biedzie nr 1 a walczyć o palmę pierwszeństwa bedzie z Da Vincim.To moja opinia i mozecie się z nia nie zgadzać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ELSING']super zdjęcia ! Magnat to piekny pies lecz moją uwagę przyciągnął młodziutki Flash zapowiada się oszałamiająco,sądzę ze wsród młodych psów wkrótce biedzie nr 1 a walczyć o palmę pierwszeństwa bedzie z Da Vincim.To moja opinia i mozecie się z nia nie zgadzać.[/quote]


ja się zgadzam w 100%:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...