Jump to content
Dogomania

Dzikusek jamnik z marmurowej o nim kazdy zapomniaŁ pilnie potrzebny tymczas!!!


Fundacja Medor

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W SPRAWIE ADOPCJI P HANIA kom: 697 775 845
(042) 653 15 02

[email][email protected][/email]


Hanna Kudlińska"
mysle ze pani hania z łodzi udzieli jeszcze konkretnych informacji apropo dzikuska

przypominam ze psiak jest w schronisku na marmurowej w łodzi
a nie w medorze
wydaje mi sie ze charakterkiem przypomina nasza tusie

Link to comment
Share on other sites

[B]"Dzikusek jest psem wymagającym specjalnego traktowania. Psiak panicznie boi się ludzi, kiedy wchodzi się do boksu ucieka jak szalony w 2 koniec. Trzeba mu pokazac co to miłośc, jednak w warunkach schroniskowych to niemożliwe. W miare możliwości będziemy starali się go oswajac, ale w warunkach domowych poszłoby o wiele szybciej".
taki opis znalazłan na stronie
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]trzeba pomoc dzikuskowi bo na marmurowa tylko w listopadzie dojechało 267 psow teraz w schronisku na marmurowej jest 620 psow
przeciez on tam zginie psy zagryza biedaka naprawde


PODAM JESZCZE KONTAKTY DO INNYCH WOLONTARIUSZEK BO ONE CZĘSCIEJ SA W SCHRONISKU NIZ PANI HANIA MOZE ZROBIA WIECEJ ZDIEC

CHOCIAŻ TAK NAPRAWDĘ TYMCZAS DLA DZIKUSKA JEST NAJBARDZIEJ POTRZEBNY

Kontakt w sprawie adopcji:





Aśka -> [email][email protected][/email], tel. 506-181-454,


Ania -> [email][email protected][/email], tel. 505-105-026
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

dziekuje adopcja dzikuska jest pilna jego los jest mi b bliski kazdy bierze na dt tymczasowe te ładne bezproblemowe jamniki
my mielismy dzikuske jamniczke tusie a azylu gryzła wszystkich
pojechała do lublina znalaZła dom przez aukcje alegro
po 2 dniach w domu siedziała u p na kolankach
a jechała na srodkach usypiajacych w klatce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fundacja Medor']dziekuje adopcja dzikuska jest pilna jego los jest mi b bliski [SIZE=4][COLOR=Red][B]kazdy bierze na dt tymczasowe te ładne bezproblemowe jamniki [/B][/COLOR][/SIZE]
my mielismy dzikuske jamniczke tusie a azylu gryzła wszystkich
pojechała do lublina znalaZła dom przez aukcje alegro
po 2 dniach w domu siedziała u p na kolankach
a jechała na srodkach usypiajacych w klatce[/quote]
[FONT=Century Gothic]
[SIZE=4]No ta dziewczynka faktycznie była "bezproblemowa":
[SIZE=2]http://www.dogomania.pl/forum/f85/lilithka-juz-w-nowym-domu-117448/[/SIZE]
[/SIZE][/FONT]
[IMG]http://fotogalerie.pl/fotki/28/37/89/m/1217352350s2.jpg[/IMG]

[FONT=Century Gothic][SIZE=4]nie wspomnę o Lutku i moich 5 (pięciu) szczających i srających w mieszkaniu jamniczkach z dzikiej hodowli. A ochy i achy zamilkły gdy wołałam o pomoc bo to odchorowałam.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][SIZE=4]Nie oceniaj w ten sposób bo ręce i cycki opadają. Różne sa przyczyny że ktoś nie bierze, w dużej mierze jest to umiejętnośc trzeźwego spojrzenia czy sobie ktoś z czymś poradzi psychicznie, fizycznie, finansowo.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][U][B]Z całego serca życze aby Dzikusek znalazł dom[/B][/U],

ale proszę nie stosuj go jako miare ludzi, bo robi z sie zwyczajnie przykro. Rozumiem że walczysz o psiaki, widzę i wiem. Ale zrozum tez nieraz ludzkie wybory, bo nie wynikają one z niechęci dopsiaka, urody [/FONT]lub jej braku, a zwyczajnie z rozsadku i umeijetności ocenienia możliwości. A to jest bardzo cenne, anie takie typowe nasze "zastaw sie a postaw się". Skręca mnie ze smutku nad każdym psiakiem, nie jestem w stanie pomóc każdemu. Ale cieszy mnie choć jeden uratowany.

Wybacz ale mrozi mnie tytuł "każdy o nim zapomniał" mam w subskrypcji ponad 200 watków. Nie pisze na kzduym codziennie bo to fizycznie niemożlwie, ale pierwszy raz ktoś mi mówi że zapomniałam o psie.

Link to comment
Share on other sites

No tak,strasznie przykro jest jak ktoś wali w człowieka takim kalibrem broni nie zastanawiając się nawed jakie mogą być tego konsekwencje.Jeśli chodzi o mnie,nie mam zamiaru sie nikomu tłumaczyć dlaczego pomagam akutat temu a nie innemu psiakowi,chociażby dlatego ze robię to za własne pieniądze tak jak inni jamnikolubni,nierzadko kosztem swojej rodziny.Bierzemy psy na tymczasy,leczymy szczepimy,transportujemy przeważnie za własne pieniądze i rzadko sie zdarza ze domek adoptujący psiaka zwraca nam jakieś koszta.

Co do Dzikuska,ponawiałam swoje oferty pomocy w ogłoszeniach ale nie uwazam za stosowne by mnie kierowano do osób mających kontakt z psem bym sobie sama te informacje zebrała.

Taka atmosfera znięchęca do współpracy, a tracą na tym tylko zwierzeta.

Link to comment
Share on other sites

wiem ze z tymczasem ciężko ale bez chociażby dobrego allegro nie znajdzie domu
wiem jak jest w Łódzi byłam tam nie raz
zabraliśmy pieska bez oczka bo by go zagryzły psy
boje sie ze tu tez tak będzie.:placz:
Sama kiedyś odbierałam naszego psa stamtąd , bo się zagubił
i go gryzły a ja płakałam i szybko go wyciągałam

Link to comment
Share on other sites

Tak Dominiko,potwierdzam,to jest moja Lilith.Kiedy Danka wzięła ją na tymczas nie było nawet nadziei że przeżyje operację i doczeka transportu przez całą Polskę.Nie była ładnym i bezproblemowym psem,śmierdziała,lała się zniej ropa,nie mogła chodzić.Po operacji oddawała mocz i stolec pod siebie.Gdyby nie determinacja Danki ona nie miałaby szans na przeżycie nawet paru dni w szchronie,pomimo opieki Agatki.Potem Danka przewiozła ją ze Słupska aż do Warszawy,a w drodze powrotnej zabrała staruszka Pankracego z Łodzi do Gdańska.Wiele spraw nie pisze się jawnie na wątkach,kiedy to nie zmieni sytuacji psa,ale Danka jest ostatnią osobą która wybierze na DT psa bezproblemowego,wszystkie są zagłodzone , chore ,stare,sikające pod siebie albo agresywne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...