Jump to content
Dogomania

drapiace uszka


ewelina_23

Recommended Posts

Nie bylo mnie przez jakis czas,a wiec bylam w zeszlym tygodniu u weta i ma jakies robaczki w uszkach(jak pchly tylko to siedzi w uszkach) dlatego sie drapie,ale to nic powaznego.Dala mu lekarstwa i musze mu dawac raz na mies przez 3 mies.Po pierwszej dawce juz bylo widac poprawe,a teraz sporadycznie sie drapie.

zapomnialam,tymi robaczkami szczeniaczki sie zarazaja jak jest duzy miot.

[quote name='veeron1988']No właśnie...mój Eto'o ma to samo. Drapie uszy bardzo często, weterynarz nie stwierdził nic złego, ale sama nie wiem co myśleć. Pół dnia się przedrapie....[/quote]


mam pyt,a gdzie drapie uszka na zewnatrz czy w srodku,bo moj na zewnatrz i przy tym troche popiskiwal i sie okazalo,ze ma robaczki wewnatrz.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='veeron1988']Drapie na zewnątrz, czasem aż się o niego boję, bo robi to tak długo i mocno, że boję się żeby sobie czegoś nie zrobił. Byłam ostatnio u weterynarza, obejrzał uszy, wyczyścił i nic nie stwierdził.[/quote]

miałam taki przypadek-w środku wszystko ok, a drapał na zewnątrz
Ponieważ kiedyś miał zapalenie ucha, to jestem na tym punkcie czuła i zaglądam do środka. Mój wet zauważył, że faktycznie na zewnątrz są wytargane włoski i dał mi Surolan do smarowania. Po ok.3 smarowaniach przeszło-podejrzewam, że za mocno czesałam te okolice i zajechałam mu szczotką po uszku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...