Jump to content
Dogomania

Szczecin Klub Psia Farma


MusliStracciatella

Recommended Posts

[quote name='MusilliStraciatella']Jumping "0" - sędziowała bedzie Karolina i ona bedzie autorka toru dla zerówek - to ja bedę mogła wystartowac hahaha tak sobie wymysliłam;-)[/quote]

Ale superowo :loveu: . Wiesz, że Cię kocham Diana :loveu: . Zrobię proste torki, obiecuję. Serio :) .

[quote name='MusilliStaraciatella'] Ola - Baster[/quote]
Jest Agata & Baster - je do początkujących
A Olkę & Tashe (sznaucer mini) do zaawansowanych :) .
Jest jeszcze Agnieszka & Pluto ... one ćwiczą 2 miesiące, ale idzie im świetnie więc zapytam gdzie chcą być :)
I jeszcze Magda & Roofi, też zapytam do której grupy, ale raczej początkująca :)


Co do slalomu. Proponuję w zaawansowanych dać slalom, a w początkujących nie. Bo u nas dopiero zaczynamy slalom. I nie ma sensu psa na szybkiego uczyć ;) . A''0'' to A''0'' bez slalomu :eviltong: :D .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A i jeszcze jedno .
My wspomożemy przeszkodami:
* tunel : długi i krótki
* 24 pastuchy ( z mopem na stacjonatę gdyby była taka potrzeba :) )
___________________________________________________________

* jeśli samochodem ktoś będzie jechał to skok w dal i koło

A Wy jakie przeszkody macie - żebym wiedziała z czego torek ułożyć :) .

Link to comment
Share on other sites

Karolek ale to slalom tunelowo 1 dzień i przebiegaja przez srodek przeciez szeroko zrobimy spoko ilez to roboty tu akurat wystarczy psom pokazac droge przez srodek tyczek i same beda ganiały więc nawet jak zaczynacie to u nas na prawdę są psy, które pare zajec dopiero miały . Ty lepiej dopilnuj, zeby ci burka pasztetem znowu nie nakarmili i mysl nad Brenną ;)

Link to comment
Share on other sites

No dobrze to oficjalnie o przebiegach powiem , że zrobimy normalny jumping potem zmiana toru i jumping z zawiązanymi rękoma, potem mozemy z zaklejonymi ustami ale poniewaz niektórzy moga cierpiec przy odrywaniu tasmy , to umówimy sie , że nie bedziemy sie odzywali do psów w tym trzecim przebiegu. Podsumowując:
3 przebiegi każdy pies
jedna wspólna klasyfikacja dla 2 grup - o Puchar Noworoczny 2009
wpisowe 5zł

a nastepnie dla chetnych loteria, w której mozna wygra slalom pastuchowy;)

i tym samym zwiekszymy ilośc nagród

Link to comment
Share on other sites

No i elegancko :roll::cool3: jak dobrze, ze ja juz przechodzilam przez bieganie bez mowienia, i bez rak :evil_lol: :lol:.(ale jeszcze pocwicze :eviltong:) ja przynosze tasme i przy przebiegu bez odzywania sie centralnie sobie zakleje usta, bo uwierzcie mi-nie umiem sie nie odezwac! wiec sobie zakleje ;) kiedys na treningu tak zrobilam;)

Link to comment
Share on other sites

Ale u nas w klubie tylko połowa uczy się tunelową metodą ... reszta na tu tam ... więc po co im mieszać :) Możemy zrobić tak, że w 1 z torów dam slalom. Hmm :) ? Ale liczę, że w openach będzie slalom. Powybija się Bogusiek po 10 :evil_lol: . Zrób w jednym torze 2 slalomy po 6 tyczek :modla: .

Jeśli chodzi o związane ręce i mówienie o przechodziłam to na plaży :cool3: :evil_lol: .

Jeśli chodzi o tory o będą na tyle poste że każdy będzie wstanie je przebiec .

Link to comment
Share on other sites

co to za problem przestawic 6 tyczek szerzej do tunelowej a potem z powrotem dla tych co robia tradycyjnie albo juz pies bez problemu slalom pokonuje.
Dodajemy 10 sek . psom które pokonuja slalom metodą tunelową ponieważ zwykłe pokonanie slalomu trwa dłuzej niz przebiegniecie przez srodek rozstawionych tyczek i mysle , że tak bedzie sprawiedliwie

Link to comment
Share on other sites

Otóż to. Ponawiam więc pytanie ;).
[LEFT]przebieg bez mówienia to w pewnym sensie dla mojego psa demotywacja. Gdyż ja zdzieram sobie gardło krzycząc "goł, goł" w efekcie otrzymując większą prędkość i "najaranie" :evil_lol:
My nie jesteśmy ani początkujący ani zaawansowani jeżeli o to chodzi. Karolina zresztą wie jaki jest nasz poziom. ;)

Ola i Tashka.
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...