Jump to content
Dogomania

Carmen i Zirka


mineralna_

Recommended Posts

[quote name='C&B']Carmen, więc życzę ci, aby ten wstrętny Zdzisław nie wstawiał twoich tak nie korzystnych zdjęć na nk jak ostatnie :cool1: No, a po za tym to tego, żebyś miała jakiś pożytek z tego Zdzicha , nie wiem... jedzienie czy co... No tego najlepszego wszystkiego :loveu:[/quote]
jassne ja wstrętna :diabloti:
ja jestem super mega fajna ekstra i ogólnie ;D
[quote name='zmierzchnica']Najlepszego dla Carmen! :multi::multi::loveu:[/quote]
dzieki :cool3:
[quote name='Feigned'][B]C&B[/B], ja normalnie nie mogę, jak Ty coś wymyślisz. :lol::evil_lol: jak widzę mamy podobne poczucia humoru. :diabloti: ale by się działo jakbyśmy się spotkały w rl.. :evil_lol:



Carmen, wszystkiego naj ! :loveu:
kupiła chociaż pańcia jakiś prezent ? wielką kość czy co? :diabloti:[/quote]
Piłeczkę z rogza :cool3::eviltong:

[quote name='magda_z'][B]Wszystkiego najlepszego dla Carmen :)[/B][/quote]
dzięki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to macie w nagrode za wszystkie te życzenia dla szczurowej :loveu:
(jak chcecie wysyłać prezenty to na pw do mnie, podam adres :diabloti:)
jedno 'sWeEtAśNe PiEsKowE z RoOshOffYm JęzyCzkieM ! :*' czy jak to sie tam teraz pisze :diabloti:

[IMG]http://i38.tinypic.com/23wmrg8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mineralna_']A tak w ogóle to...

[COLOR=YellowGreen][SIZE=3][FONT=Century Gothic][B]:multi: :multi::loveu: :loveu: [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=YellowGreen][SIZE=3][FONT=Century Gothic][B]Kundlowa dzisiaj kończy 4 latka ! :loveu: :loveu: :multi: :multi:
[/B][COLOR=Black][SIZE=2][FONT=Franklin Gothic Medium]Zdjęcia z imprezy dodam jutro :evil_lol:[/FONT][/SIZE][/COLOR]

[/FONT][/SIZE][/COLOR][/quote]Spóźnione 100 lat :multi:

Link to comment
Share on other sites

Dzieki wszystkim ;)

Zdjęć z 'imprezki' nie chce mi się zmniejszać ale za to dam Wam filmik który nagrała stratoos w akcie radości spowodowanym znaleznieniem dysku który zgubiłam dwa dni temu na łąkach
wiem ze latam za nią jak kot z pęcherzem ale nie chce mi przynosic dysku :evil_lol:
aha, wiem tez ze frisbujemy jak kaleki no ale czegorz sie spodziewac jak i pancia i piesek są uposledzone :P

[url=http://www.youtube.com/watch?v=GoWTm4aDhII]YouTube - Frisbee? No nie wiem :P[/url]

Edit; zapomniałam napisac ze matka dąła Carmen rybe w sosie pomidorowym i carmen po spacerze obrzygała pół domu :roll: i kto sprzątał? ja oczywiscie
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=GoWTm4aDhII"] [/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stratoos']Heeeej :loveu:

Kto znalazł dysk... JA :multi:

Kto nagrał filmik... JA :multi:

idziemy jutro, prawda? :razz:[/quote]
nono, pewnie ze idziemy :loveu: moze znowu znajdziesz coś mojego :diabloti: co zgubiłam
[quote name='Minerva']Frisbee :loveu:
Ryba na pewno była smaczna :diabloti::cool3:.
Pozdrawiamy.[/quote]
tja najbardziej urocze było sprzątanie zarzyganego mieszkania po pyszniutkiej rybce :p


kto mi kupi nowy dysk? :placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mineralna_']
tja najbardziej urocze było sprzątanie zarzyganego mieszkania po pyszniutkiej rybce :p

kto mi kupi nowy dysk? :placz::placz:[/quote]
Nie wątpię w to :evil_lol:

Co do dysku-kupujesz w jakimś miejsowym zoologicznym czy przez neta zamawiasz?

Link to comment
Share on other sites

Łoo... Na żadne bardziej profesjonalne bym nie liczyła, przynajmniej w moim zoologicznym. Przywieźli jakieś 5 sztuk trixie-wszystkie takie jak widziałaś w mojej galerii, tylko różniły się kolorami. No, ale i tak się postarali, bo mogli mnie w sumie olać :roll:. Teraz będą mnie wyzywać, że im te dekle nie schodzą :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minerva']Łoo... Na żadne bardziej profesjonalne bym nie liczyła, przynajmniej w moim zoologicznym. Przywieźli jakieś 5 sztuk trixie-wszystkie takie jak widziałaś w mojej galerii, tylko różniły się kolorami. No, ale i tak się postarali, bo mogli mnie w sumie olać :roll:. Teraz będą mnie wyzywać, że im te dekle nie schodzą :evil_lol:.[/quote]
ja bym kupiła wszystkie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga&Ganja']Cześć! Co u Was słychać? ;)[/quote]
stara bida :cool3:

[quote name='Minerva']Nie miałam pewności czy Cielaczka będzie nimi zainteresowana. Jak im na prawdę nie będą schodzić to powoli je sobie będę kupować :lol:.[/quote]
haha :cool3:
[url=http://www.whippy.pl/hero-bialy-p-58.html]Pup 120 - Hero Pup 120 Biały[/url] patrzcie co znalazłaaaaam :loveu: za 11 zł kupuje dwa dla mojej cioty :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...