Jump to content
Dogomania

Wydzielac posilki czy pod ciągłym dostępem?


Marika

Recommended Posts

Witajcie. Posiadam 10 miesięcznego jamniczka. Mam pytanie odnosnie podawania posilkow. Do tej pory mial staly dostep do suchej karmy. Dostawal tez jakies gotowane jedzonko, miesko , warzywka, smakołyki jakieś kostki itp. Ale karme jak i wode ma caly czas pod dostepem. Czy nadal tak zostawic czy pies powinien miec podawane posilki co jakis czas? Dodam ze je w normie, nie jest otyły.

Moj chlopak twierdzi ze trzeba wydzielac porcje, natomiast moj poprzedni pies tak samo mial ciagle dostep do jedzenia.

Czekam na odpowiedzi:)

Link to comment
Share on other sites

Ja bym mu nie zostawiała jedzenia w misce. Teraz nie jest gruby ale z wiekiem może to się zmienić ;) Jak nie zje wszystkeigo od razu to zabierasz miche. U mnie nie było z tym problemu bo wszystko było wsysane w 5 min. :evil_lol:

Czytałam lub słyszałam (kiedyś, kiedyś to było) :hmmmm: że to kot powinien mieć cały czas jedzenie w misce ze względu na coś tam :evil_lol::evil_lol: Ale może to mit tak samo jak suka musi mieć szczeniaki :eviltong:

Moja od szczeniaka była uczona że ma określone godziny jedzenia.

Link to comment
Share on other sites

Nie on nie rozrabia jak jest sam :) Bardziej szaleje jak jest z nami:) Ale wlasciwie dlaczego pies powinien miec podawane posilki w odstepach czasowych ? Chodzi o to by jadl wtedy kiedy je wlasciciel?
I to jedzonko trzeba wazyc, maja byc konkretne ilosciowo porcje?:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...