Jump to content
Dogomania

royal monarch fci - OSZUSTWO!


ROYAL MONARCH FCI

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ROYAL MONARCH FCI']Powiem tak, budową moze są podobne, Zorrico jest większa na pewno od niej i ma inne kolorki , jaśniejszcza jest.
Dziekuję, że Pani rozmawia normalnie[/quote]
Bo ja nie mam zamiaru się z nikim tutaj kłócić i na pewno tigrunia też...
A ta w Bydgoszczy to będzie pierwsza wystawa Zorriko???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Chyba jednak nie wszystko do mnie ( to co podkre?lone domy?lam sie, ?e jednak do nane. Pani chce by? mi?a? Chyba jednak nie bo to Pani rozkr?ci?a ca?? t? afere :cool1: Ja tylko powiedzia?am, ze nie wierz?, ?e w?os u 6 -miesi?cznego szczeniaka si?ga ziemi i Pani od razu si? oburzy?a. Chyba ka?dy ma prawo do swojego zdania, no nie ?

Spoko Paulina.. Pani chyba skrótu u?y?a ;)[/quote]


A Pani? przepraszam .. ale mam dzisiaj z?y dzie? - piesek si? rozchorowa? wi?c to dlatego, bo si? martwi?. Przepraszam Pani?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='***Paulina***']A mo?e za?o?y?aby pani galeri? swojej Zorrice i tym pozosta?ym psiakom te????[/quote]

Wie Pani co wpadlam tu przez w sumie przypadek , powiem szcze?e nie lubie takich rzeczy i jaki? galerii , a pozatym mam dzisiaj z?y dzie? .. moze jutro zalo?e[B][COLOR=SeaGreen]

przywróciłam edytowany post -Jefta[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ROYAL MONARCH FCI']O Cardea zawitała z Koszalina .. no witam witam ... i o zdrowie pytam ... no to ma Pani Pani Dagmaro lub siostro stare wieści stare .. przestarzale.
No ale tak to jest jak się w związku już nie pracuje .. niestety kierownikiem sekcji yorków już się nie jest (slyszalam)[/quote]

[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]nigdy nie byłam kierownikiem sekcji droga Pani
i nie zamierzam nim być :cool1:
Nie ja Panią zaatakowałam tylko Pani mnie
ostrzegam, iż takie zachowanie na Dogo nie ujdzie Pani bezkarnie :diabloti:
[/COLOR][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ROYAL MONARCH FCI']A Panią przepraszam .. ale mam dzisiaj zły dzień - piesek się rozchorował więc to dlatego, bo się martwię. Przepraszam Panią[/quote]

[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]a ja mam PMSa i się nie chwalę :p
[/COLOR][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='***Paulina***']Dobrze tylko mam do Pani wielk? pro?b?: niech Pani nie pisze do mnie pani...[/quote]

Dobrze, wi?c Paulina tak? A jakiego masz pieska? Moja zorrico powiem ci ?e mo?e jest troche podobna .. ale no rózni? si? dziewczyny gabarytami i kolorem i na pewno charakterem[B][COLOR=SeaGreen]

przywróciłam edytowany post -Jefta[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]nigdy nie by?am kierownikiem sekcji droga Pani
i nie zamierzam nim by? :cool1:
Nie ja Pani? zaatakowa?am tylko Pani mnie
ostrzegam, i? takie zachowanie na Dogo nie ujdzie Pani bezkarnie :diabloti:
[/COLOR][/FONT][/CENTER]
[/quote]

No ju? si? boje , bo co Cestem Carde? mnie poszczujesz? Ja jestem zarozumiala - slyszalam jaka ty si? zrobila? - Cest Eric Cardea sko?czyl championat Polski , i res. CACIB dostal - a na wystawie w sztokholmnie doskonal?. hhahaha , kto? znajomy mi z koszalina mówil .. i kto tu jest ..

Nie pisz ju? do mnie co .. ja do ciebie te? nie b?d?.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ROYAL MONARCH FCI']Dobrze, więc Paulina tak? A jakiego masz pieska? Moja zorrico powiem ci że może jest troche podobna .. ale no róznią się dziewczyny gabarytami i kolorem i na pewno charakterem[/quote]
Mam też yorka, ale bez rodowodu...
A może na temat mojej Kati popiszemy w mojej galerii, bo nie chciałabym niepotrzebnie zajmować miejsca u Auruni...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ROYAL MONARCH FCI']No już się boje , bo co Cestem Cardeą mnie poszczujesz? Ja jestem zarozumiala - slyszalam jaka ty się zrobilaś - Cest Eric Cardea skończyl championat Polski , i res. CACIB dostal - a na wystawie w sztokholmnie doskonalą. hhahaha , ktoś znajomy mi z koszalina mówil .. i kto tu jest ..

Nie pisz już do mnie co .. ja do ciebie też nie będę.[/quote]

[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]ja Cardeą nie jestem
więc wybacz młoda Panno :cool1:
i trochę szacunku dla starszych
nie wiem czy wiecie
ale Ta Pani uczy się jeszcze w szkole średniej :cool3:
[COLOR=LightBlue]doskonale kryje na lewo suczki
wszystkie !! bez wyjątków :evil_lol:
m.in. pokryła suczkę bez rod. mojej znajomej z pracy :p[/COLOR]

[/COLOR][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]ja Carde? nie jestem
wi?c wybacz m?oda Panno :cool1:
i troch? szacunku dla starszych
nie wiem czy wiecie
ale Ta Pani uczy si? jeszcze w szkole ?redniej :cool3:
[COLOR=LightBlue]doskonale kryje na lewo suczki
wszystkie !! bez wyj?tków :evil_lol:
m.in. pokry?a suczk? bez rod. mojej znajomej z pracy :p[/COLOR]

[/COLOR][/FONT][/CENTER]
[/quote]


bez komentarza.... hahaha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ROYAL MONARCH FCI']dobrze .. możemy, ale wiesz co nie będę zakladać galerii zorrico
bo nie chcę poprostu zeby jedna hodolwa której nazwy nie będę cytować tutaj obgadywala moje psy , tak jak to robi innym hodowcą , moze wyślę ci zdjęcia na maila ewentualnie ok[/quote]
No wyobrażam sobie że skoro Zahira i Zorriko to siostry to są do siebie chociaż trochę podobne... Więc zdjęcia nie są konieczne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='***Paulina***']Mo?liwe ?e tak my?li,
ale mo?e nie k?óci?aby si? pani ze wszystkimi tu na forum???[/quote]


Paulina mow mi na ty .. ty normalnie ze mn? gadasz i to mi si? podoba ... nie wtr?casz sie itp. A ta cala nane , nie wie z kim gada .. no bo my?li ?e z moj? córk? i wiesz afere wyrabia ... nie wiem po co...
Ja przeprosilam, za moje wcze?niejsze zachowanie .. na serio jeszcze raz wszystkich przepraszam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ROYAL MONARCH FCI']Paulina mow mi na ty .. ty normalnie ze mną gadasz i to mi się podoba ... nie wtrącasz sie itp. A ta cala nane , nie wie z kim gada .. no bo myśli że z moją córką i wiesz afere wyrabia ... nie wiem po co...
Ja przeprosilam, za moje wcześniejsze zachowanie .. na serio jeszcze raz wszystkich przepraszam[/quote]
Dobra... I jeszcze raz mówię że może przenieśmy się do mojej galeri a nie tu piszemy tak se poprostu jak tu jest Galeria Aury i Zahiry a nie mojej Kati...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...