Jump to content
Dogomania

Carmen i Zirka


mineralna_

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mineralna_']akurat do torebeczki, ślicznie wyglądają w kokardkach, wyperfumowane, tylko trzeba uważać żeby za dużo nie machały łapkami bo się biedactwa zmęczą :shake:[/quote]
I KONIECZNIE kiedy idzie jakiś pies to trzeba brać je na ręce, bo przecież mogą zostać zjedzony przez potworne kundle!
To zachowanie doprowadza mnie do szału.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']... bo gruba? :diabloti:[/quote]
nie, kolorystycznie mi podchodzi pod ciastko :evil_lol:
aczkolwiek w sprawie kolorów proszę się mną nie kierować... :diabloti:
[quote name='Kasia&Rika']I KONIECZNIE kiedy idzie jakiś pies to trzeba brać je na ręce, bo przecież mogą zostać zjedzony przez potworne kundle!
To zachowanie doprowadza mnie do szału.[/quote]
Mnie też :roll:
Trzeba swojego małego, puchatego, okokardkowanego /shih tzu/ yorusia/chihuahułkę szybko wziąć na ręce bo jeszcze kundel powącha i co to będzie? zestresuje się psiaczek :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Ale sobie temat znalazłyście hi hi[/quote]
:evil_lol::evil_lol:


swoją drogą z kilkoma osobami na ulicy już się wykłócałam że mój pies to nie jest shih tzu tylko kundel a jedna osoba powiedziała mi nawet że Carmen jest na 100% rasowa bo kundle są tylko duże... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mineralna_']chihuahułkę [/quote]

świetnie to brzmi po przeczytaniu na głos:evil_lol::evil_lol:

Nie pamiętam jak było z moim pierwszym psem Snappim, ale Rika miała ciężki dzieciństwo:diabloti: Od małego , jakiegokolwiek psa nie spotkaliśmy - od bezdomnego kundelka do psów wielkości doga - o ile były tylko łagodnie nastawione, a to przecież widać na pierwszy rzut oka - Rika wręcz musiała podejść, powąchać się i pobawić. I teraz jest prawie idealnym psem pod względem łagodności do innych - nauczyła się, że jak jest na smyczy i jest odciągana od jakiegoś psa to oznacza, że pies jest dla niej niebezpieczny i zaczyna na niego szczekać i warczeć:angryy::evil_lol:
Za to kocha martretujące ją szczeniaki astków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Rika']świetnie to brzmi po przeczytaniu na głos:evil_lol::evil_lol:

Nie pamiętam jak było z moim pierwszym psem Snappim, ale Rika miała ciężki dzieciństwo:diabloti: Od małego , jakiegokolwiek psa nie spotkaliśmy - od bezdomnego kundelka do psów wielkości doga - o ile były tylko łagodnie nastawione, a to przecież widać na pierwszy rzut oka - Rika wręcz musiała podejść, powąchać się i pobawić. I teraz jest prawie idealnym psem pod względem łagodności do innych - nauczyła się, że jak jest na smyczy i jest odciągana od jakiegoś psa to oznacza, że pies jest dla niej niebezpieczny i zaczyna na niego szczekać i warczeć:angryy::evil_lol:
Za to kocha martretujące ją szczeniaki astków.[/quote]

to teraz uwaga ja zabłysnę - carmen jak była mała to jakikolwiek pies by nie szedł (oprócz małych) byla brana na ręce efektem czego później miała agresję lękową ale już jest ok :P
chociaż nadal podgryza niektóre duze psy w nos

Link to comment
Share on other sites

Nie przesadzajcie
Ja tam mam malego psa i jakoś normalnie się z nim zachowuję i nie tak często jest deptany jak by się mogło wydawać:evil_lol:
Dziś byłam na takim pokazie gdzie ułani byli itd. i była stajnia a tam konie i jedna facetka jak ja idę z Cziką i west obok nas to zdziw : przecież to zaraz się pobrudzi, na ręcę szybko, na ręce :cool1: Już nie komentowałam...:shake:
Ale małe psy też są super chodź i tak wolę większe :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']Nie przesadzajcie
Ja tam mam malego psa i jakoś normalnie się z nim zachowuję i nie tak często jest deptany jak by się mogło wydawać:evil_lol:
Dziś byłam na takim pokazie gdzie ułani byli itd. i była stajnia a tam konie i jedna facetka jak ja idę z Cziką i west obok nas to zdziw : przecież to zaraz się pobrudzi, na ręcę szybko, na ręce :cool1: Już nie komentowałam...:shake:
Ale małe psy też są super chodź i tak wolę większe :evil_lol:[/quote]
tez mam małego psa i chciałabym mimo wszystko zeby urosła :P a takiej chihuahuy czy jak to się odmienia nie wyobrażam sobie po prostu miec :diabloti::eviltong:
[quote name='Minerva']Ciekawe...:evil_lol:.[/quote]
no, a co? :eviltong:
[quote name='maksowa17']witamy :) jedziesz może na wystawę jutro :)? [/quote]
pisałam juz ze nie ;)
[quote name='wiska']witamy sie! :) i zapraszamy po przerwie :)[/quote]
hej :razz:
[quote name='madziulik_13']Hej głupolki :loveu::evil_lol:[/quote]
cześć :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minerva']Chociażby to, że ja miałam kiedyś szanucera miniaturę i go nigdy nie podeptałam :evil_lol:.
Pozdrawiamy, u nas powinny byc dzisiaj nowe foty. A u Was kiedy będą?[/quote]
ale jest różnica między sznaucerkiem mini a chihuahułą :p jakieś 5 kg różnicy

zdjęcia? moze za jakieś 2 miesiące :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...