Jump to content
Dogomania

Rajko Rotner (SLO)


feeria

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Sędziował nas w Wels w ostatni weekend. Nie jest przesadnym dentystą ale uzębienie sprawdza.Zwraca uwagę zarówno na ruch jak i na statykę..te dwie rzeczy muszą wypaść dobrze,żeby psa "docenił"..zauważa też dobrą prezentację.W opisie umiescił również info o temperamencie psa i ogólnym "wyrazie"..więc wnioskuję,że te elementy również maja wpływ na ocenę.
Przesympatyczny człowiek..nie spieszy sie z podejmowaniem decyzji i widać,że nie podejmuje jej na "chybił trafił".
Nie uzasadnia na głos oceny..ale po ocenie z przyjemnością odpowiada na pytania.
Zdecydowanie polecam.

Link to comment
Share on other sites

Mnie tez sedziowal w Wels... i niestety sedziowanie przebieglo tak blyskawicznie, ze nawet nie zauwazylam kiedy moj pies juz mial ocene :-)
Nie jest dentysta, ale sprawdza zeby i oczy. Nie daje czasu na prezentacje psa. Ciezko mi ocenic czy zalezy mu bardziej na ruchu czy statyce, bo tak jak pisalam wszystko przebieglo bardzo szybko.
Ogolne wrazenie jest takie i wystawcow i widzow, ze sedzia wiedzial kto ma wygrac. Psy, ktore dzien wczesniej zakonczyly Intera, championat Austrii i ml. ch. Austrii zeszly z ocena bdb, ale za to mialy doskonale opisy (lepsze niz psy z ocenami doskonalymi, to chyba tak na otarcie lez ;-))

Link to comment
Share on other sites

Jak zobaczylam tego sedziego to pomyslalam, ze to typ sedziego, ktory lubie- pod krawatem, usmiechniety, wygladal na fachowca, ktory wie, ze wystawy to show nie tylko dla wystawcy ale takze dla widzow... a pozniej sie okazalo jak bardzo sie mylilam ;-)
Taaak, mysle, ze to ta kolacja :-)

Od Wels nie opuszcza mnie wrazenie, ze gdyby ten sedzi znalazl sie w innym miejscu, na innej wystawie jego oceny bylyby zupelnie inne.
Dobrze, ze to po co pojechalam do Wels zdobylam w sobote :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...