Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

świetna fotorelacja :o ja mało bywam teraz na DGM,w domu nie mam czasu na kompa,młoda była chora teraz,i jakoś tak sporo ludzi ostatnio się przewija,Jąderko wita wszystkich z paputkami w pysku zawsze,żeby jeszcze umiał tak rozmiar dopasowac to by było wspaniale :evilbat: poza tym jakiekolwiek ilości jedzenia by miał w misce zawsze jest głooodny :wink: jak tylko coś się "szykuje" w kuchni to siedzi za mną i "śpiewa",nie skacze,nie lazi tylko siedzi grzecznie i normalnie zawodzi :o ktoś by pomyślał,że ten pies jest głodzony!!!i tak zawsze mnie rozwala jak polatają po mieszkaniu z młodą a potem kładą się na dywanie jedno obok drugiego i oglądają np. TV albo poprostu leżą i regenerują siły 8) dobrze,że on taki mały i wszędzie się zmieści :lol: bo ulubiona ich zabawa to młoda rzuca mu sznurek (ten taki kolorowy psiejski) a potem goni go do upadłego po chacie(między fotelami,za łóżkiem,pod biurkiem 8) )normalnie wszędzie ich pełno :o ale jak młodej się znudzi lub opadnie z sił to on jej ten sznureczek na kolanach kładzie 8) łobuziak słooodki i tyle :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Właściwie to żadna rasa. W USA teraz jakaś moda jest na mieszanie małych ras i z tego są te shih-poo (shih tzu +pudel, jakiś toyek albo miniatura) pomapoo, schnoodles. Właściwie nie wiem czemu to służy, chyba tylko wyciągnięciu kasy od ludzi, ktorzy chcą być bardziej oryginalni od sąsiada :roll:

Link to comment
Share on other sites

Pumilo fajny reportaż :wink: Uznanie dla córeczki :D Jak Aga się zgodzi umiescic fotki szczeniakow z Poznania to przyszle. :modla: Pumilo super reportaż.Widze ze brat Loni super wyglądał i świetnie sie pokazał.Jang też super piesek :D Widziałam go kilka razy i mi sie bardzo podobał.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie kochani! Nasza maleńka dziewczynka jest już z nami :multi: !
Nazywa się : CHOCOLATE BEAUTY Pumilo, w domku poprostu Lilka. Jest boooskim stworzonkiem, taka słodka, grzeczniutka, napewno jeszcze tęskni :) . Bezunia przyjęła ją życzliwie, aczkolwiek nieco ironicznie. Wydaje się że nic ją mała nie interesuje, ale śledzi jej każdy krok, przemieszczając się za nią w bezpiecznej odległości :evilbat: . Ona się jej poprostu boi :o ! Śmieszne są obydwie :lol: . Wiecie co? Wcale się nie mogę skupić, żeby Wam jakoś sensownie przekazać, to co się dzieje u nas w domu. Taka jestem podekscytowana, normalnie jak dziecko :roll: !
Narazie daję dwie foteczki wczorajsze, a ta dzisiejsze, fajniejsze muszę zgrać..., ale to nie teraz, choć to żadna robota :evilbat:

[img]http://img396.imageshack.us/img396/306/dsc00491resize2ya.jpg[/img]

w takiej pozycji i wtym miejscu spędziła chyba 16 godz.
[img]http://img496.imageshack.us/img496/9845/dsc00488resize3sx.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

wow Amelia superrrrrrrrrr :D :laola: :laola: :laola: i gratuluje też hodowczyni :D , że do takich super domków jej maluchy idą :klacz:
mauluszek jest boski :angel: :angel: widziałam jej fotki na stronce Pumilo :D
Amelia, to gdzie się widzimy? Na jakiej wystawie? :D
może w lutym do Gdańska wpadniecie, co? :D :D
I zdradź jeszcze koniecznie, czy bedzie jeszcze ta trzecia :o :D :D ???

Link to comment
Share on other sites

Witaj Amelio ,jak bardzo sie ciesze ,ze mala siostrzenica BOLSA trafila do Ciebie.Bezie potrzeba kilku dni na oswojenie sie z drugim pieskiem w domu i zaczna sie wspolne szalenstwa i przepzszne zabawy.Slicyne sa shitzu z duza iloscia bialej siersci i jest ona chzba latwiejsza w pielegnacji , a LILKA ma bardzo duzo bialego.Jest piekna.

