Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='carotina'][quote name='Yaki']Anii z ta czarno biala spotykalismy sie na ringach honorowych ,a raz nawet na pudle i tez jest przepiekna,sunia bialo czarna to moje marzenie.[/quote]

moje też :roll: :D
ide przefarbować Julke :evilbat: 8) :lol: :lol:
podobają mi się też czekoladowo-białe[/quote]Carotina zostaw Julke :nono:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka'][quote name='carotina'][quote name='Yaki']Anii z ta czarno biala spotykalismy sie na ringach honorowych ,a raz nawet na pudle i tez jest przepiekna,sunia bialo czarna to moje marzenie.[/quote]

moje też :roll: :D
ide przefarbować Julke :evilbat: 8) :lol: :lol:
podobają mi się też czekoladowo-białe[/quote]Carotina zostaw Julke :nono:[/quote]

ona nawet się nie da 8) wyszczerzy zęby :evilbat: i tyle 8) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina']na stronce Bohemii jest już sprawozdanie z Legnicy
[url]http://www.bohemia-acro.com/7_8_2005_Legnica.htm[/url][/quote]Ale duzo shih-tzu było :o Przeciesz nie trzeba bylo czekac Carotina na relacji aby znac wynik.Wystarczylo popatrzyc kto sedzjuje :cry: Dalej bez komentarza...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina'][quote name='lonka'][quote name='carotina'][quote name='Yaki']Anii z ta czarno biala spotykalismy sie na ringach honorowych ,a raz nawet na pudle i tez jest przepiekna,sunia bialo czarna to moje marzenie.[/quote]

moje też :roll: :D
ide przefarbować Julke :evilbat: 8) :lol: :lol:
podobają mi się też czekoladowo-białe[/quote]Carotina zostaw Julke :nono:[/quote]

ona nawet się nie da 8) wyszczerzy zęby :evilbat: i tyle 8) :lol:[/quote]Nu i ma racje. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gandżista']ludziki sorry za te puste białe pola
ale po zmniejszeniumoich zdjec o gigantycznej rozdzielczosci takie wlasnie cos sie pojawia[/quote]Hehe ja wogole nie umiem wstawiac fotki.nie przejmuj się :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe co by sie stało jak by tak nasze wszystkie shih puścić w jakimś dużym ogrodzeniu żeby sie pobawiły (oczywiście ubrane) ale by był widok :smilecol: :smilecol: :smilecol: :smilecol: :smilecol: :smilecol: :smilecol: :smilecol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina']na stronce Bohemii jest już sprawozdanie z Legnicy
[url]http://www.bohemia-acro.com/7_8_2005_Legnica.htm[/url][/quote]


Jaki piekny wlos ma juz piesek pani Grobelnej,bedziemy go podziwiali w Sopocie.
Carotinko czy ty dostalas potwierdzenie z Sopotu? bo ja do tej pory nic.

Link to comment
Share on other sites

Ale sie wsztscy rozpisaliscie!Ja nie moge! Myslalam, ze bede godzinami czytac :) Mi tez sie raz (ostatnio) zdarzylo,ze sedzia tylko chcial zobaczyc Zyziowe uzebienie-nawet psa nie dotknal. Coz..
Gandzista, ja moge wstawiac Twoje fotki. Wyslij mi tylko mailem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':)']Ale sie wsztscy rozpisaliscie!Ja nie moge! Myslalam, ze bede godzinami czytac :) Mi tez sie raz (ostatnio) zdarzylo,ze sedzia tylko chcial zobaczyc Zyziowe uzebienie-nawet psa nie dotknal. Coz..
Gandzista, ja moge wstawiac Twoje fotki. Wyslij mi tylko mailem :)[/quote]
Agnieszko, jeśli tak lubisz wstawiać fotki to moze ja takze będę mogła cos do Ciebie podesłać? No, ja podobnie jak Gandzista mam z tym mały problem:)
Gandzista, witaj! Bo chyba tylko jeszcze ja się z Tobą na forum nie witałam (a znamy sie z wystaw!)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marynia'][quote name=':)']Ale sie wsztscy rozpisaliscie!Ja nie moge! Myslalam, ze bede godzinami czytac :) Mi tez sie raz (ostatnio) zdarzylo,ze sedzia tylko chcial zobaczyc Zyziowe uzebienie-nawet psa nie dotknal. Coz..
Gandzista, ja moge wstawiac Twoje fotki. Wyslij mi tylko mailem :)[/quote]
Agnieszko, jeśli tak lubisz wstawiać fotki to moze ja takze będę mogła cos do Ciebie podesłać? No, ja podobnie jak Gandzista mam z tym mały problem:)
Gandzista, witaj! Bo chyba tylko jeszcze ja się z Tobą na forum nie witałam (a znamy sie z wystaw!)[/quote]Marynia czekamy :wink: :D Aga chyba się zgodzi :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marynia'][quote name=':)']Ale sie wsztscy rozpisaliscie!Ja nie moge! Myslalam, ze bede godzinami czytac :) Mi tez sie raz (ostatnio) zdarzylo,ze sedzia tylko chcial zobaczyc Zyziowe uzebienie-nawet psa nie dotknal. Coz..
Gandzista, ja moge wstawiac Twoje fotki. Wyslij mi tylko mailem :)[/quote]
Agnieszko, jeśli tak lubisz wstawiać fotki to moze ja takze będę mogła cos do Ciebie podesłać? No, ja podobnie jak Gandzista mam z tym mały problem:)
Gandzista, witaj! Bo chyba tylko jeszcze ja się z Tobą na forum nie witałam (a znamy sie z wystaw!)[/quote]


a mozesz powiedziec kim jestes?
bo tutaj same niki a na podstawie tego to ciezko skojazyc
dzieki za przywitanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yaki'][quote name='carotina']na stronce Bohemii jest już sprawozdanie z Legnicy
[url]http://www.bohemia-acro.com/7_8_2005_Legnica.htm[/url][/quote]


Jaki piekny wlos ma juz piesek pani Grobelnej,bedziemy go podziwiali w Sopocie.
Carotinko czy ty dostalas potwierdzenie z Sopotu? bo ja do tej pory nic.[/quote]

tak, my już mamy :wink:
shih-tzu wchodzą planowo 13.15 8) , więc przyjade pewnie dopiero koło 11.30 :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina'][quote name='Yaki'][quote name='carotina']na stronce Bohemii jest już sprawozdanie z Legnicy
[url]http://www.bohemia-acro.com/7_8_2005_Legnica.htm[/url][/quote]


Jaki piekny wlos ma juz piesek pani Grobelnej,bedziemy go podziwiali w Sopocie.
Carotinko czy ty dostalas potwierdzenie z Sopotu? bo ja do tej pory nic.[/quote]

tak, my już mamy :wink:
shih-tzu wchodzą planowo 13.15 8) , więc przyjade pewnie dopiero koło 11.30 :P[/quote]Nu to dziewczynki trzymam za was kciuki. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...