Jump to content
Dogomania

royal monarch fci - OSZUSTWO!


ROYAL MONARCH FCI

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ROYAL MONARCH (prawdziwy)']a czemu ja mam Pani odpowiadać, jak Pani i tak mi nie wierzy i nazywa mnie Pani oszustką .. chociaż Pani tłumacze i Panią przepraszam .. i poprostu nie wiem jak mam Państwa przeprosić.
Proszę mi odpowiedzieć. Może mogłaby mi Pani pomóc. [U][B]Czy ja mogę to do związku podać? czy na policję?[/B][/U]
prosze mi pomóc/[/quote]
Tak .. może się Pani zgłosić na policję :diabloti: :roflt:
Proszę Panią o odpowiedź na pytanie, które pozwoli mi rozwiać wątpliwości ale skoro nie chce Pani udzielić odpowiedzi na pytanie więc jest ona jasna :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ROYAL MONARCH (prawdziwy)']Nie jest jasna ... po co ja mam sie pani tłumaczyć - powiedzialabym Pani , ale Pani i tak mi nie uwieży i się ze mnie wyśmiewa... [U][B]nie wiem jak mam panią przekonać[/B][/U][/quote]
[U][B] Odpowiedzieć na moje pytanie[/B][/U] :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ROYAL MONARCH FCI']Nie jest jasna ... po co ja mam sie pani tłumaczyć - powiedzialabym Pani , ale Pani i tak mi nie uwieży i się ze mnie wyśmiewa... nie wiem jak mam panią przekonać[/quote]
[B][I] Dzewczyny porównajcie błędy ortograficzne i styl pisania...to samo...więc raczej pisze ta sama osoba :cool1:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iberia']nie kumam po co ta dyskusja toczy sie dalej i t w Ady galerii??
przeniescie ta dyskusje na off topic[/quote]

Popieram Iberi?!

Szkoda gada? ju? o tym w kó?ko. Nie wa?ne kto to tam pisa?. Czy ten oszust, czy ta z Royala. Nie rozstrzygniemy tego dziewczyny. Dajmy ju? tam spokój zajmijmy si? naszymi yorkami. Mo?e faktycznie to nie ona , a mo?e i ona.
Ja tam nie wiem i ju? si? w to bawi? nie chc?. Tak?e popieram Iberi? jak najbardziej , bo rozstrzyganie tego to ju? nudne jest. Najlepiej to usu?my.
Pozdrawiam Iberk?, Adusi? i reszt?.;)

[B][COLOR=SeaGreen]


przywróciłam edytowany post -Jefta[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

i tu wyszło szydło z worka ciekawa jestem kto tym razem wkradl się w pani komputer bo jeszcze przed chwila zanim mod nie interweniował ostatni post pisała zupełnie nowa osoba na forum o nicku coś jak york1111 a jestem tego w 100% pewna bo wpisała się tez mojej galerii. hmmm 3 osoba z tego samego IP

Link to comment
Share on other sites

[quote name='***Paulina***']A jakoś dziwnie też zmieniła się nazwa z ROYAL MONARCH (prawdziwy)
na ROYAL MONARCH FCI...

Wydaje mi się że nikt się nie wkrada na ten komputer tylko pisze to jedna i ta sama osoba która tylko zmienia sobie nazwy...[/quote]każde kolejne konto tego usera jest dołączane do pierwszego - ROYAL MONARCH FCI... stąd te zmiany nicków ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ROYAL MONARCH FCI']Popieram Iberię!

Szkoda gadać już o tym w kółko. Nie ważne kto to tam pisał. Czy ten oszust, czy ta z Royala. Nie rozstrzygniemy tego dziewczyny. Dajmy już tam spokój zajmijmy się naszymi yorkami. Może faktycznie to nie ona , a może i ona.
Ja tam nie wiem i już się w to bawić nie chcę. Także popieram Iberię jak najbardziej , bo rozstrzyganie tego to już nudne jest. Najlepiej to usuńmy.
Pozdrawiam Iberkę, Adusię i resztę.;)[/quote]
:roflt::roflt::roflt: Ja już nic więcej nie dodam :roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

Mialam problemy z komputerem i nie moglam wejsc na dogo... nastepnym razem jak pojawi sie podobna afera to dajcie znac na prywatna wiadomosc to zdaze ja zauwazyc.