Link to comment
Share on other sites

Fotki od Lonki:
[URL=http://imageshack.us][img]http://img356.imageshack.us/img356/93/tnpb0601178ze.jpg[/img][/URL]

[URL=http://imageshack.us][img]http://img356.imageshack.us/img356/2715/tnpb0601183rx.jpg[/img][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Fajnie dziewczyny, że się Liluś podoba :D . Już się pomału u nas zadomawia :lol: , zaczynają się harce, hulanki. Właśnie mała ciągnie Bezę za ogon, a ta stoi niemota i patrzy na mnie błagalnie... :P Dzisiaj całą noc pchała nam się do łóżka, a ja się bałam ,że ją zgniotę albo, że spadnie. Trzecią noc miałam z głowy... :wink: Cudowna jest, małe diablątko w anielskiej skórce.. :loveu:
[b]Yaki[/b], jak to siostrzenica Bolsa? Bo ja jeszcze nie łapię co i jak, muszę sobie wbić rodowód małej na blachę, żeby nikt się ze mnie nie śmiał :oops: :megagrin:
[b]Carotina[/b], to tak jak pisałam, narazie trzeciej nie będzie :P . Niech się trochę wprawię w wystawianiu... Tak sobię myślę na tą chwilę, że może za rok :hmmmm: , a co się wydarzy, to czas pokaże.. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[b]Amelia[/b] mala jest śliczna :o :o taka kluseczka mniam :eating: no i nareszcie moja kochana[b] Beza [/b]się pojawiła :angel: :angel: zauważyłam,że oby dwie panny mają "słodkie imiona" :lol: Liluś rodowodowe i Beza :lol: czyżby zbieg okoliczności :lol: Amelia wklejaj foteczki,bo[b] Carotina[/b] miała wklejać ale [b]Julka[/b] już zdążyła jej dorosnąć :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-k']Amelia wklejaj foteczki,bo[b] Carotina[/b] miała wklejać ale [b]Julka[/b] już zdążyła jej dorosnąć :evilbat:[/quote]

:evilbat: no jeszcze nie do końca :evilbat: :wink: :lol:
niedługo jakieś nowe foty bedą.... świąteczne :lol: 8) :wink: ....

Demi od wczoraj u narzeczonego mieszka 8) :evilbat: zobaczymy, co z tego wyjdzie :wink: :P

Link to comment
Share on other sites

[b]Yaki[/b], jak to siostrzenica Bolsa? Bo ja jeszcze nie łapię co i jak, muszę sobie wbić rodowód małej na blachę, żeby nikt się ze mnie nie śmiał :oops: :megagrin:
...


Amelio ,mama LILKI i moj BOLS sa dziecmi tej samej matki INT.CH.KRISTIN Rondom

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina']
:evilbat: no jeszcze nie do końca :evilbat: :wink: :lol:
niedługo jakieś nowe foty bedą.... [color=red][b]świąteczne[/b][/color] :lol: 8) :wink: ....

Demi od wczoraj u narzeczonego mieszka 8) :evilbat: zobaczymy, co z tego wyjdzie :wink: :P[/quote]
żarty sobie robisz czy jak ??? :o :o o które święta ci chodzi?? :lol: :lol: dawaj [b]Julkę[/b] :evilbat:
ooo [b]Demi[/b] ma cooodne życie teraz,nic tylko bzyk*** :evilbat: :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Jakaż śliczna jest [b]Lilka[/b] :angel: :lilangel: :angel:
Tak sobie o niej czytam i wspominam, bo 3 miesiące temu przeżywałam to samo co ty [b]Amelia[/b] obserwując małą nelę na każdym kroku i jak się zaznajamiała z Toffikiem :P A dzisiaj już sobie ustawiła nie tylko Toffika ale nas wszystkich :lol: Taka spryciula mała. Pstrykaj dużo fotek, bo takie maluchy szybciutko rosną. Buziaki dla obu dziewczynek :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...