Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

anii gratulacje dla Ciebie i Lupeczka!!!!!!!!!!!!!Obydwoje prezentowaliście sie superowo, jaka Ty jestes wysoka!!!!!!!!Pewnie bez Lumpolka też biegasz po wybiega :D
Yokula był w tym roku w Czechach i w Zywcu na wakacjach ,na krok nie opuszczał swojej kuzynaczki amstafki i jako tak nietypowa para wzbudzili spore zainteresowanie :wink: Podkoniec września wyjeżdza do austrii ,tylko jak to jest z tymi paszportami dla psów ? własnie rodzice chcą mu wrobić?bo lubi.ą podróżować a ze swoim nowym synusiem nie rozstają sie nawet na pare minut :P

Link to comment
Share on other sites

Troche pozno ale Ogromne gratulacje dla Ciebie i Lumpa za odwagę i samozaparcie aby znów stanac na ringu. trzymam mocno kciuki za nastepne wystawy .

Co do ksiazki o szickach to jest taka sobie, nic nowego w niej nie ma. Przedruk z niemieckiego, gdzie niektóre rzeczy nie sprawdzaja sie w naszych realiach
pozdrawiam Ewa

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny dzieki, ale bez przesady :wink: Wy sie macie czym chwalic. :kciuki:


Marynia
A wybieracie sie do Warszawy, badz Wroclawia?!

Madzia :)
Masz tu caly topic ;)
[url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=11828&postdays=0&postorder=asc&start=0] Psi Paszport [/url]

Link to comment
Share on other sites

co do książki, to EwikB ma racje :roll: Ja co prawda jej całej nie czytałam, tylko przejrzałam, ale moja mama oczywiście przeczytała i mówi, że nic specjalnego.... Moim zdaniem książka Redlickiego jest ciut lepsza.... Ja pierwsze co to zwracam uwage na temat "shih-tzu w Polsce".... W książce pana redlickiego jest to dosyć dobrze, w miare dokładnie i interesująco ten temat ujęty.... Natomiast w tej drugiej wiele na ten temat sie nie spodziewałam, gdyż jest to przecież tłumaczenie książki niemieckiej, jednakże pod koniec jest dopiska na ten temat.... co prawda bardzo licha, bo nie pada w niej ani jedna nazwa psa, ani hodowli..... Co do zdjęć w książce, to są bardzo rozkoszne szczeniaczki, a całą reszta może być :wink: no bo w końcu w książce można by już pokazać te najbardziej reprezntacyjne psy (typu jakiś zwyc. europy itd.)
Co do linków 8) , to chętnie Wam podam :lol: :evilbat:
[url]www.shihtzu.org[/url]
[url]www.shihtzuclub.co.uk[/url]
[url]www.zkwp.org.pl[/url]
[url]www.dogomania.pl[/url] 8) nie ma co, jesteśmy sławni :lol:
[url]www.zoo-planet.pl[/url]
[url]www.4lapy.pl[/url]
[url]www.naszepsy.pl[/url]
[url]www.toz.pl[/url]

A tak ogólnie mówiąc o książkach, to chyba najlpesza jaką mam o shih-tzu, jest wydana około 1990 roku 8) ma około 20 stron i kosztowała 2.50 :lol: 8) :lol:

PS
Nie wiem, czy zauważyłyście ale w ozdóbkach na wystawach wstawiłam fotki od Yaki z Sopotu :P
Lonka, twoje doszły, wstawie jutro :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marynia']
A Ty gdzie zgłaszasz Lumpa, czy pokarze się jeszcze w tym roku?[/quote]

Tego nie wiem, myslalam o Nowym Dworze Mazowieckim, ale chyba na mysleniu sie skonczy.

Bede jeszcze pracowac nad sierscia Lumpika i na pewno sie gdzies jeszcze z nim pokaze. Czas szybko mija, jak dla mnie za szybko :scared: 8)

Link to comment
Share on other sites

Przelozyli te wystawe?

Mam przed soba "Psa" nr 3 2005 i tam jest ogloszenie o jesiennej wystawie w Nowym Dworze Mazowieckim, ktora ma sie odbyc 2 pazdziernika. Sedziowie Piotr Krol i Zygmunt Jakubowski.

A teraz na stronie widze, ze wystawa w grudniu, a sedziuje pani Supronowicz.
I ozdobki sa w sobote.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']2 października ma być w Legionowie, a w Nowym Dworze ma być chyba 2 grudnia, czy coś koło tego. Teraz sędziuje w Legionowie Król i Jakubowski, a w grudniu to nie wiem, Supronowicz?? Cała IX?[/quote]

[url]http://www.zkwp-legionowo.pl/index1.php?sgo=wyst05&go=wystawy[/url]

Info jest tylko im sie roczniki pomylily nie pazdziernik 2004 tylko 2005 :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']Dzisiaj Bologna czyli Lonka dostała CWC i NSwR i właśnie skonczyła CH.Polski :multi:[/quote]

GRATULACJE :D :D :D
a gdzie sie wystawialiście? We Włocławku?
napisz inne wyniki :P jeżeli pamietasz

my dzisiaj miałyśmy wielkie kompanie w domu, całej czwórki :wink:
teraz sie biore za wstawianie Lonka Twoich fotek :D , przepraszam, ze Tyle czekałaś :oops: , ale wyleciało mi to z głowy :oops: :roll: Za jakieś 30 min. najpóźniej bedą w "ozdóbkach na wystawach" :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...