Jak tak to sobie przeczytalam to normalnie smiac mi sie chce!:evil_lol::evil_lol: Normalnie ulozylam sobie profil psychologiczny tej dziewczyny - po tych jej wszystkich postach.

Zal...:cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[CENTER][FONT=Courier New]jako, że wystawa już była [/FONT]
[FONT=Courier New] a wszyscy Yorkowcy i modzi dogo śledzili poczynania Pani Royal Monarch :cool1:[/FONT]
[FONT=Courier New] (która to dla niepoznaki skróciła włosy, przefarbowała i wyprostowała) [/FONT]
[FONT=Courier New] informuję, iż obrażana przez nią siostra miotowa jej suczki (która rzekomo miała być gorszą z miotu) czyli Zahira Bakarat na Walentynkowej Wystawie została Najlepszym Szczenięciem w Rasie [/FONT]
[FONT=Courier New] natomiast sama Pani Royal Monarch ze swoją suczką zeszła z ringu bez lokaty [/FONT]

[FONT=Courier New] oto zdjęcia jej włosa do ziemi :diabloti:[/FONT]
[FONT=Courier New] po lewej Zahira (właścicielka ubrana na czerwono) a po prawej Zoricco i Pani Weronika Pawłowicz [/FONT]


[IMG]http://images45.fotosik.pl/65/d980e8b79f298df1med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images43.fotosik.pl/65/de952898b1905668med.jpg[/IMG]

[RIGHT][FONT=Courier New]z pozdrowieniami [/FONT]
[FONT=Courier New]ci co byli widzieli i słyszeli :cool1:[/FONT]
[/RIGHT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New]jako, że wystawa już była [/FONT]

[FONT=Courier New]a wszyscy Yorkowcy i modzi dogo śledzili poczynania Pani Royal Monarch :cool1:[/FONT]
[FONT=Courier New](która to dla niepoznaki skróciła włosy, przefarbowała i wyprostowała) [/FONT]
[FONT=Courier New]informuję, iż obrażana przez nią siostra miotowa jej suczki (która rzekomo miała być gorszą z miotu) czyli Zahira Bakarat na Walentynkowej Wystawie została Najlepszym Szczenięciem w Rasie [/FONT]
[FONT=Courier New]natomiast sama Pani Royal Monarch ze swoją suczką zeszła z ringu bez lokaty [/FONT][/CENTER]

[CENTER][FONT=Courier New]oto zdjęcia jej włosa do ziemi :diabloti:[/FONT]
[FONT=Courier New]po lewej Zahira (właścicielka ubrana na czerwono) a po prawej Zoricco i Pani Weronika Pawłowicz [/FONT][/CENTER]


[CENTER][url]http://images45.fotosik.pl/65/d980e8b79f298df1med.jpg[/url][/CENTER]

[CENTER][url]http://images43.fotosik.pl/65/de952898b1905668med.jpg[/url][/CENTER]


[RIGHT][FONT=Courier New]z pozdrowieniami [/FONT][/RIGHT]


[CENTER][FONT=Courier New]ci co byli widzieli i słyszeli :cool1:[/FONT][/CENTER]


[/quote]

sorry, ale nie mogłam się powstrzymać od komentarza - ten rzekomo piekny i najlepszy z miotu pies wyglada jak szczur, zwłaszcza na 2 fotce :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

wlasnie dokladnie o to, ze ludzie pokroju RM obrazaja innych, prowokuja sprzeczki, te podszywania sie za rzekome inne osoby. To chore:crazyeye: i przede wszystkim jezeli wezmiemy pod uwage krycie rodowodowym reproduktorem przypadkowych suczek, to jak to sie ma do tego FCI ? i co na to ZK?
W tym momencie w ludziach, ktorzy sa (powiem: laikami) na etapie poznawania zasad i sensu hodowli, zaczynaja sie zastanawiac, jak to wlasciwie jest, latwo ich zrazic do przekonania o slusznosci regul organizacji kynologicznych.

Dla mnie to wola o pomste do nieba :-( niestety.
A wpadlam na ten watek przypadkowo, szukajc maluszka (-e)... i szok:crazyeye:, jak szybko google wyrzucaja ten watek. Ale to dobrze, bo trzeba uwazac na nierzetelnosc i naglasniac takie sytuacje. Taka szybka lekcje doswiadczen dostalam :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Nieświadoma poczynań Pani Pawłowicz, wykonałam jej stronę internetową w wakacje i do tej pory nie otrzymałam
za nią pieniędzy. Sprawę już zamknęłam. Nie chce mieć nic wspólnego z tą kobietą.
Ciekawie było słuchać jej wszystkich
zwodów o braku pieniędzy, czasu, chorobie w rodzienie i wyjazdach zagranicznych. Naprawdę podziwiam jej fantazję...
Naszczęście znalazł się chętny na jej stronę, zmienię trochę projekt, a moja praca nie pójdzie do końca na marne.

Piszę to by ostrzec wszystkich webdesignerów przed uczciwością Pani z Royal Monarch, przede mną było już dwóch, którzy
dali się nabrać...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No to ja odswieze ten watek.

Otoz 1 stycznia wlaczylam sie do licytacji na allegro ktorej przedmiotem byl miot szczeniat [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=865207561[/url] owa aukcje wygralam za smieszna kwote 102,50zl. Napisalam maila do sprzedajacego ze prosze o kontakt w celu sfinalizowania transakcji otzrumalam maila od Pani Weroniki ktorego pozwole sobie tu wkleic

Szanowna Pani Jureczko,

Dla Pani aukcja odwołana. Bez komentarza, już i tak wystarczająco Pani ostatnio namieszała.
Aczkolwiek niezły żart z tym wygraniem aukcji, następnym razem jak się będzie Pani moich znajomych wypytywac na temat szczeniaków i innych rzeczy to proszę się zastanowic kogo się Pani pyta, a i druga sprawa, jak pisze do kogoś Pani maila i robi Pani podchody, to proszę to na początku sobie dobrze przemyślec, bo wszystko na jaw wychodzi.
A Pani komentarze na temat innych wystawców, sędziów na forach lepiej niech Pani zachowa dla siebie, bo ludzie nie są głupi i to czytają, ale to myślę już Pani wie, bo tak pięknie Pani wykropkowuje swoje wypowiedzi.

Nie pozdrawiam i proszę więcej nie robic głupich podchodów i nie wypytywac się moich przyjaciól na tematy dotyczące moich psów. Następna sprawa jeżeli chce Pani coś osiągnąc na wystawach to radzę zadbac o psy i o siebie a nie siedziec tylko w internecie , wymyślac intrygi, robic jakieś śmieszne ploty i podchody, nie robic jakiś śmiesznych afer typu:
"czy widziałaś ogłoszenie?" , "Dlaczego ona sprzedaje tego psa?"
Dla Pani Pani Jureczko nie jestem żadna "Ona" i nie przypominam sobie, żebym z Panią na "ty" przechodziła.
I proszę się nie pytac "Dlaczego Weronika to..." Ja z Panią na "ty" nie przeszłam i nie zamierzam.
Więc wypraszam to sobie, a jeżeli jeszcze raz usłyszę, otrzymam informację od życzliwych lub coś przeczytam, że się tak Pani mną interesuje, to gwarantuje Pani że płazem tego nie puszczę...
Lepiej niech Pani zadba o siebie i swoje psy, a nie potem ma Pani pretensję, że jakie ma Pani szanse z psem z takiej hodowli, a że sędzia jest nieuczciwy, niech się Pani zastanowi co Pani wogle wygaduje.

Pani chce przyjechac po odbiór szczeniaka... chyba do schroniska, bo u mnie niech się Pani lepiej nie pokazuje... bo po ostatnich informacjach o Pani wyczynach i tzw. wywiadach o które się Pani pyta moich przyjaciół to nie radzę wogle się pokazywac mi na oczy. Chociaż mam nadzieję ze się kiedyś z Panią spotkam na wystawie, to wtedy myślę że nie tylko ja ale parę innych hodowców, Pani i moich znajomych ale również i innych ludzi będzie chciało z Panią porozmawiac, bo jest o czym.



Dla zainteresownych moge wyslac mailem zeby nie bylo. Moje zdziwienie bylo ogromne bo liczylam ze odstane maila typu :PRZEPRASZAM ZASZLA POMYLKA. Po tym mailu zadzwonilam do Pani Weroniki i zostalam zwyzywana.

Dlatego postanowilam ze zrobie wszystko aby sfinalizowac ta transakcje czyli odebrac zakupiony miot szczeniat, w tym celu napisalam do allegro i otrzymalam odpowiedz

Witam.

W dniu 2010-01-02 00:44:59 otrzymaliśmy e-mail o treści:

> Mam nastepujace pytanie wygralam licytacje aukcja numer 865207561 napisalam mail
> do sprzedajacego ze prosze o kontakt w sprawie sfinalizowania transakcji w odpowiedzi
> dostalam jak mniemam od siostry badz corki sprzedajacego mail w ktorym zostalam
> poinformaowana ze dla mnie aukcje jest odwolana i ze psy moge sobie odebrac zle
> ze schroniska itp. Co powinnam zrobic w takiej sytuacji czy zglosic psrawe do
> centrum sporow??
>
> przestudiowalam dookladnie regulamin allegro i wedlug niego sprzedajacy powinien
> wydac mi wylicytowany przedmiot pomimo tego ze uzyskana cena nie satysfakcjonuje
> go a wiec czy zeby otzrymac wylicytowany towar powinnam zalatwiac to w jakis
> spoob przez allegro czy w inny sposob?

Dziękuję za wiadomość.

Informuję, że w podanej przez Panią sytuacji została zawarta prawnie wiążąca umowa kupna-sprzedaży. Kontrahenci są zobowiązani do finalizacji transakcji.

Szczegóły dotyczące finalizacji transakcji Kontrahenci ustalają między sobą. Serwis Allegro nie jest stroną transakcji i nie odpowiada za zawarcie umowy między Kontrahentami.

Zalecam dalszy kontakt ze Sprzedającym w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Uprzejmie informuję, że zawarta umowa ma charakter cywilnoprawny i w przypadku, gdy któraś ze stron nie wywiąże się z umowy, Kontrahenci mogą dochodzić swoich praw na drodze sądowej.

Jeśli nie dojdzie do finalizacji transakcji, a Sprzedający wystąpi do Serwisu o zwrot prowizji od sprzedaży, będzie Pani mogła złożyć stosowne wyjaśnienia w formie formularza. Formularz znajdzie się w zakładce: Moje Allegro > Moja sprzedaż > Centrum sporów: Zwroty prowizji, pod adresem:

[url]http://www.allegro.pl/myaccount/refund.php?page=billing&type=refund&refund_type=protest_form1[/url]

W tej sytuacji będzie to miało wpływ na decyzję o zwrocie prowizji dla Sprzedającego.

Więcej na temat zwrotu prowizji znajdzie Pani w Pomocy: Poradnik Kupującego > Finalizacja transakcji - dokonanie zakupu > "Nie sfinalizowałem transakcji. Czy poniosę konsekwencje z tego powodu?", na stronie:

[url]http://www.allegro.pl/help_item.php?item=805[/url]

Przypominam również, że opinię o transakcji można wyrazić w formie komentarza.

Pragnę dodać, że Centrum sporów zostało stworzone w celu usprawnienia kontaktu pomiędzy Kontrahentami w przypadku problemów dotyczących finalizacji transakcji.

Porozumienie powinno zostać osiągnięte pomiędzy Zgłaszającym spór a Wyjaśniającym.

Zachęcam Panią do lektury strony Pomocy: Jestem nowym Użytkownikiem > Centrum sporów > "Co to jest Centrum rozstrzygania sporów transakcyjnych?", pod adresem:

[url]http://www.allegro.pl/help_item.php?item=1552[/url]

Pozdrawiam,

--
Monika Smektała
Zespół Allegro
[url]http://www.allegro.pl[/url]


Czekam do jutra na kontakt sprzedajacego ze mna i jesli transakcja nie zakonczy sie normalnie czyli przekazaniem mi szczeniat kieruje sprawe do sadu

Kasia Jureczko
hod. Cor Cordium

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...